GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Könyvtár Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Könyvtár Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Armand d’Crescendo
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Andreas Mespelaeren
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Amara Soleil
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Arthur Hermész
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Sophia Seline
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Lamia Gregory
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Emily Reynolds
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
William Peter
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Zoé la Belle
Könyvtár 1111Könyvtár 1012Könyvtár 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Könyvtár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 8:06 pm

Hm, hát nem édes? Csak magának akar. Vajon bedühödne, ha tudná, mással is találkozgatok?
Vini nagyon belelendült, máson sem járt az agya, csak a különböző pajzán dolgokon. Végülis... talán éppen ezért ilyen vonzó.
Fölémhajolt, mikor már sikerült az asztalt elérni, olyan heves volt... gyorsabban dobogott a szívem, sajnáltam, hogy az övét nem hallom.
- Ha annyira akarod azt a bilincset... - kezdtem bele a mondatba, majd elővettem az említett tárgyat, és megpróbáltam rákapcsolni csuklójára. Persze sok esélyem van egy vámpírral szemben. Gondolhatjátok.
- Igazán segíthetnél. - nevetve próbáltam tovább erőszakoskodni, közben a lábammal erősen fogtam őt, nem eresztettem. Az asztal lábához simán odarögzíthetném a kezét, és akkor... teljesen ki lenne nekem szolgáltatva. Lenne, ha erős lennék.
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 7:48 pm

-Oh Amara drága, ez kedves. D te meg a bilincset. Ahhoz az ágyhoz kikötve, ami nálam van. Nem éreznéd magad rosszul, elhiheted nekem- Mosolyogtam rá kajánul. Hát de nem. Egy szél bugyiban. Mrrr. . . De csodás látvány lenne. Ismét meglódult a fantáziám. Oh, de perverz vagyok! Most komlyan! Szegény Ami, nem tudja, kivel van dolga. Most komolyan. –Igen önző vagyok. Mert csak magamnak akarlak!- Büszkélkedtem neki, mosolyogva. Ami az enyém, és senki másé nem lehet/lesz!

-Megfelel- Amikor, rám akaszkodott fenekére csúsztak kezeim, és lassú léptekkel haladtam az asztalka felé, közben Ami ajkait kényeztettem. Amikor elértük az asztalt, csak egy pillanatra váltam el ajkaitól, hogy megnézzem, nem-e véletlen mellé teszem le szegényt, de nem! Amikor letettem az asztalra. Főlé másztam, és heves csókolózásba kezdtünk a . . . Könyvtár egyik sötét sarkában.
Vissza az elejére Go down
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 7:14 pm

Azzal a rohadt léggyel játszott, de a végén már észre se vettem, mert elterelte a figyelmem. Hogy mivel? Hát, puha ajkai épp elegek voltak hozzá. Keze a felsőm alá csúszott, én pedig egyből elolvadtam tőle, annyira édes. És még a becenév sem törte le a lelkesedését.
- Végülis őrült vagy... egy őrülten jó pasi, úgyhogy megérdemled azt a zubbonyt.
Fájós részemre kaptam egy újabb puszit, majd megmutatta mekkora fantáziűja van, elkezdett a bilincsről gondolkodni. Én nem szívesen vettem volna fel, mert ha egyszer rámrakja, le nem veszi az biztos. És mi abban a poén, ha meg sem mozdulhatok?
- Önző vagy Vini, szégyellhetnéd magad. - vigyorogtam rá.
Kérdésén egy pillanatig sem gondolkodtam, autómatikusan a könyvtár egyik asztala felé böktem a fejemmel.
- Mit szólsz ahhoz? Most úgy sincs itt senki.
És ez igaz is volt... sehol senki, csak mi ketten. Lábaimat a dereka köré kulcsoltam, és csipaszkodtam belé, vártam, hogy átvigyen az asztalhoz. Na nehogy már meg kelljen mozdulnom. Ugyan! Kezemmel átkaroltam a nyakát, egyenesen a szemébe néztem, és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 6:56 pm

Jajj már. . .Megint minizik. De ezt még megbosszulom. Elkaptam a legyet, de ebből Amara drágám semmit sem vett észre. Az orra elé dugtam a legyet, és vigyorogva simogatni kezdtem. Ajj de genya vagyok! Letettem Ami vállára és közelebb lépve Amihoz megcsókoltam. Bal kezem felkúszott felsője alá, de egyenlőre csak a hátát simogattam.

--És nem tudom, hogy került rám. Már azzal ébredtem. . . -Adtam egy puszi, oda ahova mutatott -Bilincs. . . Mi lenne ha te lennél kibilincselve? Mennyivel jobban szórakoznék- Hehe. . . Perverz gondolataim csak úgy cikáztak a fejemben. Minden létező dolog, átfutott agyamon, és képzeletemnek hála, még láttam is őket. Oh. . . . Milyen jó a fantáziám. Ezen csak vigyorogtam, majd ismét megcsókolva Amit, lesöpörve válláról a legyet, megölve azt.

-Hol folytassuk életem szép szerelme?- Kérdeztem, és közelebb húztam magamhoz.

Vissza az elejére Go down
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 5:49 pm

- Vinimini ez egyáltalán nem vicces! Tudod milyen rémisztően néznek ki közelről a legyek? És annyi ijesztő történetet lehet róluk hallani. Csoda hogy egyes emberek megtűrik a házukban.
Mikor felkeltem a földről, és ránéztem a csokit zabáló iszonyat helyes pasimra, majdnem elfelejtettem neki, hogy lelökött. Majdnem.
- Amúgy... aú! Nem kellett volna lelöknöd. - a fenekemet dörzsöltem, mutatva, hogy igen, ott ütöttem meg magam. - Mellesleg, jól mutatsz kényszerzubbonyban. Olyan vagy mint egy őrült. Hogy került az rád? Én inkább bilincsben látnálak szívesen. - morfondíroztam. Vini odaláncolva egy piha-puha ágyhoz... nem rossz látvány. A gond csak ott van, milyen fémből kell hogy legyen az a bilincs, hogy ne tudja széttépni.
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:53 pm

Már épp majszoltam a csokim, amikor odalépett mellém kedvesem. Ráöltöttem a nyelvem, és tovább ettem. A kis pimasz. Hát nem elvette a csokim. Már, épp szóltam volna, hogy vegyen vissza, amikor sikítva az ölebe ugrott. Én egyből kilöktem és még idejében, a földre érkezése előtt elkaptam a csokit melyet Amara volt szíves eldobni. Na így kell neki. Levettem magamról a kényszerzubbonyt, letöröltem vele az arcom, és kiszedtem a masnikat. De! Egyet benne hagytam. Tetszik a masni!

-Egy légy. Húúúú- Mondtam neki, és a háta mögött lévő, épp a hajába szálló légyre mutattam, majd benyeltem a csokim. Kibontottam, azt amit Ami vett el tőlem, és letörtem belőle egy kicsit, majd enni kezdtem. Közben jót kuncogtam kedvesemen.
Vissza az elejére Go down
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 12:25 am

Elálltam az ablaktól, és ahogy mentem a polcok között, egy... egy ismerős mégis ismeretlen arcot láttam meg. Na és ki votl az? Én nem tudom. Egy kislány lenne?
- Úgy nézel ki, mint egy traveszti. Mi lett veled? - lépek oda hozzá. Látom csoki van a zsebében. Hát fogom, és kiveszem belőle, és már bontanám ki, mikor... arra jött egy légy. Ijesztő volt. Egy LÉGY volt az. Felsikoltok, és beleugrok a vérszipoly traveszti ölébe.
- LÁTTAD???
Vissza az elejére Go down
Vincent J. Kriptons

Vincent J. Kriptons


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Sep. 26.

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 12:20 am

Nyálam folyik, rajtam kényszerzubbony, hajamban masnin csatok, és arcomon smink, amit egy 6 éves szintjén álló nő festett fel rám. Igen-igen tudom, hogy nagyon menő vagyok így! Mindenki csak dicsér. Kész mák nem? És még csokim is van, de azt csak stikában ehetem meg. Besétáltam a könyvtárba, majd leültem az egyik eldugott sarokba, és majszolni kezdtem a csokit. Közben Am is megjött, és keresett valakit. Nem engem, így mindegy.

Vissza az elejére Go down
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 12:11 am

Jókislány módjára mentem a könyvtárba, egy hihetelenül fantasztikus óra miatt kerestem fel a helyet. Furcsa... senki sehol. Mintha atombomba robbant volna. Nos, én mindenesetre bementem, és szólongattam a könyvárosnőt.
- Bözsi!!! Merre van Bözsike!? Tessék előjönni. Könyvet keresek a meztelencsigák szaporodásáról.
Síri csend továbbre is... odasétáltam az ablakhoz, és kinéztem az utcára, amin az emberek, mint a hangyák rohangáltak fel s alá.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 11:37 pm

....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: SZÓRAKOZÁS :: Zártosztály-
Ugrás: