GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Hegyláb Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Hegyláb Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Hegyláb Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Hegyláb Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Hegyláb Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Hegyláb Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Armand d’Crescendo
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Andreas Mespelaeren
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Amara Soleil
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Arthur Hermész
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Sophia Seline
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Lamia Gregory
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Emily Reynolds
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
William Peter
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Zoé la Belle
Hegyláb 1111Hegyláb 1012Hegyláb 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Hegyláb

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 3:31 pm

...
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 3:58 pm

Vissza Olümposzra. Rég jártam ott. Felvettem egy farmert, a hozzá illő tornacipővel és egy inget, amit nem gomboltam be. Na meg persze a bőrkabátom. Amint ezzel megvoltam, elindultam felfelé.

A Hegylábához érkezve, elmosolyodtam, és leültem az egyik aranyalma fa alá. Hát igen. Levetettem kabátom, és megnyújtóztam. Kissé bele ütöttem a fába, és egy alma pont a kezembe esett. Megtöröltem, és lassan enni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 4:08 pm

Egy fekete rövidnadrágot, tornacipőt és egy világos v kivágású pólót vettem fel. Minek kiöltözni, ha csak sétállni megyek? A Hegylábhoz érve nem tudtam ellenállni a kísértésnek, és felmásztam az egyik aranyalma fára. Nem ment olyan könnyen, mint hittem, de végül csak sikerült.
Egy darabig egyedül üldögéltem az egyik vastagabb ágon, amikor megjelent Adonisz...
- Szia!- mosolyodtam rá vidáman.- Rég találkoztunk!
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 4:22 pm

Nagyban eszem az almát, amikor meghallom Hebe drágaságomat.

-Jé, egy angyal, aki hamarosan az ölemben köt ki- Ez be is fog következni. Erősebben ütöttem bele a fába, mire Hebe az ölembe pottyant. Kajánul rámosolyogtam, és puszit nyomtam arcára.

-Hogy megy soros mostanában?- Érdeklődtem, mosolyogva, felé nyújtva az almát, ha kér egyen belőle, ha meg nem majd én eszek. Szabad kezem, csípője köré fontam, és cirógatni kezdtem. Hát, mit ne mondjak. Szeretek a társaságában lenni. De ki nem?
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 4:36 pm

- Ha én angyal vagyok, akkor te minimum ördög.- mondtam vigyorogva. Hiába jó a beszélőkéje, de engem innen lehetetlen leimádkozni. Csakhogy más megoldás is van pech. Bár nem annyira, mert tényleg az ölében kötöttem ki. A puszit viszonoztam, és egy kicsit fészkelődtem az ölében, majd mikor kényelmesen elhelyezkedtem mosolyogva beleharaptam az elmába.
- Sokat unatkozom...és azt hiszem, leköltözök Párizsba. - válaszoltam, és simogatni kezdtem a csípőmet ölelő kezét. - És neked?- Örülök, hogy találkoztunk. Ilyenkor mindig jobb a kedvem, mondjuk nehéz is lenne így szomorkodni.
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 4:48 pm

-Na dicsérj, még a végén, velem maradsz- Mondtam gonosz mosolyommal. Mit is várhatunk tőlem? Semmi olyat, amit egy pasitól nem. Na meg aztán. Egy ilyen csodálatos, hölgy társaságában, nem is fogom vissza magam.

-Ha unatkozol, gyere el hozzám. Mellettem nem fogsz unatkozni- Mosolyogtam rá, perverzül. A leköltözésre, csak bólintottam. Én is lent élek, és jó lent lenni. Na meg aztán. Hiába könyörögnénk Hebe-nek, hogy maradjon, nem tenné.

-Nekem? Ahogy kell. Mindenem megvan. Nők, ital minden ami csak kellhet. De a te társaságod, minden nőt pipál.- Vigyorogtam rá. Igen. Hebe társasága, nagyon is boldogító. Tovább cirógattam puha bőrét. Amint megettük az almát, letettem a csutkát a fa mellé. Immáron két kézzel tudom ölelni, és simogatni.
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 5:00 pm

- Örülnél neki igaz?- kérdeztem egy hasonlóan gonosz mosoly kíséretében. Hajjaj, a lehetőség nagyon is csábító lenne, de így is nagy az önbizalma. Bár neki van is mire.
- Nem rossz ötlet. Ha legközelebb unatkozom, majd szólok.- Tudom, hogy ő is lent él, ezért is van itt olyan ritkán, aminek nem nagyon örülök.
Válaszul csak adtam neki egy puszit. Nem könnyű levenni a lábamról, de ő egyre közelebb jár hozzá.
- Találkoztál mostanában valakivel?- kérdeztem kíváncsian, és hozzábújtam. Igazából Zeusz lenne a legjobb. Őt akarom megtalálni, végülis, ő sok olyanról tud, amiről mi nem. Először őt fogom kikérdezni, és csak utána a többieket erről a tündérrablásról.
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 5:21 pm

-Ki nem örülne neki?- Érdeklődtem tőle mosolyogva. Hát de most komolyan. Ilyen csodálatos hölgyet, ki nem szeretne?

-Akkor várni foglak.- Mosolyogtam rá kedvesen. A puszira elmosolyodtam. Megfogtam állát és megcsókoltam. Ne kerülgessük egymást. Neki is jó, nekem meg pláne. De nem? Tiszta haszon.

-Sajnos nem. Nem játok fel sűrűn. Ha embert kérdeznél, azt tudnák mondani. De nem. Istennel nem- Mondtam elgondolkozva, s ismét megcsókolva. Magamhoz öleltem, és élveztem közelségét. Hiába. Ő kihozza belőlem, ezt az énem.


//Bocsi a késésért és most megyek. Szia//
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 5:51 pm

- Remélem is.- A csókjára elmosolyodtam, és természetesen viszonoztam. Sokkal jobb így, mint a fán ücsörögve, egyedül. Igazam volt, elég jól ért ahhoz, hogy feldobja a napomat.
- Értem.- kicsit csalódott volt a hangom, de újabb csókja máris kárpótolt, és ha lehet, még szorosabban bújtam hozzá. Fejem a mellkasánakk döntöttem, és játszani kezdem az enyémnél sokkal nagyobb kezeivel.

/Okés, SZia:) /
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 12:54 am

Játszadozni kezdett kezemmel. Hát igen. Mennyivel nagyobb, mint az övé. Bár ez nem kérdés. Az erős férfi egyik jele a nagy kéz. Bár az enyém, átlagosnak mondható, de nem baj.

-Drága. Mesélj valamit- Mondtam mosolyogva, puszit nyomva feje búbjára. Kabátom ráterítettem, hogy ne fázzon meg. Nem lenne szép tőlem, ha pont velem fázna meg. Bár, kétlem. Nincs is hideg. De azért, na!
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 6:12 pm

- Mit szeretnél hallani? -kérdeztem mosolyogva. De választ sem várva elkezdtem mondani, mindent ami eszembe jutott.- Nemrég voltam lennt párizsban, és találkoztam egy tündérrel, akinek elrabolták az öccsét, állítólag mi voltunk, nem tudsz róla valamit? - hadartam el egy szuszra az egészet. Remélem ő nem veszi magára, nem gondolja, hogy célozgatni akartam. De mielőtt válaszolna hevesen megcsókoltam, csak hogy tereljem egy kicsit a gondolatait.- És most te mesélj.- kértem újra hozzábújva.
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 4:57 pm

Már válaszra nyitottam volna a szám, amikor elkezdett beszélni. Ez a nő. Most komolyan. Úgy nézek én ki, mint aki ezeket számon tartja??? Chö. Ezen most megsértődhetnék. De mielőtt még ezt is megtehettem volna, megcsókolt a kis drága.

-Nem tudok róla semmit- Mosolyogtam rá. Elkezdtem cirógatni a hátát, és azon gondolkoztam, mit meséljek neki. A nő ügyeim nem hiszem hogy hallani akarja. Vagy igen? Sóhajtva csókoltam meg és öleltem magamhoz.

-Utánad epekedtem- Vigyorogtam rá, és ismét megcsókoltam. Előbbi heves csókunk, most már erőteljesebb és követelőző csókká ment át.
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 7:49 pm

A válaszára csak felsóhajtottam. Ha senki nem tud semmit, akkor tényleg Zeuszt kellene valahogy előkeríteni. Mondjuk jó kérdés, hogy miért is érdekel ez engem annyira?
- Vicces...-motyogtam vigyorogva. Komolyan jót tesz az egómnak ez a beszélgetés, de azért sejtem, hogy mivel telnek a napjai. Követelőző csókját sem hagytam viszonzatlanul, karjaim a nyaka köré fontam, és beletúrtam a hajába. A csók hosszú ideig tartott, nem nagyon volt kedvem elengedni őt. Sokkal jobb ez, mint beszélgetni. De most nem?
De a jóból is megárt a sok, így elhúzódtam tőle. Nehogy elbízza magát az úr... bát szerintem már meg is tette. Na nem baj, én is adtam rá okot... végül is istennő legyen a talpán, aki ellen tudna állni Adonisznak!
Vissza az elejére Go down
Cornelius T. Gaenor

Cornelius T. Gaenor


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2010. Oct. 16.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 2:14 am

Na, nézzenek oda. Nem csak én vágyok rá. Nem meglepő. Mosolyogva viszonoztam hosszú, kellemes csókját. Véget ne érjen! De sajna vége lett. Magamhoz öleltem, és megcirógattam arcát. Lassan letettem a fűbe, és még egy csókot nyomtam mézédes ajkaira.

-Ne haragudj mennem kell- Álltam fel, és nehéz szívvel ugyan, de elmentem. Még búcsúzóul intettem neki, és már mentem is fel Zeuszhoz. Csak, hogy mindent megtudjak, amit hallottam.

//BOcsi, hogy késett, bocsi hogy gyér lett a vége!!!! DE köszi a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down
Hebe D.Leadley

Hebe D.Leadley


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Sep. 30.

Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 4:44 pm

- Rendben! Viszlát- intettem utána, és kényelmesen elhelyezkedtem a fa tövében. Az a viszont látás remélem hamarosan újra megtörténik.
Pár perc múlva viszont megint a fán voltam, kezemben egy szép nagy almával. Majd holnap megkeresem Zeuszt, vagy talán Hérát, ő biztos tudja hol van a férje. Vagy nem, és éppen ezért nem kéne a közelébe merészkednem.

//nem baj Smile Én is köszi //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyláb Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyláb   Hegyláb Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyláb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: ISTENI HELYEK :: Olümposz-
Ugrás: