GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Csoportos játék Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Csoportos játék Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Csoportos játék Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Csoportos játék Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Csoportos játék Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Csoportos játék Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Csoportos játék Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Csoportos játék Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Csoportos játék Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Armand d’Crescendo
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Andreas Mespelaeren
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Amara Soleil
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Arthur Hermész
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Sophia Seline
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Lamia Gregory
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Emily Reynolds
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
William Peter
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Zoé la Belle
Csoportos játék 1111Csoportos játék 1012Csoportos játék 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Csoportos játék

Go down 
+4
Dis Pater
Rosa Lune
Zoé la Belle
Admin
8 posters
SzerzőÜzenet
Zacharie Soleil

Zacharie Soleil


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2010. Oct. 02.
Tartózkodási hely : Párizs

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 5:21 pm

Tetszik, amit Aph és Andreas összehozott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lamia Gregory

Lamia Gregory


Hozzászólások száma : 173
Join date : 2010. Sep. 29.
Tartózkodási hely : Mindig másholXD

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 5:13 pm

Woohoo^^
Nekem eddig minden ötlet nagyon tetszik:D
Szerintem a Halloween-essel kezdjünk, mivel az van a legközelebb Smile
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 11:01 pm

Andreas Mespelaeren írta:
Aphrodite Prideaux írta:
Egy másik ötlet, hogy a bőség zavara garantált legyen. Very Happy
Egy kis üldözés //Minden fajra//:

Egy fiatalabb vadászokból álló csapat, úgy akarják kivívni a fő vadászok dicséretét, hogy üldözésbe kezdenek. Valamely társaság félvér lévén, képességet használva csalják a különböző osztályokba tartozó fajokat egy régi, romos kastélyba. Útközben sok csapdát állítanak, s a kastélyban sincs kevés. Mikor megérkezik mindenki, elkezdődik. Különleges képességek nélkül kell kijutniuk a labirintus jellegű kastélyból. S lehet, hogy valaki nem élni túl? Összefogás kell, de még milyen. S a kastély végén, /már akik túljutottak a kastélyon/ megtalálhatják a főkolomposokat. S egy kis összecsapás sem árt, ha elakarják hagyni a kastélyt.

Tovább fűzném az ötletet. Mivel isteneket nem hiszem, hogy tőrbe csalhatják lehetne hogy ők szervezik meg ezt az egészet. Mondjuk egy verseny az istenek között, hogy kinek a teremtett faja a legerősebb. Amelyik isten nem teremtett az csatlakozik valamelyik "teremtő"-höz és annak a fajtának szurkol.

Very Happy Nagyon tetszik az ötlet. Okos fiú. Wink

Bár a Halloweenes ötlet is tetszik. Very Happy Többiek nyilatkozzatok!
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 10:48 pm

Aphrodite Prideaux írta:
Egy másik ötlet, hogy a bőség zavara garantált legyen. Very Happy
Egy kis üldözés //Minden fajra//:

Egy fiatalabb vadászokból álló csapat, úgy akarják kivívni a fő vadászok dicséretét, hogy üldözésbe kezdenek. Valamely társaság félvér lévén, képességet használva csalják a különböző osztályokba tartozó fajokat egy régi, romos kastélyba. Útközben sok csapdát állítanak, s a kastélyban sincs kevés. Mikor megérkezik mindenki, elkezdődik. Különleges képességek nélkül kell kijutniuk a labirintus jellegű kastélyból. S lehet, hogy valaki nem élni túl? Összefogás kell, de még milyen. S a kastély végén, /már akik túljutottak a kastélyon/ megtalálhatják a főkolomposokat. S egy kis összecsapás sem árt, ha elakarják hagyni a kastélyt.

Tovább fűzném az ötletet. Mivel isteneket nem hiszem, hogy tőrbe csalhatják lehetne hogy ők szervezik meg ezt az egészet. Mondjuk egy verseny az istenek között, hogy kinek a teremtett faja a legerősebb. Amelyik isten nem teremtett az csatlakozik valamelyik "teremtő"-höz és annak a fajtának szurkol.
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:57 pm

Egy másik ötlet, hogy a bőség zavara garantált legyen. Very Happy
Egy kis üldözés //Minden fajra//:

Egy fiatalabb vadászokból álló csapat, úgy akarják kivívni a fő vadászok dicséretét, hogy üldözésbe kezdenek. Valamely társaság félvér lévén, képességet használva csalják a különböző osztályokba tartozó fajokat egy régi, romos kastélyba. Útközben sok csapdát állítanak, s a kastélyban sincs kevés. Mikor megérkezik mindenki, elkezdődik. Különleges képességek nélkül kell kijutniuk a labirintus jellegű kastélyból. S lehet, hogy valaki nem élni túl? Összefogás kell, de még milyen. S a kastély végén, /már akik túljutottak a kastélyon/ megtalálhatják a főkolomposokat. S egy kis összecsapás sem árt, ha elakarják hagyni a kastélyt.
Vissza az elejére Go down
Dis Pater
Moderátor
Dis Pater


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2010. Sep. 30.
Tartózkodási hely : Néha Olümposz

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:12 pm

Zoé la Belle írta:
Nekem több ötletem is van, de nem tudom, csak úgy összeizéltem őket igazából, ha nem tetszik nyugodtan mondd meg, de ha tetszik akkor is Very Happy

#1. Mi lenne ha előbb lenne megtartva a halloween-t?i és akiknek meghalt családtagjuk meg amúgy ii így összegyűlnének a temetőben? Mondjuk ez így elég béna, tudom, de na mindegy...

Érthető okból én erre szavazok x)

Am szerintem elég egy egyszerű vadászat vagy egy vacsora ahol részt vehet mindenki és akár kérhet az istenektől dolgokat(szövetségesek alakulhatnak...stb)
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:09 pm

Zoé la Belle írta:
#1. Mi lenne ha előbb lenne megtartva a halloween-t?i és akiknek meghalt családtagjuk meg amúgy ii így összegyűlnének a temetőben? Mondjuk ez így elég béna, tudom, de na mindegy...

Nekem ez tetszik!!! XD Én erre szavazok!


A hozzászólást Rosa Lune összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 24, 2010 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zoé la Belle
Admin
Zoé la Belle


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2010. Sep. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Itt is, ott is

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:04 pm

Nekem több ötletem is van, de nem tudom, csak úgy összeizéltem őket igazából, ha nem tetszik nyugodtan mondd meg, de ha tetszik akkor is Very Happy

#1. Mi lenne ha előbb lenne megtartva a halloween-t?i és akiknek meghalt családtagjuk meg amúgy is így összegyűlnének a temetőben? Mondjuk ez így elég béna, tudom, de na mindegy...

#2. Vagy lenne egy nagyon gonosz pasi aki hatalmas is és most izé ööö... világuralomra akar törni és összefognak a fajok

#3. Mint az előző, csak sikerül maga mellé állítani néhány embert...

Ennyi lenne Smile


A hozzászólást Zoé la Belle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 24, 2010 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Sep. 25.
Tartózkodási hely : Fórum

Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 6:58 pm

Mivel tervezzük a csoportos játékok bevezetését, amin többen vesznek részt, mint a nevéből is kiderül, fajtól függetlenül, ide várjuk az ötleteket. Milyen játékot tudtok elképzelni? Mi lehetne az alap sztori? Mindenki megírhatja az ötletét, és a staff majd kiírja, mi lett a végeredmény. Ha valakinek tetszik a másik ötlete, azt is megírhatja. Hajrá. Wink
Vissza az elejére Go down
https://godsontheearth.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Csoportos játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csoportos játék   Csoportos játék Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csoportos játék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» "Mesék" vagyis csoportos játékok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: SZÓRAKOZÁS :: Csevegő-
Ugrás: