GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Trevion Hall Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Trevion Hall Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Trevion Hall Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Trevion Hall Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Trevion Hall Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Trevion Hall Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Trevion Hall Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Trevion Hall Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Trevion Hall Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Armand d’Crescendo
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Andreas Mespelaeren
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Amara Soleil
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Arthur Hermész
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Sophia Seline
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Lamia Gregory
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Emily Reynolds
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
William Peter
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Zoé la Belle
Trevion Hall 1111Trevion Hall 1012Trevion Hall 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Trevion Hall

Go down 
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Trevion Hall Empty
TémanyitásTárgy: Trevion Hall   Trevion Hall Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 10:37 pm

Trevion Hall KyleSchmidTrevion Hall Kyle_schmid
Név: Trevion Hall
Becenév: Trevion, Thanatosz ( csak az öcsémnek engedem)
Kor: 23-24
Születési idő: valamikor jó régen… február 21.-én
Születési hely: Tartarosz
Nem: férfi
Család:
Anya: Nüx
Apa: nincs
Ikertestvér: Hüpnosz

Faj: Isten
Különleges képesség: Mivel én vagyok a halál, így szabadon rendelkezem az életek felett. Tehát a szervezetet befolyásolom, teszem tönkre vagy elpusztítom. Beteggé is én tudlak tenni, lehet egy kis influenza, vagy akár egy könnyű kis kolera, kanyaró, vagy hasonló. A halálod lehet hirtelen (szívroham, agyvérzés) vagy lassú fájdalmas ( vese, máj elégtelenség, belső vérzés). Mindegy hogyan, de meghalsz és miattam. A külső tényezőket nem befolyásolhatom. Ha egy autó elüt, leesel a lépcsőn, innentől már Fortuna kezében vagy.
Hanyas szintű vagy: 9

Avatar: Kyle Schmid

Jellem: Alapvetően vidám vagyok, ezzel meghazudtolom egy kicsit a munkámat. Szeretem a nőket ,ha meg akarsz találni, valamelyik bárban sikerülhet. Nőcsábász vagyok, de nem éltetlnek azok az egyéjszakás kalandok. Szeretem a nőket, de tisztelem is.
Könnyen felidegesítenek, de ilyenkor sikerül fegyelmeznem magam, annyira, hogy ne látszódjon meg rajtam. Nem szabad eluralkodnia rajtam a haragnak, mert körülöttem az emberek hullanak majd mint a legyek. Ilyenkor meglátszódik rajtam egy bizonyos kegyetlenség…Kevés emberben bízom, csak Hipnosz lehet ilyen személy...

Kinézet: Kiköpött mása vagyok az öcsémnek. Nem túl rövid, kissé hullámos barna hajamat többnyire hagyom, had lógja ki magát… viszont néha zavarni szokott, így gyakran összefogom. Hideg, szürkéskék szemem tud kedvesen, derűsen csillogni, de ha felidegesítenek, inkább egy jégszilánkhoz hasonlítanám. 180 magas vagyok, izmos testalkatú.

Életút: Apámról nem tudok semmi. Semmit de semmit. Anyámmal sem hétköznapi viszonyom van. Amint lehetett külön költöztünk, Hüpnosszal. Akármennyire vagyunk egymás ellentétei, ő a legjobb barátom. Szoktam néha húzni az agyát, de csak testvérei szinten űzöm ezt a sportot. Nagyon fontos nekem, és akármit megtennék érte. Ő az egyedüli ilyen személy az életemben.
Tharszosz egyik legsötétebb pontját választottuk ki lakhelyül. Itt kényelmes, és nem is zavarnak minket annyira. Még engem is elkerülnek… pedig nem is nyomasztó a viselkedésem. Nem szoktam a munkámról beszélni, mert tényleg nem túl szívderítő… talán a képességem lehet az oka.
Az embereket nem kedvelem különösebben. Imádnak élni, és bármit megtesznek azért, hogy meghosszabbítsák földi porhüvelyük létét. Egyszer, Szisziphosz bezárt egy hordóba éppen ezért. Árész volt olyan kedves, és kiengedett. Ez a helyzet olyan kevesek egyike volt, hogy hagytam eluralkodni magamon a haragomat. Ilyenkor sokkal nagyobb a fantáziám, már a bosszút illetően. Most is köveket görget a hegyekre.
Az embereknek van egy furcsa gondolatuk rólam… az, hogy szeretem a pillangókat. Ezt most tisztáznám ők csak híreket közölnek velem. Kit, mikor kell megölni… én meg szólok kedves Hermész pajtásnak, aki leviszi a lelket az Alvilágba.
Igen, vannak szárnyaim, nem nem szoktam repkedni velük. Miért? Mert kényelmetlen… persze tök jól néz ki meg minden, de én akkor sem örülök ennek a pár tollas csontdarabnak. És még Hüpnosz milyen rosszul járt. Ő a fején hordja őket… Bár az lényeges megkönnyíti a dolgunkat, hogy csak néha látszanak, amikor akarjuk, és én szinte sosem akarom.

Van-e állata vagy nincs: Egy hatalmas új fullandi kutyám, Mors.
Vissza az elejére Go down
 
Trevion Hall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trevion Hall
» Trevion Hall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Elfogadott karakterek :: Istenek-
Ugrás: