GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Ösvény - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Armand d’Crescendo
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Andreas Mespelaeren
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Amara Soleil
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Arthur Hermész
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Sophia Seline
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Lamia Gregory
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Emily Reynolds
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
William Peter
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Zoé la Belle
Ösvény - Page 3 1111Ösvény - Page 3 1012Ösvény - Page 3 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Ösvény

Go down 
+6
Jack Cooper
Alex Cardin
Lisette Davies
Vincent J. Kriptons
Elizabeth Colmen
Zoé la Belle
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 4:30 pm

Tudtam én, hogy unatkozik látszik rajta...

-De szoktam unatkozni az utóbbi időben egyre sűrűbben.- Mondtam kissé elgondolkozva majd mondandóm végén sóhajtottam. Nem sok újdonságot tapasztalok már a világon túl sokat éltem én ahhoz. Majd rápillantottam s ekkor vettem észre a tőrt amint dobálgatót először képességemnek hála elakartam venni egy pillanatra de aztán végül úgy döntöttem még se teszem az már tényleg udvariatlanság lenne.

-Amúgy Elizabeth-nek hívnak- Mondom csak úgy mellékesen hátha elmondja ő is a nevét, sokkal egyszerűbb minden, hogy ha tudja az ember vagyis vámpír a másiknak a nevét.
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 10:54 pm

-Hát madam fogalmazhatunk úgy is- Mosolyogtam rá. Igen, kissé unatkozok. De ezeket ellehet felejteni, egy kis társasággal. Érdekel, mi a különleges képessége. Hát igen. Engem sok minden érdekel. És ez is köztük van.

-És madam? Ön nem szokott unatkozni?- Kérdetem vissza. Igen tudtam, hogy az. Nem kellett volna megerősítenie. De hát ha ő akarta. Akkor csinálja csak. Elővettem egy tőrt, és dobálni kezdtem. Azt hiszem, ezt Kínából hoztam. Igen. Ha jól emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:53 pm

A válaszra csak egy kicsit bólintottam, eddig még sose tévedtem ilyen téren de bármikor előfordulhat, hogy tévedek.
-Csak nem unatkozik, Monsieur?- Kérdezem már mosolyogva pillantva rá, a hangjából ítélve vagy nem szereti közölni, hogy vámpír vagy csak szimplán unja magát.
-Pontosan- mondom majd az égre pillantok, megint szép esténk van.
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:46 pm

Hallgattam tevékenységét, és egy irtó halvány mosollyal jutalmaztam bátorságát. Sóhajtva emeletem felé fejem.

-Igen. Vámpír vagyok- Mondtam kissé unottan. Nem nagyon tudok örülni ha ezeket kikell mondanom, ámbár, van valaki aki még ilyenkor is mosolyt csal az arcomra. Tényleg. Elmegyek, majd hozzá.

-Kegyed is az. – Bár, ez kiderült a kérdésből. Ámbár, én már messziről tudtam róla, hogy az. Az már más kérdés. Hogy ő nem figyelt.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:34 pm

Mikor elmosolyodott én is elmosolyodtam ha nincs baj az a jó. Mikor kikerül s leül a padra egy kis gondolkozás után úgy döntöttem, hogy én is leülök. Igaz kissé udvariatlan voltam és meg sem kérdeztem, hogy leülhetek-e mellém vagy sem.
-Te is vámpír vagy ugye?- Kérdezem érdeklődve bár nem nézek rá érdekel a válasza, hisz ha a megérzésem nem csal akkor tényleg egy vámpírral beszélek, ha meg nem hát akkor maximum hülyének nézz...
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:26 pm

No nézzenek már oda. Nem is figyel. Illetve, nem vett észre. Na most vagy azért mert nem evett egy jó ideje. Vagy csak ment kezdő és nem tudja, mit kell figyelni. . .Vagy csak simán elgondolkozott.

Szuggeráltam, de még erre se kapta fel a fejét. Na szép. Sóhajtva s közben az eget figyelve mentem. Ekkor nekem jött én meg rámosolyogtam.

-Nincs baj.- Mosolyogtam, majd kikerültem és lassan tovább lépkedtem. Sóhajtva megálltam, majd az egyik padra leültem, kezeim kinyújtottam a padon és az eget néztem. Ismét.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:09 pm

Magamhoz képest nagyon is figyelmetlen volt, hisz nem vettem észre a másik vámpírt aki velem szembe jött és így sikeresen neki is mentem, de szerencsére ezért nem estem el, szép is lett volna.
-Bocsánat- motyogom halkan, de ekkor tűnik fel, hogy akinek sikeresen neki mentem az is vámpír vagy legalábbis szerintem az így kissé félredöntött fejjel néztem rá, örültem volna ha tényleg vámpír mivel már rég találkoztam a fajtársaimmal.
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:01 pm

Kellemes idő van. Pont jó egy. . .sétához. Amit én meg is teszek. Magamra kaptam egy farmert és egy lazább pólót. Arra egy fekete bőrdzsekit. Cipőm egy a ruhához illő tornacipő. Sóhajtva és legfőképpen unottan lépkedtem az ösvényen.

Kihalt minden. Milyen unalmas lett az ősz. A sárga falevelek szállingóznak. Egy vámpír van a közelben. Lehet még sem lesz unalmas estém.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 9:13 pm

Úgy döntöttem teszek egy kis esti sétát mivel már kicsit nagyon untam magam a házban, kivételesen a sétához egy magassarkú fekete csizmát s egy farmert s egy szintén fekete szövetkabátot vettem fel mely alatt egy vékony V kivágású felső vettem fel. Legszívesebben kabát nélkül jöttem volna ki sétálni, de nem akarom, hogy az emberek megbámuljanak amiatt, hogy képes vagyok ilyen hideg időben kabát nélkül sétálni.
Lassú létekkel haladtam az ösvényen s kissé elmerengtem a régi emlékeken.
Vissza az elejére Go down
Zoé la Belle
Admin
Zoé la Belle


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2010. Sep. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Itt is, ott is

Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 28, 2010 9:08 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ösvény - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ösvény
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Külváros :: Zöldterületek-
Ugrás: