GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Jack Cooper Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Jack Cooper Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Jack Cooper Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Jack Cooper Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Jack Cooper Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Jack Cooper Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Jack Cooper Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Jack Cooper Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Jack Cooper Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Armand d’Crescendo
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Andreas Mespelaeren
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Amara Soleil
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Arthur Hermész
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Sophia Seline
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Lamia Gregory
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Emily Reynolds
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
William Peter
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Zoé la Belle
Jack Cooper 1111Jack Cooper 1012Jack Cooper 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Jack Cooper

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Jack Cooper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Cooper   Jack Cooper Icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 10:58 pm

Nagy mosollyal ELFOGADLAK!
Vissza az elejére Go down
Jack Cooper

Jack Cooper


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 02.
Tartózkodási hely : Ahol a legnagyobb a zaj

Jack Cooper Empty
TémanyitásTárgy: Jack Cooper   Jack Cooper Icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 9:33 pm

Név: Jack Cooper
Becenév: Jack
Kor: 310/ 24
Születési idő: 1700. szeptember 6.
Születési hely: USA, Maryland
Nem: férfi
Család:
Lily Copper (meghalt)
William Cooper (meghalt)
Ryan Colt
Mark Stewart

Faj: vámpír
Különleges képesség: Pirománia. Képes vagyok egy érintéssel bármit (embert, állatot, tárgyat) időzített bombává alakítani, és 500 méteres körzetben bárhová képes vagyok bombát (mérettől függetlenül) juttatni, akár a levegőbe is. Fel tudom melegíteni környezetemet, de csak egy bizonyos pontig, utána aztán minden robban. Imádok a tűzzel játszani, felgyújtani és eloltani valamit. Ez utóbbit persze nem vízzel teszem. Az én tüzemre hatástalan a víz.
Hanyas szintű vagy: 8

Avatar: Jackson Rathbone

Jellem: Tele vagyok ellentétekkel. Három ember van akit kedvelek és ezzel kifújt. Ok nélkül nem utálok senkit, csak mindenki közömbös nekem, de ezt nem hozom mások tudomására a viselkedésemmel. Ugyanolyan vagyok mint mások, csak kicsit őrültebb. Ha rossz kedvem van, igyekszek minél távolabb kerülni az emberektől és akkor bunkóságban és arroganciában nem vehetik fel velem a versenyt. Azzal a három emberrel viszont soha nem vagyok szemét. Ha begurulok akkor ott semmi nem marad. Mindent, amit érek és látok elpusztítok, nem vagyok tekintettel senkire és semmire. Szerencse, hogy ez ritkán fordul elő. A látszat nem igazán érdekel, de a munkáimat a legnagyobb felelőséggel végzem el.
Kinézet: Nem túl rövid, barna, néha feketés haj. Világos zöld szemek, amik ha a képességemet használom gyakran átváltanak vörösbe. 185 magas vagyok ehhez szálkásan izmos testalkat társul. Bal alkaromra „Quid pro quo” van tetoválva.

Életút: 1770- ben születtem. A szüleim vámpírok voltak de már gyerekkoromban meghaltak. Egy földművelő család vett magához és embernek neveltek. Évekig nem is sejtettem, hogy mi vagyok. De erről majd később.
Mostohaapám (ezután apámnak nevezem, mert mást úgysem hívhatnék így) iszákos volt, amikor berúgott és rám talált biztos lehettem egy kiadós verésben. Anyámmal egész más volt a helyzet. Őt szerettem, mert ha tehette mindig megvédett gyerekkoromban. Ők egy gazdag nemesi családnak dolgoztak, a Stewartok, karót nyelt kékvérűek voltak, és vámpírok, de erről csak én tudhattam. Volt egy fiuk, aki nyolc évvel volt fiatalabb nálam. Mégis az öcsémként szerettem, vigyáztam rá. Az öreg Stewart gyakran kért, hogy vigyázzak rá, amit örömmel teljesítettem. Ekkor már régen tudtam, hogy mik ők… ez inkább megérzés volt, mintha mindig is sejtettem volna, nem tudatos rádöbbenés.
Nappal Mark-ra vigyáztam, éjjel meg tűrtem apám verését, mígnem egy nap a kissrác beteg lett. Mellette virrasztottam napokig, mert apja éppen üzleti úton volt. Amikor hazaért, haza küldött. Én persze nem szívesen hagytam volna magukra őket, amikor a hallból robaj hallatszott. Az öreg kirohant én utána. Apám törte be a kapukat és a dühtől tajtékozva megölte az öreget. Karót a szívébe. Megtudta ugyanis, hogy munkaadója mi is valójában. Pár perc múlva egy vékony sikítást hallottunk majd apró lábak dobogását a lépcsőn. Mark borult zokogva apja holtteste felé.
Ekkor jött rá, hogy mi is valójában. Haragtól és a sírástól vörös szemmel rontott neki apámnak, aki pár pillanat múlva holtan rogyott össze. A döbbenettől némán meredtünk a két holtestre, és a 8 éves kisfiúra, aki halálra rémülten rohant ki az éjszakába. Én gondolkodás nélkül utána futottam.
Aznap éjjel megfogadtuk, hogy vigyázunk egymásra, bármi áron.
Az évek gyorsan teltek, és egy véletlen folytán rájöttünk arra, hogy mi is vagyok igazából. A véletlennek persze sok köze volt egy lőtt sebhez, és rengeteg vérhez. Már le sem tagadhattam volna, egyre jobban kívántam valamit, csak még nem sikerült rájönnöm, hogy mi lehetne az a plusz, ami hiányzik. A vér volt az.
1775-ben mindketten részt vettünk az Amerikai függetlenségi háborúban. Ekkor már egyidősnek látszottunk és hallhatalanságunknak köszönhetően hamarosan mély tisztelet övezett minket. Sorban nyertük a csatákat, de mint minden jónak egyszer ennek is vége szakadt.
Egy csata kellős közepén verekedésbe keveredtem egy szövetséges katonával. Mark persze azonnal segítségemre sietett. Elintéztük a katonát. Csak hogy ezzel hazaárulást követtünk el. Büntetés: sortűz általi halál.
Cölöpökhöz kötöttek minket, 5 vagy 6 katona állt elénk és TŰZ! Nekünk persze eszünk ágában nem volt meghalni, így minden golyót amit kilőttek, szépen felrobbantottam, mielőtt elért volna minket.
Jobb híján apró cellákba zártak minket, ott vártuk a következő ítéletet. Napok után végre egy 40-es évei közepén járó férfi, Armstrong dandártábornok nyitott be hozzánk. Közölte, hogy mostantól az ő személyes foglyai vagyunk és az ő parancsait kötelességünk teljesíteni. Mint később kiderült, ő is vámpír volt.
Egy csapatot szervezett, csak vámpírokból. MI lettünk az elit, mind a katonaságnál, mint a vámpírok között. Ennek titokban kellett maradnia persze. Jó pár évszázadot eltengettünk így, küldetésről, küldetésre járva.
2004. Levelet kaptunk Mark nővérétől, illetve inkább a gyámügytől. Mark nővére meghalt és annak fia, Ryan szülők nélkül marad. A fogadott öcsém, jó testvérhez méltóan magához vette a gyereket, és azóta mi neveljük. Rendesen suliba jár, bár kérdéses, hogy jót tesz –e neki hogy két agglegény foglalkozik vele és tanítja. Amúgy kiköpött Mark, pont úgy néz ki mint ő…

Van-e állata vagy nincs:Egy patkány, Harley Davidson a neve.
Vissza az elejére Go down
 
Jack Cooper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: