GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Cité-palota Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Cité-palota Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Cité-palota Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Cité-palota Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Cité-palota Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Cité-palota Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Armand d’Crescendo
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Andreas Mespelaeren
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Amara Soleil
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Arthur Hermész
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Sophia Seline
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Lamia Gregory
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Emily Reynolds
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
William Peter
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Zoé la Belle
Cité-palota 1111Cité-palota 1012Cité-palota 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Cité-palota

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 12:38 am

...
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 6:46 pm

Hideg van. Nem szeretem a hideget, de ez a hátránya, ha valaki leköltözik Párizsba. Alkalmazkodni kell, mondjuk az Olümposzon sem felhőtlen tiszta a kék ég, de ott azért kellemesebb ebből a szempontból. Egy fekete dzsekit magamra kaptam, mielőtt elindultam volna. Mostanában szokásommá vált, hogy naponta körbesétáljam Párizst. A város persze túl nagy, és nem elég pár óra de legaláb elfoglalom magam valamivel. Zsebredugott kézzel ballagtam és a Cité- palotához tévedtem véletlenül. Kint az épület környékén felállított padok egyikére leültem,a térdemre támaszkodva kezdtem bámulni a járókelőket. Ha lehet elkerülöm Olümposzt, nem akarok Zeusszal találkozni. Mondhatni betegesen kerülöm őt. Abban azért biztos vagyok, hogy nyugodtan tudnánk beszélgetni, de abban is, hogy a végén vissza mennék...
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:01 pm

Feladom! Komolyan mondom, engem már nem érdekel! Elegem van, de nagyon. Ezzel a gondolatommal, hagytam el Zeusz szobáját, és vágtam be magam után az ajtókat. Ki is estek a helyéről, de nem érdekel. Mi az, hogy hagyjam ott? Hogy hagyhatnám el Arthur-t? Mit képzel már magáról?! Elég szépen tudattam vele, hogy SZERETEM Arthur-t!! Mit nem ért ezen? Meg aztán, mért hagyjam el? Ja igen, csak azért, mert Héra nem szeretné, hogy boldog legyen. . . Ez van! Annyira- . . . Áh!!

Elmentem a szobámba, ott felvettem egy térdfeletti –fekete színű- csizmát, melynek magas a sarka –ez csak természetes- Ehhez, egy combközépig érő szoknyát-ami szintén fekete-, egy fekete hosszú ujjút, arra egy csíkos pólót, mely fekete-fehér csíkozású volt, és arra egy fekete dzsekit.

Lementem Párizsba, el a palotáig. Lenyugodtam. Tök jó. Mondjuk. . .Nem annyira, de majd beszélnem kell Hérával. Én nem fogom otthagyni. Nem és nem! Majd ő elhagy, ha már megunt. . .Addig viszont, mindenki lapít!
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:08 pm

Az embereket figyelve, valami ismerőst láttam elrobogni magam előtt. Mia. Régen találkoztunk, és ahogy látom elég dühös. Tippelek. Zeusz, vagy Hére. vagy mindkettő. Miért van az, hogy mindenkit ők idegesítenek fel? Engem is... Hermészt is. Oké Miában nem vagyok olyan biztos, de ki más? Hermészt a nőügyei miatt szekállja, amit bizonyos szintig megértek, de nincs túl sok köze hozzá... talán csak az, hogy mégiscsak a fiáról van szó. Engem meg vissza akar hívni Olümposzra, csak tudnám milyen erő kényszeríti, hogy beleszóljon mások életébe. Ja persze. Héra... ő a másik.
Gyorsan felálltam és utána indultam.
- Szia.- köszöntem rá, mikor elég közel értem hozzá.- Mizujs?- kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:21 pm

Egy ismerős hangjára lettem figyelmes. Megtorpantam és a hang felé néztem. Jé Hebe. Vajon tudja,h hogy kivégezték a macskáit? Ha nem, hozza szóba. . . Nos, én sem fogom. Tea legalább jót játszott.

-Helo!- Köszöntem vissza. Mizujs? Most panaszkodjak? Miért ne? –Nézzük: Zeusz, folyton parancsolgat. Ma kitalálta Hérá-val, hogy szakítsak Arthur-ral, csak azért, hogy Héra tovább tudja bosszantani. Bár, én ugyan nem fogom. És olyan erővel vágtam be a szobájuk ajtaját, hogy kiestek- Vigyorogtam el az utolsó mondatomon. Van még valami? -Ja igen, összejöttem Arthur-ral.

-És veled, mizujs? –Érdeklődtem mosolyogva, majd elsétáltunk az egyik közeli padig, és leültünk.
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:29 pm

Kicsit meglepetten hallgattam a szóáradatot. Na ugy, hogy Zeusz? Meg Héra... csak tudnám miért nem tudnak nyugton megülni. Pár hét és újra ugyanúgy ölni fogják egymást, mert Zeusz talált magának valaki mást, Héra megint dühös lesz, egy fél évig a veszekedésüktől lesz hangos az Olümposz, aztán megint szent a béke, és a mi idegeinket készítik ki.
- Ennek örülök.- mondtam moslyogva. Tehát akkor nem kell elviselnünk egymást Hermésszel csak Zeusz miatt. De amúgy sem működött volna, rövid távon kikészítettük volna a másikat, meg aztán mindketten csak bizonyos időközönként vagyuk elviselhetőek egymás számára.
- Eltűntek a macskáim...- jegyeztem meg Miára sandítva. Egész biztos vagyok benne, hogy Tea miatt. Ezért sem viszek többet a farkasnál kissebb állatot Olümposzra. - És én is összevesztem Zeusszal...bár egy viszonylag lényegtelen dolog miatt csak.
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:38 pm

Huhuuu! Ez még jó lesz. A macskák. . . Hehe. . . Igen, láttam jó pár tetemet. Kissé felé fordultam, és lefagyott arcomról a mosoly. Ezt csak nem közölhetem vele. . .Nos vigyorogva, mint minden mást.

-Én láttam őket. Illetve csak a tetemüket. . . –Nyögtem ki, és belül, jajj de kárörvendő vagyok. . . .De én nevettem. Oké, jó a színészi képességem, meg aztán Hebe jó barátom. . . De a macska szeretete. . .Nos, azzal nem vagyok kibékülve.

-Mi történt?- Érdeklődtem, csak, hogy ne mindig én beszéljek. Meg aztán ,szeretem hallgatni, amit mások mondanak. Jó. . Sokan vannak így. De én aztán az átlag felett állok ebben. . . .
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:47 pm

A válaszára lehajtottam a fejem, és a hajamtól nem látszott az arckifejezésem. Nem fogok sírni miattuk, de azért nem túl boldogító a tudat, hogy a házi állataimat egy másik széttépte... na majd találkozzak csak Teával. Jó pár hetet azzal fog eltölteni, hogy aggastyánként vándorol szépen lassan a palotában. Mert az öregedés mindenkire érvényes, még az istenekre is...
- Mert leköltöztem Párizsba... vannak akik örültek neki. De ő úgy látszik nem.- Sóhajtottam fel. Cor-nak tetszett az ötlet... az biztos de apámnak már nem jött át. Hát igen, ez is előfordul. A kapcsolatom a szüleimmel lényegesen jobb mint Hermészé, de nem nagyon szeretem, ha valamit rámkényszerítenek, és ki szeretné?
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:58 pm

-Hallottam hírét. Párizs csodálatos hely! Én is szeretem.- Mosolyogtam rá. Megaztán. Zeusz, most mindenkibe beleköt. Megaztán. . . .Hogy Hérával, most, nincs olyan nagy harag. . .Nos. . . Ez jó,mert csönd van. . . De másrészt. Amiket ketten kitalálnak. . . Félelmetes.

-Hol laksz? Mármint Belváros vagy külváros?- Érdeklődtem mosolyogva. Nekem mindkét helyen van, vagy volt házam. Külvárosban azért jó lenni, mert csönd van. És a város fényei, nem keverednek, a hold fényével. Másrészt a belváros azért jó, mert minden közel van.
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 8:12 pm

- Belvárosban.- válaszoltam mosolyogva. Jobban szeretem ha minden együt van, bár a külváros sokkal nyugodtabb, és nem is olyan idegesítőek a szomszédok mint itt.
- Valamit kezdeni kéne Hérával... van egy olyan sejtésem, hogy Zeusznak amúgy eszébe sem jutna ilyen válogatottan idegesíteni másokat. Vagy igen, de akkor hamar ejtené a témát.- jegyeztem meg elgondolkodva. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen jó véleménnyel róla? De amit tesz, az tényleg nem szép. Viszont ha tényleg Héra miatt csinálja, akkor vele kell elsősorban foglalkozni... a férje háta mögé bújva zaklatja az isteneketés az is félelmetes, hogy mennyi mindenre rá tudja venni apát.
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 8:38 pm

Nem lepődtem meg rajta. Valahogy neki jobban illik a Belváros. De hát, kinek nem? Az otthon ülős nagymamáknak. Túl zsúfolt nekik. Nem egyszer volt rá példa. . . Mindegy, erre inkább ne emlékezzünk vissza.

-Igazad van. És nekünk a veszély Héra. Annyira nem bírom az ilyet!- Mosolyogtam rá. Egy nagyon durva dolgot kellene tenni ellene. De már késő is lenne, ő tudna róla. Főleg, hogy lépten-nyomon az ő jelét látom. . . Miért? Mert, figyel, hogy ne hogy találkozzak Artur-ral .De nekem ő nem parancsolhat. Nem ő az anyám .Hála annak a magasságosnak!!!!
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 8:50 pm

- Megértem.- bólintottam mosolyogva. Bár engem nem nagyon idegesítenek, azért át tudom érezni, hogy milyen fárasztó lehet. Most hogy már nem vagyok annyit Olümposzon, egyre ritkábban találnak meg. Viszont Mia és Hermész... Hermész nem szereti Párizst, így ide nem tudnak lejönni. És kétlem, hogy ennyivel megúsznák. De jaon mivel hergelhették fel Hérát, hogy így kiborult? Ez még tőle is túl sok. Megszoktuk, hogy minden dühkitörése központjában Zeusz áll. Most, hogy kibékültek szerencsétlegy gyerekeiken vezetik le a feszültséget. Ennél még az állandó veszekedésük is jobb volt, akkor legalább nem foglalkoztak ennyit velünk.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Sep. 25.
Tartózkodási hely : Fórum

Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 4:06 pm

SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
https://godsontheearth.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Cité-palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cité-palota   Cité-palota Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cité-palota
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Cité-sziget-
Ugrás: