GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Dorian Derolon Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Dorian Derolon Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Dorian Derolon Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Dorian Derolon Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Dorian Derolon Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Dorian Derolon Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Dorian Derolon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Dorian Derolon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Dorian Derolon Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Armand d’Crescendo
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Andreas Mespelaeren
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Amara Soleil
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Arthur Hermész
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Sophia Seline
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Lamia Gregory
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Emily Reynolds
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
William Peter
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Zoé la Belle
Dorian Derolon 1111Dorian Derolon 1012Dorian Derolon 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Dorian Derolon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Dorian Derolon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorian Derolon   Dorian Derolon Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:59 am

Halihó!!! Very Happy Nos, nekem tetszett az előtörid. Gratulaláok: ELFOGADVA! Kellemes játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Dorian Derolon Empty
TémanyitásTárgy: Dorian Derolon   Dorian Derolon Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 12:38 am

Dorian Derolon Dorian

Név: Dorian Peter Derolon
Becenév: Dor, Doran
Kor: 21
Születési idő: 1989. Március 20.
Születési hely: Olaszország; Verona
Nem: férfi
Család: mind meghaltak, nem szeretek róluk beszélni

Faj: ember
Különleges képesség:nincs
Hanyas szintű vagy:

Avatar: Ben Barnes

Jellem: Színész vagyok, sose tudsz teljesen kiismerni, de próbálkozni azért mindig lehet, sok sikert! Depressziós alkat vagyok, sokszor a családom miatt, aztán egyszerre a volt barátnőm emléke vág a földhöz, még senki se tudott kirángatni. Bár az olaszok szenvedélyesek, én mégis tudok gátat szabni magamnak. Ha szeretek valaki, teljes szívemből, ahhoz hű vagyok, sose hazudok neki, nem csalom meg.

Kinézet: Bőröm olajbarna, szemem színe mogyoró barna. Kedvenc színem a fekete és a zöld, a fekete a depresszióm miatt, a zöldnek meg vidámabb napjaimon hódolok. Szeretem az ingeket, általában az van rajtam, alatta meg egy rövid ujjú. A sál elmaradhatatlan tartozékom, de csak a hegek miatt a nyakamon. Vékony vagyok, sportos, mert színészként jól jön néha egy-egy kósza szaltó.

[b]Életút:
Roppant boldogan éltem kis családommal Veronában, ahol senki sem zavart minket, senkit sem zavartunk. Álom élet. De sajnos öt éves koromban először csapott be a mennykő. Apám meghalt autóbalesetben. Sajnálatos hiba, mely az életébe került. Anya annyira mélyre zuhant a depresszió szakadékába, hogy képtelen voltam kihúzni öt évesen...tíz évesen...tizenöt évesen. Állandóan sírt, ezért kirúgták a színházból, mert képtelen volt szerepet játszani. A sminkje lefolyt, és a szöveg közepén összeesett az éhségtől. Miután repült a munkahelyéről inni és drogozni kezdett, ekkor voltam tizenöt éves. Teljesen egyedül maradtam, hisz mit lehet kihozni egy hulla részeg anyából, aki általában minden este más pasival enyeleg. Az ünnepek egy idő után végképp eltűntek, a Karácsonyt is csak a város díszítéséből tudtam, hogy eljött. Aztán két évre rá úgy éreztem, könyörgésem mégis ért valamit. Ugyanis egy csodálatos szépségű angyalt tudhattam barátnőmnek, így nem maradtam teljesen egyedül anyám ápolásában. Tizennyolc évesen mondta el, hogy vámpír. Nem hittem neki finoman szólva, míg meg nem harapott. Rettenetesen fájt, és nem csak a harapás, hanem a tudat, hogy a barátnőm teszi ezt velem. Azt akarta, menjek vele el messze, de nem hagyhattam egyedül édesanyámat. Megoldotta a problémát, rövid úton megölte. Ott álltam a holttest felett és csak azt tudtam, hogy miattam halt meg, az zsongott bennem, mindenkit megölök magam körül, aki velem van, meghal. A vámpír képessége a manipuláció volt, így húsz éves koromig vele kellett maradnom, képtelen voltam elhagyni, pedig nem hálálta meg, hetente egyszer belőlem vacsorázott. Mikor aztán egy másik vámpír megölte, mondván, "visszaadta a kölcsönt", Párizsba menekültem a depressziómmal együtt. Így egyedül élek, ha lehet ki sem mozdulok, a vámpír halálakor otthagytam a színházat is. Teljesen egyedül vagyok a bűntudatommal együtt. A vámpírra meg csak a hegek emlékeztetnek....

Van-e állata vagy nincs: nincsen.
Vissza az elejére Go down
 
Dorian Derolon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorian Peter Derolon
» Derolon Rezidencia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Emberek-
Ugrás: