GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Megan Ricci Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Megan Ricci Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Megan Ricci Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Megan Ricci Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Megan Ricci Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Megan Ricci Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Megan Ricci Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Megan Ricci Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Megan Ricci Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Armand d’Crescendo
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Andreas Mespelaeren
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Amara Soleil
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Arthur Hermész
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Sophia Seline
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Lamia Gregory
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Emily Reynolds
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
William Peter
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Zoé la Belle
Megan Ricci 1111Megan Ricci 1012Megan Ricci 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Megan Ricci

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Megan Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan Ricci   Megan Ricci Icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 9:20 pm

Nos, elfogadlak! Smile Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Megan Ricci

Megan Ricci


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Dec. 15.

Megan Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan Ricci   Megan Ricci Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 11:09 pm

Javítottam Smile
Vissza az elejére Go down
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Megan Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan Ricci   Megan Ricci Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 10:21 pm

Kedves Megan! Jól megírt előtörténet, pár dolog lenne, ami változtatásra szorul. Először is kérnék még egy sort a kinézethez pl milyen ruhákban jár stb... A másik pedig a képességnél lenne... az első része tetszik, az elfogadva, a másikat viszont légyszives töröld vagy nem tudom, mert az nem illik ide, és nem is tudom elfogadni. Lásd: "A másik hasznos dolog, hogy a mentális képességek csak nagyon kis mértékben hatnak rám, tehát ha a mozgásomat befolyásolod, tudok mozogni, csak éppen nagyon nehezen és lassan."
Ha ezeket javítod elfogadlak! Smile
Vissza az elejére Go down
Megan Ricci

Megan Ricci


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Dec. 15.

Megan Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Megan Ricci   Megan Ricci Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 8:25 pm

Név: Megan Ricci
Becenév: Megan nagyon súlyos esetben Meg
Kor: 22/ 105
Születési idő: 1905. augusztus 7.
Születési hely: Róma/ Olaszország
Nem: nő
Család:
Apa: Stefan Ricci
Anya: Miranda Ricci
Unokatesó: Balthazar Ricci

Faj: vámpír

Különleges képesség:
pszochometria- Képes vagyok megtudni mások múltját esetleg jövőjét. Az utóbbit többnyire akaratomon kívül, mert csak úgy látomás szerűen törnek rám, az előbbit sem tudom irányítani de gyakran nincs is szükségem érintésre, vannak jelenetek, amiket ha akarom ha nem megtudok és képtelen vagyok kiszűrni. Az így szerzett infókat gyakran felhasználom manipuláció céljából.

Hanyas szintű vagy: 7

Avatar: Olivia Wilde

Jellem:
Három szó írna le a legjobban: makacs, határozott, önfejű.
Mint egy vérbeli olaszt sors hatalmas önérzettel áldott, vagy vert meg. Ami a szívemen az a számon, elcsépelt közhely de ezt pontosan rám szabták, nem ijedek meg a nyílt vélemény nyilvánítástól, még akkor sem ha ezzel megbántok valakit. Ha dühös vagyok (ami gyakori) akkor azt se nézem, hogy kérdeztek-e csak mondom és mondom néha csak a levegő hiány tud leállítani. Rosszul tűröm az emberi hülyeséget, és ennek hangot is adok, de a barátaimért kiállok, attól függetlenül, hogy ha kell őket is kíméletlenül kiosztom.

Kinézet:
Hosszú barna haj, és hűvös acélkék szemek, amik nagyon gyorsan felengednek a fagyosságukból, ha kijövök a sodromból. Nem vagyok egy felhőkarcoló, kerti törpének sem mondanám magam azzal a 168 centimmel. Szeretek kényelmesen öltözködni, az emberiség egyik legnagyobb találmánya a tornacipő. Többynire ezt viselem egy farmer póló párosítással.

Életút:
Mintha csak tegnap történt volna, pedig száz éve már, hogy ezen a sárgolyón tengetem a mindennapjaimat.
A születésemről nincs mit mondanom, egy nem emlékszem rá, kettő valószínű, hogy sikeres volt, mert most itt vagyok. A szüleimről csak annyit, hogy hiába volt a családunk Itália legbefolyásosabbja, nem szálltak el maguktól, sőt! Inkább különcnek mondanám őket, főleg apámat.
Az öreg ugyanis imádta a gyerekeket. A sors sajnos úgy határozott, hogy egyedül becses személyemet kell felnevelnie. Éppen ezért szinte betegesen óvta, és szinte a vallásos áhitatig szerette egy szem csemetéjét. Vagyis engem. Én ezt a szeretet úgy viszonoztam, ahogy tudtam, így a családunk a kívül állónak nagyon szétszórt és anarchikus formát ölthetett.
A józan ész szava édesanyám képében lépett be a családunkba. Ha túlságosan eldurvult volna a helyzet, ő közbelépett, és hogy is mondjam…a viselkedése néha nagyon illúzió romboló volt.
Van egy kuzinom. Ő Balthazar, nem egy szokványos olasz név, de őszintén a Baltoromeo-nál minden ezerszer jobb. Őt kiskorom óta ismerem, együtt nőttünk fel, vagyis… én nőttem, ő csak nevelkedett, mert születésemkor ő már a tízedik x-ét taposta, csak éppen éretlen volt.
Tizenöt éves voltam, amikor a kis családi eszménykép foszlani látszott. Aput és anyut elkapták a vadászok… fogva tartották nem ölték meg őket.
Évekkel később láttam csak viszont őket, de addigra minden megváltozott. Szellemi roncs vált belőlük, el sem tudom képzelni, hogy azok a sz…tehát hogy mit tettek velük a vadászok.
A szüleim nélkül árván maradtam. Balthazar-t behívták a II. Világháborúba és ő, mint a többi fiatal eleget tett hazája hívó szavának. Tehát az egyes számú gyámjelölt kilőve.
Emberek vettek magukhoz egy iszákos mormon idegesítően idióta család. Ekkor vettem fel a bunkó és szókimondó énemet, amitől ez idáig nem sikerült megszabadulnom, nem mintha próbálkoztam volna…
Tizenhét voltam, amikor elegem lett életem megkeserítőiből. Elszöktem. A családi vagyon még megvolt, de ahhoz nekem eszemben sem volt hozzányúlni. Akkor is töretlenül hittem, hogy viszont láthatom a szüleimet.
Évekig alkalmi munkákból tartottam el magam. Nagyon sok helyen megfordultam, ügyvédi irodában, tanárként, bolti eladóként, tehát rengeteg mindent kipróbáltam, csakhogy sosem maradtam két vagy három hónapnál tovább. A kibírhatatlan viselkedésem miatt… a vendéggel veszekedtem, a bírónak visszafeleseltem.
Az életem az utóbbi egy évben kezdett helyre jönni. Amikor találkoztam az unoka tesómmal itt, Párizsban. Ő felvett dolgozni…csaposnak a kocsmájába. A viselkedésem nem számít hátránynak, sőt jól is jön ha egy rendetlen vagy a piától elszállt tagot kell helyre tennem.

Van-e állata vagy nincs: nincs….Balthazar kutyájára gyakran vigyázok, de ő nem az enyém.


A hozzászólást Megan Ricci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 15, 2010 11:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Megan Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan Ricci   Megan Ricci Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Megan Ricci
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Megan Ricci

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: