GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Ösvény Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Ösvény Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Ösvény Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Ösvény Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Ösvény Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Ösvény Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Ösvény Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Ösvény Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Ösvény Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Armand d’Crescendo
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Andreas Mespelaeren
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Amara Soleil
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Arthur Hermész
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Sophia Seline
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Lamia Gregory
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Emily Reynolds
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
William Peter
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Zoé la Belle
Ösvény 1111Ösvény 1012Ösvény 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Ösvény

Go down 
+6
Jack Cooper
Alex Cardin
Lisette Davies
Vincent J. Kriptons
Elizabeth Colmen
Zoé la Belle
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 5:54 pm

Pár pillanatig csak néztem a lányt ahogy a földön hever, majd lehajoltam hozzá és finoman megérintettem a testét. Egész szép lenne...ha lemosnák róla a vakolatot, kihámoznák a smukkból és valami normális évszakhoz illő ruhát adnának neki. De ez csak részlet kérdés.
Sóhajtva ültem vissza a padra, a srác mellé. Pár perc múlva a lány magához tért, eleinte nem nagyon értette, hogy került oda, csak ránk emelte kába szemeit, majd szörnyülködve felpattant és elrohant. Ki tudja mit gondolhatott...
Valamit együtt...ez nagyon tág fogalom, és bár vannak elképzeléseim, mégsem értem mire gondol. Vayi semmi konkrét dolog nem jutott eszembe, így kicsit értetlenül pillantottam rá. Még akkor sem esett le semmi, amikor elvörösdött, inkább a meglepettség és a kíváncsiság növekedett bennem.
- Nincs senki akinek húzhatnám az agyát. - vontam vállat egykedvűen. Ez tényleg így van. Nincs sok barátom, igazából nincs is. Emberekkel nem ismerkedem, a vámpírok pedig túl fiatalnak tartanak, így ha találkozom is egyel, mindig rosszul sül el a találka. Lekezelően bánik velem erre én ideges leszek és olyasmire kényszerítem, amik bemocskolhatják a jóhírét. Ezután már csak levegőnek néznek.
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:59 pm

A penészes tortán elnevettem magam.
-Ja...férges...
Tettem hozzá mosolyogva. Néztem ahogy előre hajol, a lányt nézi, nem tudtam elképzelni, mit is akar csinálni,de a lány visszajött és ölembe ült. A miniszoknya elég furán állt. Ekkor értettem meg Simon előrehajlását és sóhajtva emeltem fel kezem, hogy homlokát megérintsem. Erre a lány megremegett, majd lecsúszott ölemből a fűre. Na, mi értelme az áramnak, ha nem ilyen önvédelmi forma. De legalább nem halt meg, ez szép. most megölhetném, de nem vagyok szomjas. Tanul? gimibe jár? Ja, hülyeség, nem is tudom, hány éves.
-Két havonta elmegyünk a barátnőmmel Olaszországba, Veronába, ahol fellépek a színházba, mint Rómeó vagy Halál és abból az egy fizetésből akár hat hónapig is kihúznánk, de csak kettőig kell, a többi időben, meg csak csinálunk valamit együtt.
Vontam vállat, nem akartam beavatni a részletekbe, így is elvörösödtem, ez gondolom valamelyik al izéje lehet a tűznek, de vicces.
-Ilyennel sok fiú agyát húzod?
Kérdeztem és a lány felé böktem fejemmel.
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:40 pm

- Az sem rossz.
Pillantottam rá. Végülis logikusnak tűnt,ha már feltöltötte az aksit és felgyújtotta az újságokat is...szóval nem lepődtem meg annyira.
- Vagy ha mégis...akkor a torta biztos penészes legbelül.
Jegyeztem meg cinikusan. Nincs is szebb egy hatalmas, hados csokitortánál. Elkezded enni és mit látsz? Hát nem elmászik a penésztől? Elég gusztulstalan, főleg ha túl későn jössz rá...de kicsit elkalandoztam.
Egy egész csinos lány haladt el előttünk egy szál miniszoknyában. Hiába, a divat már csak ilyen... Hirtelen ördögi gondolat fordult meg a fejemben, amit a tettek közettek. Előre hajoltam, hogy Dorian ne lássa meg azarcomat, még vééletlenül se. A pupillám tágulni kezdett, mire a lány min akit villám csapás ért elindult vissza felénk, és a srác ölébe vetette magát...igen csak kihívó pózban.
A lány persze nem tudja mit cselekszik, később emlékezni sem fog semmire, de egyenlőre én irányítom őt és ezzel a helyzetet. De kíváncsi vagyok mi lesz a reakció...
- Tanulok. Most kezdtem a gimit, ezért nem árt, ha tanulok.- vontam vállat.- És te?
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:27 pm

Néztem rá nagy szemekkel, hogy min nevet, majd mikor elmondta elmosolyodtam, egész jó, csak ilyenekkel találkozom, komolyan...

-Én az elemeket irányítom.
Mondtam, csak ha már én tudom az övét, cserébe illik megmondanom a sajátomat. Hallgattam történetét, hát ő se járt sokkal jobban, mint én.
-Az élet nem mindenkinek habos torta...

Vontam vállat sóhajtva, majd néztem az előttünk elsétáló embert. Szoknyában. Télen. Ez a csaj nem komplett, az tuti, most leönthetném vízzel, vagy levegőt fújhatnék a szoknyája alá, de...akkor Josephine lenyakazna.
-Mit szoktál csinálni szabadidődben?
Kérdeztem, csak mert egyre hosszabbra kezdtek nyúlni a szünetek.
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:17 pm

A válaszán felnevettem. Most mondhatnám, hogy önkéntelenül, de minek hazudjak? Manipuláció... valahonnan ismerős. Igyekeztem urrá lenni magamon, köhögve próbáltam visszanyerni a sokásos kiejezéstelen arcot, de valamiért nehezen ment.
- Sajnálom.- nyögtem kiremegő ajkakkal.- Csak az én képességem is hasonló és...még nem gondoltam arra, hogy így kamatoztassam.- mondtam homlokráncolva miközben fuldokló köhögésnek álcáztam újra előtörő nevető rohamom. De a kérdése egyből kijózanított.
- Nem mondanám. Vagyis nekem nem volt könnyű.- válaszoltam a szám sarkát harapdálva.- Szüleim elváltak, és anyámmal maradtam, aki rossz férjet választott magának...egy vámpír gyűlölő embert. Miután meghaltő "foglalkozott" velem.- itt elfintorodtam. És egy kis szünet után folytattam.- Loptam, hazudtam verekedtem a rendőrök poénból bezártak pár napra a skinhead-ek köz. A igazi apám végre maához vett, de... nem sokat változott a helyzet.- fejeztem beszemforgatva. Az életkörülményeim jelentős javulása nekem nem elég. Lehet, hogy túlságosan mohó vagyok, vagy nem tudom, de nem bánnám, ha egyszer minden normálisan alakulna.
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 11:09 pm

Nevére nem mondtam semmit, minek, úgy is elegen piszkálják már nélkülem is, nem kell, hogy én húzzam fel.
-Örülök.
Mondtam minden egyéb helyett. Kérdésén már nem volt kedvem poénkodni.
-Manipuláció. Fogalmam sincs, miért kellettem neki. Általában nem engedett ki a házból, a színházba elkísért, sehova nem mehettem egyedül. Sokszor adott ki az öccsének, meg ilyesmiknek, mikor felhozott férfit magához, mert ez "jó" szokása volt. Lefeküdt velük aztán meg kivitte a hullájukat.
Miközben beszéltem magam elé meredtem. Szar poén volt, még hallani is gusztustalan.
-Azért...könnyű nemes vámpírnak lenni?
Kérdezem, csak hogy ne álljon be csend.
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:57 pm

Csak egy felvont szemöldök volt a válaszom. Nem értettem a poént, de sebaj, valószínű, hogy bennem van a hiba. Nagyon nehezmre esett, hogy visszafogjam magam, mert jó pár megjegyzés az eszembe jutott, de nem adtam ki magamból...egyenlőre.
A meséje végén is sikerült tartanom magam, csak egy megvető fntor csúszott ki. Önszántából akart vámpír lenni? Ez a halálos betegség cucc adta meg a lendületet a csajnak, hogy változtassa át, mert a vámpírok többsége nem szereti átváltoztatni az embereket csak úgy...és ezt az elhatározást még a szerelem sem tudja megváltoztatni... nagy többségben.
- Simon Kelly.- válaszoltam csendesen. Ilyenkor jönnek a poénok a nevemre, mert a Kelly ugye lánynév, jó a helyesírás most nem számít, de a Kelly akkor is lánynév, és ezen sehogy nem tudom túl tenni magam,
- Ahogy mondod.- bólintottam kicsit tartózkodóan. Nem ítélem el, amiért ő nem a nemesek közé tartozik, inkább csak szánom egy kicsit, állandóan rossz társaságba keveredik.- És mi volt az előző barátnőd képessége, amivel rá tudott beszélni, hogy az állandó vérbankja legyél?- kérdeztem elgondolkodva.
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:47 pm

Elnevettem magam kérdésén. Miért kérdezi így? Mintha mindjárt leharapnám a fejét.
-Nem, sajnos nem, pedig akkor rengeteg időt és energiát megspóroltam volna.
Mondom mosolyogva, majd szórakozottan elkaptam egy újságot, ami pont olyan volt, mint amit az előbb elégettem, de ez ép volt, hisz most hozattam el a széllel. A címlapot mutattam neki.
-Az élet iróniája, hogy híres musical sztár vagyok, ezzel egy huzamban, én játszom a Halált is. Viccesnek tartom, hogy most már nem csak játék.
Nevettem el magam. nem szokásom felhúzni magam, most már nem. Minek? Ugyanolyan felesleges, mint az emberi életem.
-nem régóta...tán egy hónap. A barátnőm változtatott át az előző barátnőm miatt. Ő is vámpír volt, de éppenséggel büfének használt, hamar megölték, csak pár évig használt ki. Aztán jött a drog, az ivás. Felmondtam a színészkedéssel. Meg amúgy is, halálos beteg voltam, harminc évesen úgyis meghaltam volna. A barátnőmet meg....teljes szívemből szeretem, így...
Vállat vontam. Ennyi és nem több és ez így van jól, nem akarom túllihegni.
-Ja, amúgy Dorian Derolon vagyok. Te nemes vámpír vagy?
Kérdeztem, majd ezt az újságot is elégettem, de nem fújattam el, csak ledobtam az égő fecnit a földre. A megperzselt füvet egy mozdulattal újjáélesztettem. Nem szokásom leragadni ilyeneken.
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:33 pm

Elgondolkodva figyeltem, ahogy elégeti az újságot, valahogy úgy tűnt, hogy élvezi a dolgot. Én is máson szoktam kitölteni a dühömet, de ő nem látszik idegesnek. Inkább nyugodtnak...mázlista.
Felvont szemöldökkel pillantottam rá... minek kell neki? Azért odaadtam neki, igaz kelletlenül. Nem azért mert féltettem, hogy nem kapom vissza- otthon van még egy a biztonság kedvéért- inkább az zavart, hogy valamilyen kapcsolatot kell létesítenem a sráccal.
Elgondolkodva néztem, hogy mit tesz, és semmi változást nem láttam a kütyün, csak a hirtelen felvilanó képernyő jelezte, hogy az aku újra feltöltve.
- Kösz.- szórakozotan forgattam az ujjaim közt a gépet, majd elraktam a zsebembe. Tehát nem csak a gyújtogatás az egyetlen képessége...
- Új vagy igaz? Mármint nem vámpírnak születtél...- ez nem kérdés volt, inkább kijelentés, mert van egy olyan sejtésem, hogy ráhibáztam a dologra...- Mióta vagy....vámpír?- az utolsó szót szinte csak suttogtam. Nem tudom miért lett az, nem ismerem a történetét, de gondolom nem túl vidám story. Ha valakit átváltoztatnak azt sosem jókedvéből teszi a vámpír...vagy ember...vagy mindegy, szóval kétlem, hogy tudatos döntés következménye lenne...
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:23 pm

Megengedte, hogy leüljek, így ledobtam magam mellé és szórakozottan elkezdtem felégetni az újságot. hehe, egy képesség a sok közül, de ez logikus, hisz mi értelme lenne eláztatni? Vagy esetleg vigyem el a széllel? Az se tűnik túl logikusnak. Vagy esetleg növesszek belőle virágot? Így jó lesz és kész.

Mikor már nem maradt több az újságból, mint a tenyerem elfújattam a széllel a semmibe, így mégsem telt el feleslegesen, vagy haszontalanul az idő. Ám a srác zenelejátszója bekrepált. Elmosolyodtam.
-Add ide egy kicsit!

Kértem, majd a tenyeremre helyeztem, oda koncentráltam egy kicsit. Éreztem ahogy az ötödik elem, az elektromosság végigkúszik ujjaimon, majd a kis izében összpontosul.
-Tessék, szerintem már nem lesz elem gondja
Mosolyogtam rá, majd visszaadtam neki, nehogy azt higgye, elloptam.
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 9:56 pm

Lehunyt szemmel hallgattam a zenét, de mint mindig most sem lehetek teljesen egyedül. Egy másik vámpír érkezése zavart meg. Lassan felé fordítottam a fejem és figyelmesen végig mértem. Nem látszik túl idősnek, persze én mondom ezzel a 15 évemmel, de nem tűnik sokat látott idős vámpírnak. Talán nem is nemes...
- Üdv.- biccentettem és odébb csúsztam hogy elférjen. A szám véget ért és jött volna a következő, de a gép hirtelen kikapcsolt. Meglepetten vettem elő a zsebemből a narancssárga kis készüléket. Hát nem lemerült az aku? Kicsit bosszúsal visszatettem a fülhallgatóval együtt.
Kifejezéstelen arccal bámultam magam elé. Most megtehetném, hogy csak felpattanok, és elmegyek haza, hiszen nem ismerem a vámpírt, de mivel mégiscsak az én fajtámból való ezért maradok.
Köhögtem párat, csakhogy megtörjem a csendet. Nem nagyon tudom mit kéne most tennem, de ha már elhatároztam, hogy maradok, meg kéne próbálnom nyitni egy kicsit mások felé... óvatosan a másikra sandítottam, hátha megszólal, mert ha nem akkor bizony nekem kell...
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 9:39 pm

Unottan sétáltam az erdőben. Josephine elment ruhát venni én meg nem akartam zavarni a mániájában, persze ez olyan lányos dolog és a fene bánja, ha ettől boldog lesz. Vettem egy sima ingyen újságot az egyik osztogatótól, mert az elején egy kép volt a színházi előadásomról, pont, mikor a Halált játszottam. Jó kép, kár, hogy a smink össze volt vágva, de lehet, ez csak az én vámpír szememet zavarja.

Hova tűnt az olasz musical sztár?
Hirdette a főcím. Elnevettem magam. Megmondtam, hogy Franciaországban vagyok, de mindegy, ha ennyire ütődöttek. összehajtottam az újságot és az ösvényen haladva haza igyekeztem. Ám találkoztam egy vámpírral. Nem ártana ismerkedni, mellesleg az én képességemmel bármikor megölhetem, nem kell félnem.

Felé vettem így az irányt, arcomra mosolyt varázsoltam, hogy ne nézzen támadónak azonnal.
-Heló! Leülhetek?
Kérdeztem barátságosan, mert nem akarom zavarni...
Vissza az elejére Go down
Simon Kelly

Simon Kelly


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 21.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 9:29 pm

Már későre jár, de én csak most indulok haza a suliból. Apám szerint fontos, hogy megfelelő kapcsolatot építsek ki az emberekkel, éppen ezért úgy döntöttem, hogy félreteszem az utálatomat és a péntek délutánom pár osztálytárasammal töltöttem. Mondjuk nem ártott a dolog, mert már kezdett gyanússá válni a különcségem, de ettől még nem fogok a nyakukon lógni, és azt sem hagyom, hogy ők ezt megtegyék.
Az iskola kapujában a fülembe dugom az mp3 lejátszó füldugóját és hazaindulok. Nem törődök az emberekkel, csak a zenére figyelek. Szeretem ezt az együttest, mert nem lehet csak úgy elmenni mellette. Ezt vagy utálod, vagy imádod,más választás nincs.
Nincs kedvem azonnal hazamenni, így teszek egy kisebb kitérőt az ösvény felé. Amióta Párzsban élek itt jártam a legtöbbször. Leültem egy rozoga, hideg padra és csak bámultam a havat, ami már kezdett olvadni így itt-ott pár sáros folt tarkította a fehér felületet.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:51 pm

-Ez egy meghívás akart lenni?- Kérdeztem, egy tőlem szokványos félre döntött értetlenül néző fejjel. –Mert ha az. Elfogadom- Mosolyogtam rá, immáron normális arccal. Mi lehet az, amit én nem láthatok? Talán drogozna. . . .Elképzelhető. Azok amiket ő atált. . .Gondolom benne van a pakliban. . .Vagy csak annyi prostituáltat tart, hogy mindenhol óvszerek vannak. . . . Ez is elképzelhető. De most komolyan, én miért gondolkozok ilyeneken? Lehet mert a mellettem sétáló férfi fontos lenne számomra. . . Ilyen hamar? Nem Josephine, ez nem lehet! Verd ki a fejedből, és gondolj másra!

-Ő. . . Van egy pár kedvelt helyem. Mint például az Eiffel-torony, vagy a Lac Supérieur tó és még sok más. Neked?- Érdeklődtem, csak hogy teljesen visszatérjek, de ez nem fog menni, ha az arcát bámulom szüntelenül, ezért is. Tekintetem elfordítottam és előre néztem. Sóhajtva jegyeztem fel magamban, hogy ez a dolog így sikerülni fok!

-Kedvenc filmem. . .. Van egy pár. . . Mint például a Postamester, vagy a Terhes társaság, vagy a Vak-randi- Mondtam kissé elgondolkozva. Igen, nem egy kedvenc filmem van. Mármint, így rendesen nincs kedvenc filmem. . . . De vannak olyanok, amiket kedvelek, nagyon.- És neked?- Érdeklődtem, majd belekaroltam, hátha egy kicsit jobban melegszik. Nem vagyok én annyira kihűlve. . .Remélem! Mondjuk, ruha van rajtam, így annyira nem fázhat!

//Folyt. köv. a Kávézóban! Smile //

Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:33 pm

-Mondanám, hogy menjünk hozzám, de a lakásom tele van üvegekkel és...még csomó mással, amit nem szeretném, hogy lássál, mielőtt átjössz kitakarítok...tehát egy hét múlva!
Mosolyogtam rá, majd igyekeztem nem paradicsom piros lenni attól, hogy kezem az övében van. A vámpírlány mindig a csuklómat ragadta meg és vonszolt végig az utcákon, meg se kérdezve, akarok-e menni.
-Akkor legyen kávézó!
Ajánlottam fel és elindultam a Henry Kávéháza felé. szeretem azt a helyet, jobb napjaimon oda megyek, hogy egész nap egy asztalánál üljek, egyem a sütiket meg minden.
-Neked van kedvenc helyed?
Kérdeztem mosolyogva, majd szinte azonnal eszembe jutott egy újabb fontos kérdés.
-Mi a kedvenc filmed?
Adtam a következő megválaszolandót, miközben átmásztam egy kidőlt fán nagy nehezen.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:27 pm

-Jajj kérlek ne sajnálj. Az rosszabb mindennél- Kértem és elkezdtem kalimpálni a karjaimmal. Rossz szokásom. . . Amint észbe kaptam hátam mögé rejtettem a kezeim, és sóhajtottam. Nem akarom, hogy sajnáljon. Nincs rá oka. . . . –Igen egyedül vagyok. . . . De megpróbálok, nem a múlttal törődni, és keresni valaki olyat, aki szerethet, egy életen át- Mosolyogtam rá. Hát lehet ezt nem kellett volna. . . .

Amint kérdezett valamit átsuhant az agyamon, hogy jöjjön fel. . . DE ezt azért mégsem kellene. Ezért is. . .

-Mondanám, hogy felmelegítelek, de hideg test révén. . . Ez nehezen menne, így mennyünk ahova szeretnél.- Mosolyogtam rá, és felálltam, majd megfogtam a kezét és magammal húztam. Megigazítottam a kabátom, majd vártam, hogy merre indulunk el. Amint eldöntötte, szorosan mellette mentem. Egy perce sem akartam visszagondolni, arra milyen érzések keringtek bennem, azokon az estéken. . . .

Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:14 pm

Hallgattam a történetét. Hát, mit ne mondjak, ez sem rózsás leány álom, sőt, őszintén szólva elég rettenetes, tényleg. De sok ideje volt felépülni belőle, sok pasit szerezhetett, sok barátot. Nem mintha nem hagyna rajtunk elég nyomot ezek a dolgok, szerintem eléggé megdolgoztatta szegényt az eset.
-Ez...szörnyű...de tényleg...
Mondtam, mert igazából mást akartam, de azt nem tudtam megfogalmazni.
-És most te is egyedül vagy...
Motyogtam magam elé. Ez nincs jól. Egyre jobban kezdtem fázni a téli hidegben.
-Mond, nem mehetnénk valami kávézóba, vagy ilyesmi? Mert kezdek kockára fagyni.
Kértem bocsánatot.
-Vagy sietsz valahova?
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:08 pm

Sejtettem, hogy felfogja tenni a kérdést. És most mondhatnám, hogy nem, köszi. Megtartanám magamnak, de ő is elmondta. Ezért is. . . .Igen, felbontottam egy újabb üveg vizet, amit nem rég kivettem a táskámból és ittam belőle, olyan 5 kortyot. Letettem magam mellé, majd előre meredtem a sötétségbe, és végig gondoltam, mik voltak velem. Mindent, azután a nap után.

-1677-ben születettem. A szüleim nagyon gazdagok voltak, és mindent megadtak. Taníttattak és tanítottak. Amikor 16 éves lettem, férjhez kellett volna mennem. Akkoriban az volt a szokás. . . De én nem akartam. A születésnapomon, amikor épp betöltöttem a tizenhatodik életévem, elszöktem. Mindent hátrahagyva. A családom, a barátaim, mindent. A szüleim egy ideig kerestek, de miután rájöttek, hogy nem fognak megtalálni feladták. Abban az időben nagyon gyerek voltam még. Hibákat halmoztam fel, melyeknek szörnyű és végzetes következményei lettek. 100 évvel később hazatérdem, de ekkor már több ezer ember, vámpír és még ki tudja milyen fajok vére és lelke száradt az én könnyelműségemen s a kezemen. . . . Hazaérve, nem találtam otthon senkit csak egy levelet. Amiben a szüleim feladták, hogy várjanak és keressenek. . . . Ekkor törtem össze teljesen és lettem az aki most vagyok- A mondat végeztével nagy levegőt vettem kifújtam a levegőt, és rámosolyogtam. Nos, most már tudja a történetem. . .
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:53 pm

Hirtelen keze állam alá nyúlt, felemelte arcomat, letörölte az újból kibújó könnycseppeket, melyekre mérges voltam érzelmeim leleplezéséért. Ám hamarosan úrrá lett rajtam a csodálkozás.
-Hogyhogy?
Meredtem rá tányérnyi szemekkel. Az hogy lehet?
-Nem muszáj elmondanod, ha nem akarod, de szívesen meghallgatlak.
Ajánlottam fel halvány mosollyal. Valahogy vonzott ez a fura lány.

//Bocsi!//
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:53 pm

Csak belekezdett. Figyelmesen hallgattam végig, és közben az arcát fürkésztem, egy-egy kósza érzelmet keresve. Amikor láttam egyet vagy szomorúságot éreztem, vagy teljes magányt. Egy anya aki cserbenhagyja az 5 éves gyereket, egy vámpír, aki kihasználja az ember jóhiszeműségét. Ez utóbbi eléggé sűrűn megtörténik, bár nem mindig ilyem formában. . . Lassan a végéhez közeledtünk. Elővettem egy kendőt, amint megláttam, hogy sírni kezd. A mondata befejeztével, bal kezem álla alá tettem, és felemeltem fejét, hogy rám nézzen, közben letöröltem a könnyeit. Mint megvolt a kezébe adtam a kendőt, hogy ha kellene. . .

-Érdekes a történeted. És azt kell hogy mondjam olyan érzések vannak bennem mint benned- Mosolyogtam rá. Elővettem a kürtös kalácsot, amit épp hogy csak megkezdtem, majd felé nyújtottam. Milyen kis anyáskodó lettem hírtelen. Nem. . . Sose voltam az. . . .Egyszerűen, nem akarom, hogy szomorú legyen. Kezére pillantottam, majd levettem a kesztyűm, és a kezembe fogtam az ő kezét. Teljesen átfagyott. Jesszusom. . . .
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:40 pm

Most komolyan érdekli? De mivel csak várakozást és érdeklődést láttam szemében felsóhajtottam és belekezdtem.
-Apám öt éves koromban meghalt autó balesetben. Anyám azonnal depressziós lett. Inni kezdett, drogozott és minden nap más férfi feküdt ágyában. Nem érdekelte, mi van velem. Kirúgták a színházból, mert gyakran összeesett kimerüléstől. Mindig vele voltam, támogattam, igyekeztem tartani benne a lelket. Tizenhét éves koromban találkoztam egy vámpír lánnyal, aki képes volt manipulálni. Kedves volt velem, megértő. Azt hittem, szeret, nem éreztem magam egyedül, segített anyámnál. Egy év múlva elkezdett rávenni, hogy hagyjam ott anyám, menjek vele. Nem akartam, így megölte őt. Attól kezdve szinte állandóan kihasznált, használta a képességét rajtam, hetente evett belőlem és nem engedett ki a házból. Vásárolni is együtt mentünk. Egyszer belé ment egy hapi, mire a kezembe nyomott egy üvegcserepet, arra kényszerített, hogy öljem meg az idegent. Nem tudtam nem megtenni. Húsz éves koromban megölte őt egy vámpír, számomra ismeretlen okból és engem szabadon engedett. Úgy érzem, minden az én hibám. Anyám halála, annak az embernek a halála. Párizsba jöttem, hogy messze legyek Veronától, ahol születtem. Egyedül vagyok a kétségbeesésemmel. Úgy érzem, mindenki meghal körülöttem,. Egyszer egy festő lefestett, még tizenhét éves koromban. Azt mondta, gyönyörű vagyok és hogy a lelkem az arcomon ül. Kinevetettem. Mióta egyedül vagyok fura vágyat érzek a lelkem tönkretételére, leginkább bűntudatból, hogy ne csak én osszam a halált. "Ennyi".
A földet néztem, csak a történet végén éreztem a forró könnyeket, melyeket letöröltem kicsit lefagyott ujjaimmal.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:21 pm

-Elmeséled?- Kérdeztem kissé félve. Mivel ha nem akarja. . .Nem kell, bár én kíváncsi vagyok rá. Mi lehet annak az oka, hogy egyedül él, hogy ilyen. . .bűntudattól mérgezett? Ha jobban belegondolok együtt érzek vele. A körülményeink mások, de az érzések ugyan azok. És kár is volt erre gondolnom, már is villantak be emlék képek. Emlékek a múltból, és szinte egy kisfilmként peregnek a szemem előtt. Amint lement az emlékfilm rohamon, mosolyogva fordultam felé, és remélni tudtam, hogy elmesélni.

//Bocsi, amiért ilyen rövid!//
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:15 pm

Hirtelen a vámpír keze számra tapadt, értetlenül néztem, ahogy elhajítja a vizesüveget, csak hallottam, hogy eltalál valamit, vagy valakit, de nem láttam. Visszaült mellém, én meg bocsánatkérésére megráztam a fejem, jelezve, nincs semmi baj.
Masszőr? A tök klasz!
Mondtam mosolyogva.
-Hát...mielőtt találkoztam volna a Vámpírral musical színész voltam, most meg csak egy srác, akinek van egy háza, ahol egyedül él a depressziójával és néha leissza magát bűntudatában és bánatában.
Csak úgy dőlt belőlem a szó, mikor be akartam fogni a számat, hisz elkezdtem rázúdítani, pedig pont ezt nem akartam megtenni. Felsóhajtottam. Végül is, tök mindegy.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:05 pm

Amíg ő elgondolkozott, én gyorsan felmértem a felénk haladó farkast. Neki sincs jobb dolga, mint engem követni? Úgy néz ki. És most még veszélybe is sodortam valakit, megint. Hogy lehetek ekkora szerencsétlenség? Erősen megmarkoltam az üveget, ami a kezembe volt, majd felugrottam a pad támlájára, hogy tökéletesen láthassam a farkast. Mielőtt bármit is mondhatott volna a szájára tettem a kezem. Egy jól irányzott dobással, eldobtam az üveget, ami épp a farkasunk fejét találta el. Amint visszavonulót fújt a barátunk, engedtem tartásomon, és visszaültem, majd elvettem kezem szája elől és végig hallgattam.

-Először is, bocsi, amiért szó nélkül befogtam a szád-
Kértem elnézést tőle, majd jó alaposan végig gondoltam, mit mondjak. Hát, munkám. . . Sok fajta munkát végeztem. . . . És áhh, meg is van. Mondjuk, úgy is annak tanulok. . ..Tehát. . . . .

-Masszőr vagyok-
Mosolyogtam rá kedvesen. –Igazság szerint, egyetemre járok, mivel túl feltűnő volt, hogy már 10 éve dolgoztam egy helyen de nem öregedtem. . . . – Mondtam kissé elgondolkozva. Igen. . . .Sóhajtva, behúztam a táskám, majd szorosan magam mellé vettem, és kifújtam a levegőt. –Na és te? – Érdeklődtem, mivel fogalmam sincs, mit kellene mondanom. . . .
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:52 pm

Bár...minek neki víz? A vámpíroknak nem tökéletesen felesleges? Én úgy tudtam, de lehet, tévedek...újból. Már párszor megesett. Talán ha nem drogoznék, tisztábban tudnék gondolkodni. Ja, várjunk csak, hisz ezelőtt is tévedtem. Igazából nem tudom, miért használok ilyen illegális szereket. A saját szórakoztatásomra, a lelkem megnyugtatására egy kicsit, vagy csak meg akarom mutatni annak a festőnek, hogy a lelkem nem is olyan tiszta, mint hiszi, és nem vagyok a földre szállt angyal. De lehet, hogy az összesért. Miért akarok egyáltalán ilyen keményen ellent mondani neki, olyan rossz lenne, ha szép lelkem lenne? De hogy is lehetne szép, ha anyám miattam halt meg? Sehogy. A lelkem biztos ocsmány, ahogy a jövőm is.
A sötét gondolatokból Josephine ugrasztott ki, mikor mondta, hogy a közelben lakik.
-Én is egyedül, már egy jó ideje...
Elnyomtam a mondat végét, hogy miért. Pedig olyan jó enne megvallani az egész gubancot egy kívülállónak, hogy megnyugodnék! De nem merem, meg nem is akarom ezzel zavarni. Főleg egy ilyen gyönyörű nőt nem kéne elhalmozni a problémáimmal.
-Mi a munkád?
Kérdeztem téma terelésnek gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:43 pm

Nevet. Hát, ennek örülök. Nem olyannak tűnt aki mosolygós fajta. Egy normális mosolyt mutattam felé. Most ha bukó lennék, mondanám, hogy érezze megtisztelve magát, mivel nem mindenkinek mutatok ilyen őszinte mosolyt. De neki, valahogy szívesen mutatok. . . .Mosolyogva pillantottam rá, ahogy kiitta a vizet, és már nyúltam be táskámba, hogy elővegyek egy újabb üveget, majd azt is felé nyújtottam.

-Nem kell aggódni. Van még pár üveggel- Mondtam mosolyogva, és kissé vöröses fejét nem hagyhattam figyelmen kívül. Még egy mosolyt mutattam felé, és felé nyújtottam az újabb üveget. Hát erre most mit mondjak? Ilyet, azért csak nem kellene kérdeznie. . .Főleg, nem egy nőtől. . . De akár hazudhatnék is. Mutató ujjamon nyugvó gyűrűmre néztem, kissé megigazgattam, majd mosolyogva fordultam felé.

-Igen. Egyedül lakom. És itt a közelben- Válaszoltam őszintén. A biztonság kedvéért, elővettem még egy üveg vizet, ha kellene neki. Ha nem, akkor hogy ne tűnjek furábbnak ennél is. . . Majd megiszom én. . . Egy érdeklődő pillantással ismét végig néztem arcán, és azt kell hogy mondjak. . .Elvarázsolt. Sóhajtva, próbáltam átlépni ezen a gondolatomon.

-Miért te?- Kérdeztem vissza mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:34 pm

Nem is értem, miért csodálkozom, azon, amit tesz, hisz...minden vámpírnak van különleges képessége...mint annak a nőnek, a manipulálás. Ez enyhe grimaszt váltott ki belőlem. Fúj! Néztem, hogy leszedi a gipszet rólam, meg az összes többi kötést és begyógyítja a sebeket. Miért van az az érzésem, hogy ha nem lennék tele nyomva morfiummal éreznék valami kellemetlent? Ezzel nem is kéne törődnöm. Megmozgattam eltört ujjaimat és mosolyogva vettem észre, hogy teljesen jól vannak.
Elnevettem magam.
-Nem, nem baj!
Válaszoltam vigyorogva, majd ledöbbentem azon, hogy vigyorgok. Nem szokásom mostanában. De a bűntudatom még megvan, nem is kicsit. Grimaszolva vettem el a vizesüveget és beleittam, ekkor jöttem rá, milyen szomjas is vagyok és kiittam az egészet.
-Öhm...bocs, hogy megittam a vizedet...
Kértem bocsánatot enyhén vörös fejjel.
-Egyedül laksz?
Kérdeztem, majd kicsit ledöbbentem, hogy ezt megkérdeztem. Kezdek kifordulni magamból.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:08 pm

Észrevette. . . . Na akkor ennyit az álcámnak. Kérésén őszintén elcsodálkoztam. Hát. . . Alapból, nem mentem volna el, illetve, de elakartam menni, csak győzött a. . .Nos. . . Mindegy mi, és ezért maradtam. Ha már úgy is tudja nincs mit vesztenem. És rajta is segítek. . . . Előhalásztam egy kést a táskámból és a kés segítségével levettem róla a gipszet. Morfiumot kapott, így könnyű dolgom van. Végig simítottam a karján, és meggyógyítottam. Levettem a kötéseket róla, és begyógyítottam ott is. Majd minden egyes karcolását. A nyakához nem nyúltam, mivel nem hiszem hogy örülne neki.

-Szívesen maradok-
Mosolyogtam rá majd viszonoztam tekintetét. Hát. . . . Ha leszámítjuk, hogy tudja mi vagyok. . . . Eléggé kedvesnek tűnik. És nagyon jól néz ki. Oh, miket gondolok, most komolyan. . . Megráztam a fejem, majd ismét ránéztem. Felbontottam a vizet majd a szája elé tartottam. –Remélem nem baj, hogy meggyógyítottalak- Mondtam egy halvány mosollyal. Megfogtam a kezét, majd rátettem az üvegre, hogy ne én foghassam. Amint megfogta elengedtem, és kissé arrébb csúsztam, majd mosolyogva elpillantottam az ösvényen túli fényekre.
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:57 pm

Elkapta az üveget, ezen őszintén szólva, még csak el sem csodálkoztam, naná, hogy elkapta, vámpír izé...jaj, már megint bele keveredtem a slamaszba. Mikor ott akart hagyni belém nyilallt, hogy azt mondjam neki: Menjen nyugodtan! De ekkor eszembe jutott, hogy meg akartam szabadulni a depressziómtól, így nagy nehezen rávettem magam, hogy mást mondjak.
-Ne, kérlek....maradj!
Nyögtem ki nagy nehezen, a szavak égették torkomat, a lelkem nekifeszült az akaratomnak, és legyőzte egy rövid harcban. Szívem máris könnyebb lett egy árnyalatnyival.
-Kérlek, ne menj el....
Mondtam, most már érthetőbben és könnyebben. Szétszakította a ruháját és a véres kötésre kötötte.
-Köszönöm, hogy nem hagysz itt.
Tettem hozzá és tekintetem az övébe fúrtam. Szép lány, még milyen szép...
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:43 pm

-Értem Dorian- Mosolyogtam tovább, majd elkaptam az üveget, mielőtt leeshetett volna. Letettem mellé, majd megmozgattam ujjaim. A francba is. . . .Hülye izomgörcsök. Jobb kezem a táskámba tettem, mintha keresnék benne valamit. Kerestem is. Méghozzá egy kesztyűt. Hideg van! Mit keresek. Oh anyám. . . . Erre valami frappánsat kellene válaszolnom. . . Áhh. . . .

-Éppen hazafelé tartottam, amikor megláttam önt. És gondoltam segítek. . .De ha zavarok, már megyek is.- Ezzel a mozdulatommal, már húztam is be a táskám, vettem vállamra, és emelkedtem fel a padról. Szívtelen lennék, ha itt hagynám, nem? Ezért is, mielőtt válaszolhatott volna leültem, és közelebbről megnéztem a kezét. Szoknyám alját felhasítottam, és rákötöttem az átvérzett sebre. Nincs nálam más. . . Remélhetőleg ez is megteszi.
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:31 pm

Oké, oké, nem kell túllihegni. Volt ennél már rosszabb is, ezt is bizonyítja az egész tenyeremet átszelő vastag heg is. Ez valami gyenge folytatás, amin túl kell tennem magam. Hisz, gondoljunk bele, egy golyó, két üveg szilánkjai és egy törés?! Ez igazán áthidalható probléma, nem gondolom? Max....három hónap és kutya bajom. A karcolások meg a tenyerem még gyorsabban is meggyógyulhat, ha jól kezelem a dolgokat. Na, ez az a nézőpont, melyre képtelen vagyok. Csak azt látom, hogy a hapi, aki összevert meg is halhatott volna, nem ő lenne az első. Mindenki meghal körülöttem, talán ez a rendje. Rettenetes rend, talán ez jobban fáj, mint a karom, vagy a sebek. Bárcsak valaki kihúzna ebből a lehetetlen lelki szakadékból, melyből elég jól kiderült, hogy egyedül soha nem fogok kijutni. Éreztem, hogy a kötés elkezd még jobban átvérezni, de nem érdekelt különösebben, ahogy semmi más sem.
Nem sokára mellém lépett egy lány, kérdésére nem válaszoltam, szerintem mindent látott, ami érdekelte. Átkarolt és segített leülni egy padra. Pont akkor, mikor úgy éreztem, a lábaim feladják a harcot.
-Üdv. Én Dorian Derolon vagyok.
Mosolyogtam rá egy nagyon halványat, majd mikor elvetettem a vizet jobban megnéztem magamnak. Abban a pillanatban csúszott ki ujjaim közül a műanyag üveg és a földre esett. Csak néztem rá, majd akaratlanul is arrébb csúsztam a padon. Nyeltem egy nagyot, mikor láttam, hogy felismer valamit a nyakamon. Ekkor vettem észre, hogy az egyik heg kikandikál a sál alól. Egy határozott mozdulattal jó karommal ráhúztam az anyagot, majd felvettem az üveget.
-Mit keres ön az erdőben ilyen későn?
Kérdeztem, de teljesen leakadtam, mikor tekintetem gyönyörű arcára tévedt. Ciki csend....
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:45 pm

Csendes magányomat, egy férfi vérszaga szüntette meg. Vér. . . Hm. . . . Elpakoltam, mindent, majd vállamra vettem a táskám és elindultam a szag irányába. Nem csak a saját vérét érzem. Van ott még valami, egy vámpír szaga. . . .Keserű. és alig érezhető, én mégis érzem. Gipsz szag van. Na, remek. Ma sem lesz vér vacsorám. Illetve, majd otthon iszok egy keveset. Lassan értem el a férfit, és egy kisebb köhintéssel jeleztem érkezésem.

-Öhm. . .Minden rendben van?- Érdeklődtem, egy halvány mosollyal. Természetesen nincs. Ezért is, közelebb léptem hozzá, majd finoman, átkaroltam a derekát, és elsétáltunk az egyik padig. Ott leültettem, majd szemügyre vettem rendesen. Oh, kéztörés, és . . . Még sok minden. Illetlenséget fogok elkövetni, ha csak kérdés, és előre bejelentés nélkül segítenék rajta nem? Volt már vámpírral dolga, ez biztos. . . . Ezért is. . .

-Üdv. A nevem Josephine Graham.- Mosolyogtam rá, majd leültem mellé. Megkellene gyógyítanom, de nem tudom, mit szólna hozzá, ezért is. Elővettem táskám alsóbb zugából egy üveg mentes ásványvizet, majd a férfi felé nyújtottam.- Nem kötelező bíznia bennem. De szerintem egy kis víz jót tenne- Mosolyogtam rá kedvesen. Egyenlőre nem csinálunk semmi olyat, ami árulkodna a fajomról. Végig néztem rajta, majd megláttam egy harapást. Hát így már nem is furcsa, hogy vámpír szagot éreztem. . . .
Vissza az elejére Go down
Dorian Derolon

Dorian Derolon


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Párizs

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:28 pm

Ha délután megkérdeztek volna, mit csinálsz este? Azt mondtam volna, hogy állást keresek, esetleg iszom, vagy beszerzek még pár erősebb drogot. Na de ez! Ez sehogy se volt a tervben. A depressziómon egy pillanatra felül kerekedve bementem egy bárba, ahol azonnal összeverekedtem valakivel, aki eltörte a karomat, belelökött az üvegek közé, a többi meg csak jött magától. Így kerültem este tízkor a kórházba, egy székhez szíjazva, teljesen leizzadva és üvöltözve. Nem voltam részeg, nem arról van szó. Azért voltam lekötözve, mert nem volt elég nővérke, aki lefog, a fejemet még így is ketten tartották, az ujjaimat is két külön nővér feszítette az asztalra, hogy a doki bácsi ki tudja szedni a golyót a tenyeremből. Az üvegszilánkokon már túl vagyunk, hál' Istennek. De a csipesz, mely a tenyeremben kutakodott jobban fájt, mint eddig bármi. Végre sikerült, testem elernyedt, szívem visszább vett örült vágtájából. Fejem a szék háttámlájának dőlt. Csak haza akartam menni, amit meg is kaptam, miután begipszelték karomat, bekötötték kezemet és kaptam egy kis morfiumot, csak a szebb este érdekében. Kitántorogtam a kórházból, kicsit köd ült a fejemen. Még mák, hogy a sálamat nem vették le. Nehéz lett volna megmagyarázni a sok vámpír harapást. Így sokkal egyszerűbb volt. Pár hajszálam még mindig homlokomba ragadt az izzadságtól. Egyszer valaki azt mondta nekem, furán szép arcom van, mintha a lelkem ülne az arcomon. Lehet, igaza van, csak nekem nem esik le. Át kellett vágnom az erdőn, az ösvényen, de a fájdalom karomba nyilallt, megállásra kényszerített, így a fának dőlve lihegtem kicsit. Már éjfél múlt.
Vissza az elejére Go down
Josephine Graham

Josephine Graham


Hozzászólások száma : 88
Join date : 2010. Dec. 25.

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:26 pm

.:.Új játék.:.


Imádom a karácsonyt. De az, hogy enni házit adnak, sok! Végül is, mindegy. Mivel minden létező házi dolgozatra megvan a megírt és elfogadott dolgozatom. Sokat írtam na. Meg aztán, vannak olyan kedves emberek, akik megadják a tételeket, én meg kidolgozom otthon. Így könnyű a dolgom. Kisétáltam az egyetemről, majd elindultam haza. Útközben tudtam venni egy büfésnél, cappuccino-t és kürtös kalácsot.

Az ösvényen sétálva megkapcsoltam az iPhone-om, és kissé hangosabban a kelleténél, elkezdtem hallgatni a zenét. Leültem az egyik padra, és enni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Jack Cooper

Jack Cooper


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 02.
Tartózkodási hely : Ahol a legnagyobb a zaj

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 5:34 pm

- Én is.- válaszoltam miközben kinyitottam neki az ajtót.
Azért örülnék neki, hogy ha más körülmények közt találkozunk legközelebb. Nem mintha nem szívesen tenném, de komolyan, nem hiszem, hogy örülne még egy vámpír támadásnak. De nézzük a jó oldalát: találkoztam egy sellővel.
Szépen elindultam visszafelé a park irányába, megnézni mi maradt a vámpírokból és a házból. Nem sok. Pár nyomot eltűntettem, és elintéztem, hogy balesetnek látszon az egész tűz.
//én is Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Sophia Seline

Sophia Seline


Hozzászólások száma : 174
Join date : 2010. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Tenger, vagy könyvek közelében

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 5:27 pm

Kicsit későn eszméltem rá, hogy megérkeztünk. Néztem a házat, az ablakban forgolódó árnyékokban felismertem a Múzsákat. Ez csak még jobban lehangolt. Visszafordultam Jack felé.
-Köszönök mindent Jack, remélem, még találkozunk.
Erőltettem egy mosolyt arcomra. Nem azért nem vigyorogtam, mert nem kedveltem meg, csak álmos voltam. Átnyúltam az ülésen és megöleltem. Visszafordultam a ház felé, annyira nincs kedvem a múzsákkal szórakozni. Felsóhajtottam, majd nagy nehezen rávettem magam, hogy kiszálljak. Még visszaintettem egyet neki, majd elindultam a ház felé. Végül sikerült beletalálnom a kulcslyukba, belökni az ajtót. Vetettem még egy búcsúpillantást megmentőmre, majd bezártam az ajtót és szembefordultam a lépcsővel, ahonnan a hangok hallatszottak...

//Köszi! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Jack Cooper

Jack Cooper


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 02.
Tartózkodási hely : Ahol a legnagyobb a zaj

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:46 pm

- De gondolom nem téged fog okolni.
Jegyzem meg kicsit bizonytalanul. Végülis embere válogatja, de nem hinném, hogy Apollón hirtelen haragú pasi lenne. Apám ez már több mint furcsa... megvégek egy sellőt, és látatlanul is véleményt alkotok egy istenről. Ez már félelmetes.
- Persze. Itt párizsban nincs...még, de pár hónapig vagy hétig biztos maradunk, így muszáj lesz azt is szerezni.
Beértünk az utcába amit mondott. Elvileg itt lakik valahol. Leparkoltam a ház előtt, amit mondott. Nem tudom, talán már van benne annyi erő, hogy elmenjen a kapuig... de ha nem akkor kiviszem, bár az ablakokon kiszűrődő fény alapján a barátja otthon tartózkodik...tehát rám már nincs szükség nem?
Vissza az elejére Go down
Sophia Seline

Sophia Seline


Hozzászólások száma : 174
Join date : 2010. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Tenger, vagy könyvek közelében

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:38 pm

-Nem, nem kéne, Andreas így sem lesz boldog, finoman szólva.
Grimaszoltam, és még több igyekezetet öltem a fennmaradásba.
-Mostanában Andreassal vagyok, vagy a múzsákkal, akik nyíltan utálnak. Legalábbis Kalliopé biztosan.
Válaszoltam enyhe csalódottsággal. Ahogy meglátott, már utált, ez ellen nem tudok mit tenni.
-Van otthon dob felszerelésed?
Kérdeztem csodálkozva, mert arra mindig is vágytam, az nagyon kalssz, komolyan, ezzel kicsit felébresztett. Megdörzsöltem a szemem, már ismerős környék, ez az, már hamarosan otthon leszek.
Vissza az elejére Go down
Jack Cooper

Jack Cooper


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Dec. 02.
Tartózkodási hely : Ahol a legnagyobb a zaj

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:34 pm

Ennyire unalmas lennék? Vagy valószínűbb, hogy simán csak fáradt, ezért tűnik, úgy, hogy bármelyik percben elaludhat.
- Nincs túl sok szabadidőm. Gyerek mellett nem sok idő jut az ilyesmire, de ha tehetem igen... és te?- kérdeztem egy kanyar közben. Kezdünk visszatérni a nyüzsgő, népszerűbb városrészekhez.
Itt már van közvilágítás...és emberek is járnak erre. De hogyan került ilyen messzire otthonról? Vagy csak szimplán eltévedtünk? Ezt kétlem, mivel pontosan arra megyek amerre mondta.
- Nyugodtan aludhatsz...ha odaértünk felébresztelek.- ajánlottam fel rápillantva. Legfeljebb tíz perc, de akkor is... egészségesebbnek nézne ki a barátja előtt is, aki nem tudom hogy reagál majd erre a látványra. Ha az én barátnőmbe ennének bele, nem sokáig húzná a vámpír, az egész biztos.
Vissza az elejére Go down
Sophia Seline

Sophia Seline


Hozzászólások száma : 174
Join date : 2010. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Tenger, vagy könyvek közelében

Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:27 pm

Halvány mosollyal nyugtáztam, hogy nem most bántottam meg egy életre. Hihetetlenül fáradt vagyok, de nem hiszem,hogy jó ötlet lenne elaludni és talán soha fel nem kelni...ez a gondolat adott egy Jó Reggelt! löketet.
-És akkor ezt csinálod szabadidődben?
Kérdeztem felé fordulva, miközben magammal üvöltöztem a fejemben, győzködtem magam a szemem nyitva tartására. Nem szabad, NEM NEM NEM!!!!!
Ám egy pillanatra lecsuklottam a fejem, de akkorát üvöltöttem magamba, hogy azonnal felkelte. Andreas dühös lesz, és ő nem lehet az! Az ő emlékébe kapaszkodva felegyenesedtem, igyekeztem maximálisan magamhoz térnem, gyerünk, koncentráljunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény   Ösvény Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ösvény
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Külváros :: Zöldterületek-
Ugrás: