GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Armand d’Crescendo
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Andreas Mespelaeren
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Amara Soleil
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Arthur Hermész
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Sophia Seline
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Lamia Gregory
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Emily Reynolds
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
William Peter
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Zoé la Belle
Apollón szobája - Page 3 1111Apollón szobája - Page 3 1012Apollón szobája - Page 3 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Apollón szobája

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 3:38 pm

- A bók az csak dicséret...én az igazságot mondtam
Ölelem én is magamhoz és a hátát kezdi simogatni. Ezt még Aphroditénak sem engedtem sokszor...nem vagyok oda az ölelkezésért, romantikázásért...de most élvezem a csöndet, a nyugalmat...és Rosával az időt lényegében élvezem úgy ahogy van. Csöndben, nyugalomban, kettesben
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 3:25 pm

-Köszönöm a bókot. De mint mondtam, te sem panaszkodhatsz!- Mosolyogtam rá kedvesen. Felé fordultam, megsimogattam az arcát, és ránéztem Lillinre. Ha ő nem lenne. . .Hát nem tudom. . . Rosszabb lenne, de akkor keresnék egy másik macskát.

Fejem mellkasára tettem és hallgattam szívverését. Kezeim háta mögött összefonva öleltem.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 12:33 pm

- Szeretem a tájat figyelni, gyönyörű ... és az, hogy még gyönyörűbb dolog is van a tájnál...felemelő
Puszilom meg az arcát és kinézek én is. Szerencsés vagyok, hogy az én szobám ablaka a rétre néz, imádom nézni ... vagy épp kintről benézni mikor vadászatból jövünk haza a nővéremmel. Őt sem láttam rég ... túl rég
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 8:51 pm

-Igen azt- Mondtam kissé elgondolkozva. Tuti tennék szegényben kárt. Ahogy magam ismerem. Az első felemeléssel, már eltörném minimum 2 bordáját. Volt már ilyenre példa. De gyorsan meggyógyítottam. Kész szerencse.

-De tettem. Csak te nem tudod- Mosolyogtam rá. Igen emlékszem. Kivettem az alomból, és –megint, ugyan mire is számítottam?- kissé erősebben tartottam. . . Végeredmény: egy lábszárcsont törés. Utána meggyógyítottam, megdajkáltam. . . És összebarátkoztunk. Bár mi mást is tehettünk volna. Azóta is folyton kényeztetem a kis drágát.

-Szeretek ablakban állni. Te meg mindig idejössz hozzám. Bár nem bánom- Mosolyogtam rá. Kezeim, kezeire tettem, és úgy néztem a tájat, ami elém illetve elénk tárult.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 8:39 pm

- Kárt?
Lepődök meg. Az emberek kárt okoznak a gyerekükben, abortusz, megfojtják...stb. Az istenek lenyelik(no melyik a jobb?!) de nem hallottam még olyan esetről, hogy egy vámpír kárt tett volna benne

- Lillinben sem teszel kárt, és szerintem ha valakit feltétlenül tudnál szeretni...jó hatással lenne rád
Vigyorodom el majd leteszem a macskát és odalépek hozzá. Óvatosan magamhoz ölelem és kinézek én is az ablakon

- Hogy van az, hogy mi ennyire ragaszkodunk az ablakhoz?
Eresztek el egy vigyort. Ahány találkozás...annyiszor kerülünk "ablak-közeli" élménybe...
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 8:35 pm

-De csak addig gondolod így, amíg meg nem komolyodsz- Álltam fel mellőle. Megnyújtóztam, és Lillinre néztem, aki nyávogva ugrott karjaim közé. Nem tudom mi lesz, ha elpusztul. Bele betegszem. Amilyen lökött ez a macska. . .Megcirógattam, és puszit nyomva fejére, engedtem vissza Adnreas ölébe.

-Én jó anya? Nem hinném. Félnék, hogy kért okozok a babában. Így nem akarok- Mosolyogtam, és ismét az ablakhoz sétáltam. Jobb kezem az üvegre tettem, és egy ideig magam figyeltem, majd a tájat.

Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 11:05 am

- Persze egy, két esetleg három napig...talán még egy hétig bár az utolsó napokban már le sem szarnám, hogy nyílt legyek. Nem bírom a kötöttséget...és mivel életem a bulizás...sokszor hulla fáradtan esek haza és szó szerint átalszok egy napot majd kezdem előröl...egyszóval nem foglalkoznék vele
Teszem le magam mellé a kis szőrmókot majd megpuszilom a tulajdonosának az arcát

- Te viszont annál jobban anya alkat vagy. A legtöbb nőből egy kölyök állat előhúzza az anyai ösztönöket, legyen az a legmérvesebb is. Jó...ez alól kivétel Héra...
Nevetek fel jóízűen. Mindenki...na jó nem de a környezetemben sokan nem kedvelik Héphaisztoszt...ettől függetlenül amit tett Héra...egy szóval megérthető. hogy ilyen lett...de ha tényleg egy ocsmány? Az eredeti külseje...ki tudja, hogy néz most ki
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 8:20 pm

Hazug!!! Ezért tuti kap. Mi ez már! Hát, de. . .Na! Mosolyogva figyeltem ténykedésüket. Lillin-nek látszik. Szemmel láthatóan. Hát igen. Bár, még csak 4 hónapos a kis gonosz, de már tudja, hogy csavarja mancsai köré a pasit. Mi lesz még itt? –Mehetünk, szívesen körbe néznék!

-Hazug vagy! –Közöltem vele, mosolyogva, s a következő pillanatban már az ágyon voltam. –Azt mondtad, nem vagy egy apa alak. Pedig az vagy! Amit most csináltál a macskámmal, abból látszik, hogy igen is apának való vagy- Közöltem vele észrevételem, majd keresztül nyúlva rajta, megcirógattam Lillin fejét. Igen, szerintem ha kissé benőne a feje lánya. . .Akkor jó apa lenne.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 10:18 am

Egy perc múlva már beterítem gyengéden a ciccust a selyem takaróval, de a fejét kint hagyom aztán lehajolok és összeérintem az orrunkat. Kevés dolog babonáz meg és hozza elő a sohanemvolt gyerekkoromat...az egyik ilyen a macskák. Aztán el is engedem és megsimogatom. No igen. Sokszor lázadoztunk háziállatért de apámnál...

- Nem, nem vagyok éhes csak gondoltam közben körbevezetlek
Nevetek fel jó ízűen majd elkapom a karját és behúzom az ágyba magunk mellé
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 10:55 pm

-Igen az. De! Nem szebb, mint a volt szobámból. Már mint a szülői háznál. . .- Mondtam visszaemlékezve a hatalmas szobámra. A nagy szoba, ami televolt minden érdekessel. Nagy ágy. . . egy nagy faszekrény, és asztal. Na meg a játszó sarok.

-Én . . nem vagyok éhes. Ha te az vagy mehetünk- Mosolyogtam rá, és figyeltem, mit tesz. Jajj. . .Csak fel ne szakítsa a karmaival. Na még az lenne a szép. Bele akad a karma, a majmocska meg széthúzza minden felé. Utána, mintha mit sem csinált volna, vigyorogva dorombolna tovább.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 10:50 pm

- Szebb a kilátás mint nálad?
Cirógatom a macskát majd hanyatt döntöm és a hasát kezdem vakarászni. Imádom a macskákat. A kétlábúakat és a négy mancson járókat. A vadmacskákat és a házi cicákat. mindegyik olyan ennivaló

- Éhes vagy? Lemehetünk enni ha gondolod. És te is kapsz tejet cirmos
Emelem fel majd megpuszilom az orrát és elengedem a selyem ágyneműn és figyelem a hogy sétálgat közben fél szemmel a gazdáját is szemmel tartom
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 10:46 pm

-Lesz belőle még vadmacska. .. és bánni fogom, hogy magammal hoztam. . . .- Engedtem el, aki Andreas ölébe ugorva dorombolt. Na tessék. Ennyit rólam. De ma este, tuti mellettem fog aludni. Hát igen, hatással vagyok a macskákra. Jó értelemben.

-Ahha. . . – Mondtam kissé elgondolkozva, majd az ablakhoz néztem és kinéztem rajta. Oké ez mindent pipál. Gyönyörű a kilátás. Rápillantva gonoszul ráöltöttem nyelvem, majd ismét a tájat néztem. Hát, de na. Ez aztán a szép helyes.

-Értem. Hát. . .érdekes egy szomszédságod van neked- Hajj hajj. Tűsarkú cipő kopogás. Reméljük csak egy szolga. Ha meg nem, az sem akadály. Megállt. . . Vár. . . És visszafordult. Na tessék ennyit erről.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 10:38 pm

- Örülök, hogy tetszik. Hagyd csak. Mindig valami macska fekszik benne...bár átlagban vadabb macskák
Mondom vigyorogva majd megcirógatom a derekát aztán leülök az ágyba
- Pár perc és az egész kóceráj tudja, hogy te itt vagy...bocsánat...ti
Egészítem ki amikor megüti a fülem egy nyávogás.
- Szomszédok röviden: előttem lévő szoba Aphroditéé, mellettem Hermész, másik oldalamon meg Pallasz Athéné...a sánta,Héphaisztosz csak látogatóba jön bár mostanában mintha szobája lenne...Hádész, Lamia sem itt van és Perszephoné is csak ritkán. Aszem ennyi
Nevetek fel
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 10:16 pm

-Ha féltékeny vagy. . .Miért nem veszed feleségül? Ámbár. . . .Nekem addig jó, amíg szabad vagy- Mosolyogtam rá gonoszul. A húgával. Hát igen. . .Kissé undi de ha szeretik egymást. Én nem állok az útjukba. Mit filózgatok én ezen? Tiszta agyrém. . .

-Igen- Mosolyogtam rá, majd felálltunk. Felvettem Lillint. Andreas átölelt, én bele karoltam. Lillin nyávogott párat, majd elhelyezte magát karomban. Felmentünk az Olümposzra.

Igen. Valahogy így képzeltem el. De azért. Elléptem tőle és körbejártam a szobáját. Nem teljesen, csak azt a helyet, ahol mi voltunk.- Azta! Nagyon szép a . . . szobád- Mondtam mosolyogva, majd visszasétáltam mellé. Igen, sejtettem, hogy ilyen. De azért ez. . azta!!!! Lillin kiugrott a kezemből, fel az ágyra. Közében forgott egy kicsit, majd befeküdt.

-Nézd el neki. Nem tudja mi az illem.- Léptem az ágyhoz. Egy kicsit incselkedtem vele, végül odajött. Rögtön elkaptam és megdajkáltam.
Vissza az elejére Go down
Zoé la Belle
Admin
Zoé la Belle


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2010. Sep. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Itt is, ott is

Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 28, 2010 8:56 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Apollón szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Apollón szobája   Apollón szobája - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Apollón szobája
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Árész szobája
» Athene szobája
» Poszeidón szobája
» Hestia szobája
» Héra szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: ISTENI HELYEK :: Olümposz :: Kristálypalota-
Ugrás: