GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Armand d’Crescendo
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Andreas Mespelaeren
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Amara Soleil
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Arthur Hermész
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Sophia Seline
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Lamia Gregory
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Emily Reynolds
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
William Peter
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Zoé la Belle
Invalides - Invalidusok temploma 1111Invalides - Invalidusok temploma 1012Invalides - Invalidusok temploma 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Invalides - Invalidusok temploma

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 12:41 am

Ohh, jajj az előkelők átka…..Minek is vagyunk mi a földön? Azért, hogy erősebbek legyünk…De ez akkor is. Sóhajtottam, majd ráförmedtem. Mi az, ogy én mennyek? Ő jött ide. És kiengedte meg neki, hogy leüljön. Mert én nem. És amilyen bunkó, még feles is…Nem tanították ki rendesen. És ebből látszik, hogy 18-nál 100%-ék, hogy fiatalabb.

-Öcsi, nem én ültem le kérdezés nélkül. És amúgy is, én voltam itt hamarabb- Közeltem unottan, majd lepakoltam magamról a zene lejátszót. Elsétáltam a kukáig, és kidobtam a zacskót. Elővettem egy zsepit, és letöröltem a kezemről a cukrot. Lesöpörtem kabátom, majd kivettem a csatot hajamból, így az leomlott vállamra. Már is jobban vagyok. Megigazítottam hajam, visszasétáltam, és leállítottam a zenét. Elpakoltam, majd összepakolva a cuccaim, leültem. Ismét felhúztam térdem, majd megfogtam bokáim, és meredtem a folyosón sétáló csuklyás szerzetesekre. Akik felénk fordultak meghajoltak majd tovább mentek……

-Rosa Lune- Mutatkoztam be közönyösen. Nem vagyok az a kitűnő beszélgető társ...1000 évvel a hátam mögöt....Ez nem csoda....
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:51 pm

Úgy látszik teljesen elvakított a düh, mert nem láttam, hogy egy nő mellé ültem le, aki szintén vámpír. Na remek, ő nem tűnik olyan...barátságosnak mint az ösvényen látott srác, vagy csak én látom így? De mit érdekel engem, hogy barátságos-e vagy sem a csaj? Öreg és kész...
- Ha zavar, elmehetsz.- vetettem oda neki öszeszorított szájjal. Végülis minek húzom fel magam? Csak az apám irányítja a környezetét...pont mint én szoktam, és áh! Hiába apám fia vagyok, de csak a képességet illetően, és akkor is csak érszben. Én nem fogokdörgölőzni az embereknek, hogy elfogadjanak. Tőlem aztán utálhatnak én is így teszek.
Sóhajtva pillantok az órámra. Lassan éjfél... kétlem, hogy a pap ébren van. Akkor nem is fontos sietnem...így csak magamban füstölögva nyugtattam le magam, meglepően sikeresen.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:35 pm

Teljes és tökéletes magányom egy vámpír szaga zavarta meg. Kivettem a fülesem, majd beleszagoltam a levegőbe. Nem is olyan idős...A szag alapján, maximum 18 éves. De ezt innen nehéz megállapítani. Mindegy. Visszatettem a fülhallgatót, és bömböltettem tovább a zenét. Nem telt bele sok idő, és a gazda test is megjelent. Mármint a szag forrása. Ha így jobban tetszik. Felpillantottam rá, egy fintort levágtam, és tovább néztem a semmibe. De sajnálatomra, leült mellém.

-Halkabban is lehetne káromkodni….-Vettem neki oda, majd előre néztem és ismét ettem egy falatot. Felbontottam a cola-t, majd beleittam. Feljebb hangosítottam a zenét. Ámbár tudom, hogy nem illő meg minden, de akkor is. Jó ez így. Legalább nem hallom ha morog még…..De szerintem, azért tudja, hogy hol a határ kettőnk között. És most nem vagyok jó állapotban szóval, még baja is lehet, ha akadékoskodik….
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 7:22 pm

Majdnem kiesik a szemem, a betűk lassan kezdenek összeolvadni...nem hiszem, hogy jót tesz neki a neon lámpa fénye de... hülye! Vámpír vagyok! Már egészen kezdek úgy gondolkozni mint egy ember. Az undor és az indulat furcsa keveréke öltött formát az arcomot. Dühösen becsaptam a könyvet, és felöltöztem. Kétlem, hogy egy szál trikóban és rövid nadrágban beleolvadnék a környezetbe, az emberek közé. elvettem egy fekete pólót, rá egy khaki inget, amit nem gomboltam be, egy sötét farmer és egy acélbetétes bakancs. Felvettem egy fekete hosszú kabátot.
Hideg van kint, ezt még én is érzem. A lehelletem látszódik, de hó azért nincs. Még jó... a templomhoz mentem. Volt gey pap, akivel sokat beszélgetek mostanában, és ahhoz képest hogy ember... mindegy, a találkozók lényegében abból állnak, hogy vitatkozunk. Persze nem ordítunk egymással, mint a vadbarmok, hanem ő állít valamit én is állítok valamit és ezt megbeszéljük. Érdekes egyikünk sem ismeri el a másik igazát. Útközben vetem egy újságot, aminek a címlapján az apám volt. Ha nem lett volna rajta, bele sem nézek, de érdekelt, hogy mit írnak róla. Amit olvastam enyhén felhúzta az agyamat. Az interjúban megjátszotta a megtört szívű özvegy apát, akit csak a fia tart életben.
Mire a cikk végére értem, a templomnál jártamde remegtem az idegességtől és véresre harapdáltam az ajkaimat. Ő aztán tudja, hogyan kell az emberek érzelmeit manipulálni, még én sem kellek hozzá...
- Ez az...nyalj be nekik csontig.- motyogtam dühösen a fotónak, ami persze nem válaszolt. Egy jól irányott mozdulattal a kukába vágtama magazint és egy padra ültem. Jó lesz lenyugodni, mielőtt találkozoka pappal.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:58 pm

Simon


Engem se néz, hülyének a temetőben flangáló őr. Minden nap, egy macska sírjához megyek ki…..Mondjuk semmi köze hozzá. Lillin….Mindegy is. Hazasétáltam, hogy valami vidám szint öltsek magamra. Ezért is, felvettem egy farmert, hozzá egy sárga, kissé lengébb pólót. A pólóra, egy lila kapucnis cipzáros felsőt, s végül a fekete kabát. Ezután elmentem otthonról. Elmentem a kedvenc kürtös kalácsos büfémhez, hogy vegyek egy szép nagy kürtös kalácsot, és hozzá egy liter, citromos cola-t.

Most, már, hogy felvagyok szerelkezve elmentem a templomhoz. Még jó, hogy este van, és ilyenkor már senki sincs itt. Leültem az első eldugott padhoz, majd felbámultam a holdra. Nekidöntöttem hátam a mögöttem lévő falnak, térdem felhúztam, majd ölembe tettem a kürtös kalácsot. Ezután elővettem az zenelejátszó miniatűr kütyüm, feltettem a kedvenc számom –ismétlésre tettem- majd jó hangosra felhangosítottam, és enni kezdtem, miközben bámultam ki a fejemből.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Sep. 25.
Tartózkodási hely : Fórum

Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 3:41 pm

Invalides - Invalidusok temploma 20090906_invalides_02
Vissza az elejére Go down
https://godsontheearth.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Invalides - Invalidusok temploma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Invalides - Invalidusok temploma   Invalides - Invalidusok temploma Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Invalides - Invalidusok temploma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Belváros :: Látványosságok-
Ugrás: