GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Hebe D. Leadley Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Hebe D. Leadley Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Hebe D. Leadley Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Hebe D. Leadley Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Hebe D. Leadley Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Hebe D. Leadley Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Hebe D. Leadley Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Hebe D. Leadley Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Hebe D. Leadley Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Armand d’Crescendo
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Andreas Mespelaeren
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Amara Soleil
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Arthur Hermész
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Sophia Seline
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Lamia Gregory
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Emily Reynolds
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
William Peter
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Zoé la Belle
Hebe D. Leadley 1111Hebe D. Leadley 1012Hebe D. Leadley 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Hebe D. Leadley

Go down 
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Hebe D. Leadley Empty
TémanyitásTárgy: Hebe D. Leadley   Hebe D. Leadley Icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 7:29 pm

Hebe D. Leadley 834-5
Név: Dianna Hebe Leadley
Becenév: Hebe
Kor: Jó régen, már én sem emlékszem, de 20- nak nézek ki
Születési idő: valamikor időszámításunk előtt...
Születési hely: Olumposz
Nem: nő
Család:
Zeusz és Héra a szüleim, így rengeteg féltestvérem, és testvérem van

Faj: isten
Különleges képesség: Az idő, öregedés, és fiatalság befolyásolása
Szint: 9
Avatar: Julianne Hough

Jellem: Nevetős kedvű, szereti a békét, és a nyugalmat. Nagyon megbízható, hiszen fontos titkoknak a birtokosa. Könnyen felidegesíti magát, ilyenkor azonban nem a gyilkos düh szállja meg, sokkal inkább hasonlít egy durcás kislányra. Elég ügyetlen, és feledékeny, viszont nagyon jó szándékú. Ártatlan, és érzékeny teremtés, de igyekszik titkolni ha megbántják. Ilyenkor könnyen kizökken a határozottságából, de nem sértődik meg soha, inkább magában keresi a bajt.

Kinézet: Világos kék szemekkel rendelkezik, amik többnyire vidáman csillognak, gyengéden figyelik a világot, és az embereket. Hosszú szőke kicsit hullámos haját általában kiengedve hordja. Karcsú, formás alakja van, nem túl magas 169 cm csak. Az emberek csupán bájos kishölgyet látnak benne, finom mozdulatokkal.

Életút:
Zeusz és Héra lánya vagyok, így mondhatjuk, hogy két tűz között őrlődök szüleim se veled, se nélküled kapcsolatában. Nagyon szeretek az olümposzon lenni a többi istenség mellett lenni. Nagyon szeretem Hephaisztosz a sánta kovács munkáját figyelni, kiskoromban nagyon érdekesnek találtam. Ő pedig nem tehetett mást, megtűrt maga mellett.
Főleg apám révén rengeteg féltestvérhez jutottam.
Bár időm nagy részét az olümposzon töltöttem, az emberek között is jól kiigazodok. Hiába a munkám ezzel jár.
Eredetileg az én feladatom volt a fiatalságot és örök életet biztosító nektár őrzése és annak felszolgálása az Olümposzon, de ezt a feladatot hamarosan átvették tőlem, mert párszor elestem, megbotlottam tisztemnek teljesítése közben.
Igazából nem is bántam, mert új teendőm akadt. Én őriztem az örök fiatalság forrásának titkát és helyét, egyedül én tudtam miért öregszenek az emberek, és miért maradnak gyönyörűek az istenek. Ezt a titkot senki, semmijen módszerrel nem tudhatta meg tőlem, akármivel próbálkoztak, mind kudarcot valottak. Legfeljebb csak azt érték el, hogy megharagszom rájuk, amiért nem tartják tiszteletben: van pár dolog amiről jobb nem tudni.
Emiatt gyakran jártam az emberek között, és figyeltem az életüket. Ha pedig úgy éreztem itt az idő, elvettem az emberek ifjúságát, és másnak adtam át. De adtam is cserébe. Tapasztalatot, és bölcsességet, amit csak idővel, az évek, és az ifjúság elmúltával szerezhetnek meg a halandók.
Ez lett a képességem is. Meg tudom változatni bárkinek, vagy bárminek a korát. Ha éppen idős ráncosként a fiatalságra vágysz, talán ellátogatok hozzád, és visszaadom az ifjúságod. Ha pedig eltékozlod ezt az ajándékot, másnap szarkalábakkal, és reumás, nehezen mozgó izmokkal ébredsz.
Az embereknek Dianna Leadley-ként mutatkozok be. Valahogy sokkal átlagosabb, mint a Hebe. Nem szeretem, ha valaki azonnal rájön, hogy mi is vagyik igazából, de ez csak akkor fordulhat elő, ha az illető maga sem ember. Bár akkor már mindegy is, hogy tudják-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
 
Hebe D. Leadley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hebe D. Leadley
» Hebe Leadley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Elfogadott karakterek :: Istenek-
Ugrás: