GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Elizabeth Colmen Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Elizabeth Colmen Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Elizabeth Colmen Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Elizabeth Colmen Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Elizabeth Colmen Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Elizabeth Colmen Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Elizabeth Colmen Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Elizabeth Colmen Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Elizabeth Colmen Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Armand d’Crescendo
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Andreas Mespelaeren
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Amara Soleil
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Arthur Hermész
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Sophia Seline
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Lamia Gregory
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Emily Reynolds
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
William Peter
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Zoé la Belle
Elizabeth Colmen 1111Elizabeth Colmen 1012Elizabeth Colmen 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Elizabeth Colmen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Elizabeth Colmen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Colmen   Elizabeth Colmen Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 6:43 pm

Igen! Köszönjük!!! Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Elizabeth Colmen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Colmen   Elizabeth Colmen Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 6:40 pm

Na kész is remélem megfelel most már Smile
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Elizabeth Colmen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Colmen   Elizabeth Colmen Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 5:17 pm

Szép előtörténet! Ha egy képet is beletennél az nagyon jó lenne Smile Ha kész vagy, szólj! Smile
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen

Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Oct. 06.

Elizabeth Colmen Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Colmen   Elizabeth Colmen Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 4:39 pm

Elizabeth Colmen 30ae0r9
Név: Elizabeth Colmem
Becenév: Eli, Eliza
Kor: 19/ 1110
Születési idő: 999. november 1.
Születési hely: Franciaország/ Párizs környékén egy kis falu
Nem:

Család:
Apa: Nathariel Colmen
Anyja: Catharine Wolard

Faj: Nemesi vámpír

Különleges képesség:
"Gravitáció manipulálása": Ezt a képességet csak evvel a két szóval lehet a legjobban jellemezni gravitáció manipulálása hisz a képesség nem áll másból mint tárgyak vagy élőlények vonzása vagy taszítása. Ezt a képességét gondolati úton tudja irányítani, bár általában egy ütéssel vagy ehhez hasonló dolgokkal használja együtt, hogy valamelyest leplezze ezt a képességét.

Avatar: Phoebe Tonkin

Jellem: Hamarabb utál meg bárkit mint, hogy megszeretne. Tény néha kibírhatatlan jelleme van mikor rá jön az 5 perc mindenkit piszkál, de azért általában kedves másokkal, de azért nem túlságosan mosolygós, vagy legalábbis nem mindenki jelenlétében. Általában könnyű kihozni a sodrából, főleg ha valaki olyan témát hozz fel s ilyenkor azért nem feltétlen jó ötlet továbbra is ott maradnia az illetőnek.

Kinézet: Középmagas körülbelül 170 cm és elég vékony. Vállig érő sötétbarna haja van s barna szeme. Általában vékonyabb felsőket hord és mivel nem kedveli túlságosan a szoknyát így szinte mindig nadrágot hord. Cipői általában sport cipők. Igaz, hogy az idők során felgyűlt pár ruha darabja és cipője is, de inkább a mai divatnak megfelelően öltözködik a beilleszkedés miatt is.

Életút:
Egy hideg szeptemberi napon születtem s a hold fénye besütött a szobába mikor felsírtam. A szüleim gazdagok voltak s mivel egyedüli gyermekük voltam így mindent megadtak nekem amit csak kellett.

Teltek az évek s eljött az 5. születésnapom mikor is avval fogadtak a szüleim, hogy nemesi vámpír vagyok mondhatom nagyon furcsán néztem rájuk, hogy most miről is beszélnek? De végül egy kis győzködés után elmondták, hogy ez pontosan mit is jelent azt is elmondták, hogy ők is azok. Innentől kezdve már nem akartam lemenni az emberek közé el voltam én a kastélyban is, bár tény, hogy néha azért unatkoztam.

Mivel az emberek közé nem jártam le így az iskola már nem is jöhetett szóba így otthon tanultam mint magántanuló egy ideig a szüleim tanítottak majd később felvettek egy magántanárt aki szintén nemesi vámpír volt mint mi. Egy nap azonban sikeresen felidegesített s ennek köszönhetően kirepült az ablakon akkor még nem tudtam mi történt hisz hozzá sem értem és két méterre voltunk egymástól, de nem sokkal utána megértettem mi történt. Bár ezt már a tanárom nem tudta meg, hogy pontosan mi történt mert miután kirepült az ablakon el is ment s azóta se láttam többé....

Teltek múltak az évek és én már elmúltam 40 is de még mindig csak 19 évesnek néztem ki, úgy döntöttem, hogy körülnézek a világban s így is tettem szüleim kérésével ellentétben mivel ők azt szerették volna, hogy ha maradok. Sok helyen jártam s úgy 50 év után visszatértem volna a kastélyba ha ott lett volna, de a kastély helyén csak sok-sok hamut találtam. Kissé rosszul érintett a dolog,d e már nem tudtam mit csinálni így ismét a világot kezdtem el járni hátha megtalálom szüleimet vagy megtudod, hogy mi történt. De a keresésem nem sikerült túl jól s a szívem is visszahúzott Francia országba így a azóta már Párizsban élek a kis falu helyett, próbálva beilleszkedni a többiek közé ami eddig egész jól sikerült....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elizabeth Colmen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Colmen   Elizabeth Colmen Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Colmen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Colmem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: