GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Armand d’Crescendo
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Andreas Mespelaeren
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Amara Soleil
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Arthur Hermész
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Sophia Seline
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Lamia Gregory
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Emily Reynolds
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
William Peter
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Zoé la Belle
Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1111Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1012Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Aphrodite Prideaux (Aphrodité)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aphrodite Prideaux (Aphrodité)   Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 11:54 pm

Szép előtörténet! Elfogadva! Smile Kellemes játékot.
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Empty
TémanyitásTárgy: Aphrodite Prideaux (Aphrodité)   Aphrodite Prideaux (Aphrodité) Icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 11:20 pm

Aphrodite Prideaux (Aphrodité) 2ni1jj5
Név: Aphrodite Prideaux
Becenév: Dité, Aphrodité
Kor: 20-22 évesnek néz ki, amúgy az anyád lehetne
Születési idő: régen
Születési hely: Ciprus
Nem: nő
Család:
apa: Zeusz
anya: Dióné

Faj: isten
Különleges képesség: végzetes vonzerő - az ujja köré csavar bárki ember-/istenfiát, és ha úgy tartja kedve, mások szívét is szerelemre lobbantja aziránt, aki iránt csak akarja
Hanyas szintű vagy: 10

Avatar: Hayden Panettiere

Jellem: Szereti a vigadalmakat, mai nyelven a partykat, a férfiakat, a szerelmet, a fülledt erotikát, vagyis mindent, aminek az istennőjévé tette apja. Egoista énje nem meglepő, elvégre gyönyörű, páratlan teremtés. A tükör az egyik legjobb barátja, így a hiú jelzőt is ráaggathatjuk. Más férfiak elcsábítását, legyenek azok férjek vagy párkapcsolatban élők, nem tartja bűnnek. Imád flörtölni, akár nőkkel is, neki ez játék.

Kinézet: Hosszú szőke haja úgy fénylik, mint az arany, tökéletes bőre és átlagos magassága van, ám annál kevésbé átlagos testalkata. Nőies idomokkal rendelkezik, enyhén izmos, folyton mosolygós. Gyönyörű telt ajkai enyhén rózsaszínűek, amiket gyakran vérvörösre fest, így még inkább felhívja rájuk a figyelmet. Szemi kékek, akár a tenger, amiben született. Ruhákban csak a nőies, a szexi a mérvadó nála, feltűnő színek.

Életút: Apám és anyám különböztek egymástól, és nem csak természetükben, hanem teljes valójukban. Míg Zeusz egy főisten volt, Dióné egy egyszerű halandó, akibe beleszeretett. Igazi szerelemgyerek lettem, aztán mikor a tengerben megszülettem, Kronosz és Uranosz „harca” közben a tenger hullámzása a partra sodort engem. Így születtem meg Ciprus szigete mellett. Miután apám, és a többi olümposzi isten meglátta szépségem, anyámmal felvitt minket a kristálypalotába. Én lettem a szerelem, a szépség, és a szexuális gyönyör istennője. Ez persze azt hozta magával, hogy többször is szerelembe estem halandó és halhatatlan személyekkel, végül mégis Héphaisztosz lett a férjem, a kovácsmester, persze Zeusz parancsára. Héphaisztosz nem volt valami gyönyörű férfi, mégis, egy idő után megszerettem. Elhalmozott mindenféle ékszerrel, és egy különös övvel is. Szerettem azt az övet. Igaz, amúgy sem tudott sok mindenki ellenállni nekem, de mikor ez rajtam volt, bárkit elcsábíthattam, nős férfiakat, hatalmas isteneket… egy idő után nem bírtam ezt az életet Héphaisztosz mellett, megcsaltam őt Árésszel, a vad hadistennel. Később Hermészt és Dionüsszoszt is megtiszteltem egy velem töltött éjszakával. Nem tudom mit vártak tőlem, hisz születésem pillanatától fogva mindenki a lábaim előtt hevert. Mikor elkezdtek Árészék lényeket kreálni saját fantáziájuk szerint, én is létrehoztam egyet, akik ötlete az én születésemből fakadt. Így lettek a sellők az „enyémek”. Azt gondolom mondanom sem kell, hogy szívesen kísérletezem, nem is ez a jó szó rá, játszadozom velük. Sokan amolyan kupidónak tartanak, elvégre a szerelem istennőjeként könnyű dolgom van, ha össze akarok hozni két embert.
Van-e állata vagy nincs: nincs
Vissza az elejére Go down
 
Aphrodite Prideaux (Aphrodité)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aphrodite Prideaux (Aphrodité)
» Aphrodite Prideaux
» Aphrodite Prideaux
» Aphrodité szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Istenek-
Ugrás: