GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Evangelina Stackhouse Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Armand d’Crescendo
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Andreas Mespelaeren
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Amara Soleil
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Arthur Hermész
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Sophia Seline
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Lamia Gregory
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Emily Reynolds
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
William Peter
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Zoé la Belle
Evangelina Stackhouse 1111Evangelina Stackhouse 1012Evangelina Stackhouse 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Evangelina Stackhouse

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Sep. 25.
Tartózkodási hely : Fórum

Evangelina Stackhouse Empty
TémanyitásTárgy: Evangelina Stackhouse   Evangelina Stackhouse Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 12:59 am

Név: Evangelina Stackhouse
Becenév: Lina
Kor: 534, kinézz: 18
Születési idő: 1476
Születési hely: Olaszország
Nem: nő
Család: Nem ismerem őket.

Faj: sellő
Különleges képesség: Fel tudom forralni a vizet az akaratommal.
Hanyas szintű vagy: 2

Avatar: Anna Paquin

Jellem: szerettem az életet, a Mustangot, a kényelmes ruhákat, de néha előbújik a nőiesebb oldalam is (ha a szárazföldön vagyok). Lehet velem viccelődni, ugyan akkor komoly is tudok lenni, ha arról van szó. Fontosak számomra a barátok, mindig lehet rám számítani. A számat sosem tudom befogni, ami a szívemen, az a számon, innen adódóan mindig bajba keveredem, de általában sikerül kidumálnom magam. Harcias teremtés vagyok, nem hagyom magam elnyomni. Félig olasz származásomnak köszönhetően forróvérű vagyok, hamar dühbe gurulok, igazi vadmacska vagyok. Ha valamit a fejembe veszek, akkor senki sem tántorít el, és mindent bevetek, hogy a célomat elérjem, ha kell manipulálom az embereket.
Kinézet: 69 cm-emmel apró termetűnek számítok, karcsú, törékeny testalkatom van. Tejszínű, porcelánbőröm van, ami mély csokoládé barna szemekkel, hosszú, méz szőke haj keretezz, ami a derekamig ér. Egyik lapockámon található egy Vargas-lány tetoválás, minek jelentése: ők olyan hölgyek voltak akik elég ledéren öltöztek és feladatuk, hogy örömet szerezzenek a katonáknak. egyik lázadó pillanatomban csináltattam.
Általában nőiesen öltözködöm: magassarkú, kihívó felsők, de előfordul, hogy farmert is húzok. Imádom a szexi harisnyákat, és a különleges kiegészítőket.

Életút: Rómában, egy forró, nyári éjszakán jöttem e különleges világra. Apám a tehetős tíz ezer közé tartozott, híres színész lett, az után pedig tehetős ügyvéd. Édesanyám, híres énekesnő volt. Egymásba szerettek, megszülettem én. De körül-belül születésem után anya meghalt így nem sok mindenre emlékszem vele kapcsolatban, az apámat nem is ismerem. Mivel túl sok volt a fájó emlék, ezért jöttem ide. Itt a tengerben élek, lét elemem a víz. Nem sok mindent tudtam a származásomról, mivel anya meghalt, apa eltűnt, árvaházban nevelkedtem. De egyik alkalommal 18 évesen egy óminozus alkalommal történt, hogy sellővé váltam, amiért feldühítettem egy nagy hatalmú boszorkányt.
Egyik barátnőm medencés házi bulit tartott a házában, nem igazán akartam elmenni, de végül bele egyeztem. Ott találkoztam egy cuki pasival és hát egészen az ágyig eljutottunk amikor a felesége ránk nyitott.annyira megorrolt rám, hogy közölte ő pedig már boszorkány. Igazából a képébe röhögtem, hogy miről beszél már? Lehet, hogy orvoshoz kéne fordulnia, de akkor még dühösebb lett, úgy látszik hamar ki hozom a sodrából. Rám mutatott, csinált valami hókusz-pókuszt és közölte, hogy ezentúl sellőként fogok élni, köszönhetem a nagy számnak, azzal eltűnt. Én nem hittem neki egészen addig, míg barátnőm poénból le nem locsolt egy kis vizel. Pár másodperc múlva úszónyom nőtt. Igazából azóta se tudom féken tartani a nagy számat, ami a szívemen az a számon. Nem bánnom, hogy így történt, már megszoktam.
Tudok a szárazföldön is létezni, de vigyáznom kell, hogy ne érjen víz, mert akkor a sellő farkam egyből kinő. Pár héttel rá rájöttem, hogy tudom uralni a vizet az akaratommal, fel tudom forrasztani. Forróvéremnek köszönhetően imádom az életet, imádom a férfiakat, imádom őket csábítgatni, és élvezem hogy rájuk milyen hatással vagyok. Én is szeretnék szerelembe esni, mint az emberek, de még nem találkoztam azzal a férfival aki megdobogtatná a szívemet.


Van-e állata vagy nincs: nincs
Vissza az elejére Go down
https://godsontheearth.hungarianforum.net
 
Evangelina Stackhouse
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evangelina Stackhouse

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Elfogadott karakterek :: Sellők-
Ugrás: