GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Armand d’Crescendo
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Andreas Mespelaeren
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Amara Soleil
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Arthur Hermész
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Sophia Seline
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Lamia Gregory
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Emily Reynolds
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
William Peter
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Zoé la Belle
Bordélyház - Page 2 1111Bordélyház - Page 2 1012Bordélyház - Page 2 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Bordélyház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 1:14 pm

A válaszára csak bólintottam. Nincs mit hozzá tennem, vagy mondanom. Gondolom a zsarolásnak van valami köze a nőkhöz. Nem hiszem, hogy az apja leitatni akarná... akkor is a kocsmába menne. Maradnak a nők.
- Értem.- bólintottam újra. Nem hiszem, hogy örülne a kérdésknek, így inkább nem is teszem fel őket. Sosem voltam az a kifejezetten kíváncsi természet. Inkább megvárom amíg maguktól elmondanak nekem valamit...ha akarják, vag ha rám tartozik. Ez például az ismerősöknél működne is.
A nőtől ,aki volt olyan kedves, és ide jött, kértem még egy üveg bort.
Vissza az elejére Go down
Arthur Hermész

Arthur Hermész


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Oct. 30.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:46 pm

Szóval a borért. Nem tudom milyen, de nem is akarom megtudni, vagy egy olyan érzésem. Na, mindegy.
-Apám volt oly kedves megzsarolni.
Válaszoltam tömören, mire azonnal megállt a táska. Hát ja. A bűntudat nagy úr, legyőzi a röhögőgörcsöt is.
-Tehát igyekszem minél távolabb lenni tőle és úgy teljesíteni akaratát, hogy nekem is megmaradjon az igazam.
Mondtam, csakhogy kidumáljam magam ebből a szar helyzetből. De mégsem tálalok ki mindent...egy vámpírnak. Most már sejtem, hogy ő is tudja, mi vagyok, de örültem, hogy nem kérdez rá. Jött valami nő, megkérdezni, kérek-e valamit, mire én olyan heves fejrázással válaszoltam, hogy a nő gyorsan elment. Remek, legalább a Földön is értenek valamennyire a szóból.
Vissza az elejére Go down
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:40 pm

- A borért.- válaszoltam nyugodtan. Egyenlőre talán nem kéne erőltetni ezt a fajleleplezős dolgot. Ő tudja, hogy én mi vagyok, és én is tudom hogy ő kicsoda. Talán még azt is tudja, hogy én sejtem, hogy ő egy isten. De erre nem vennék mérget.
- És te? -kérdeztem és egy nagyot húztam a pohárból. Az istenek nem ihatnak és ehetnek semmit ami emberi úgy tudom, tehát hogy az italok miatt van itt kizárnám. Vagy vár valakit, esetleg meg akar szabadulni a táskájában lévő...valamitől.
Vissza az elejére Go down
Arthur Hermész

Arthur Hermész


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Oct. 30.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:33 pm

Nah szép, ezt is elbaltáztam, még mi jöhet? Esetleg Hebe, vagy Adonisz, hogy "nahát, hát mégis?"...hát nem...mégsem...Nem igaz, hogy nem tudnak békén hagyni. Meg vagyok nők nélkül, csak Zeusz szívét kéne meglágyítani...valahogy, de semmiképp sem azzal, hogy lefekszek egy nővel, csakhogy a kedvére tegyek...vagy a magam egészségére.
Mit ne mondjak, nem kis meglepetés volt, hogy rám köszönt valaki. De legalább Tea annyira koncentrált a valakire, hogy még nevetni is elfelejtett. Hehe...most kéne őt kiröhögni. Az idegen felé fordultam. Egy vámpír, nahát. Talán ők a legkomplettebbek, a többi fura fajhoz képest. A kérdés; meg vagyok-e lőve annyira, hogy ne hozzam a formám, vagy képes vagyok ugyanolyan genyó lenni, mint a nagy átlagban. Szerintem képes leszek rá.
- Üdv neked is.
Köszöntem, szerencsére vagyok annyira isten, hogy ne szánalmas nyekergés legyen a köszönésből, hanem valami normális.
- Ha nem a nők miatt jöttél, hát miért?
Kérdeztem, mert nevemet nem akartam kapásból elárulni. Hisz lehet, nem is tudja, hogy isten vagyok. Vagy igen, mert kiejtettem apám nevét. Erre a gondolatra grimaszoltam egyet. Éreztem, hogy a táska rándul egyet, az elfojtott nevetéstől, de igyekeztem nem foglalkozni vele.
Vissza az elejére Go down
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:23 pm

Meredten bámultam a félig üres üveget, amikor valaki leül mellém. Valahogy éreztem hogy nem ember, de hogy mi azt egyenlőre nem tudtam beazonosítani. Inkább nem foglalkoztam vele, de azért kicsit furcsa volt, hogy eljön ide, a bordélyházba és egyáltalán, úgy látszik, mintha a nők társaságából egyenesen menekülne. Jó én is ilyen vagyok, de azért nem ülök le vadidegenek mellé...
- Üdv.- biccentettem a férfinak. Talán nem kellett volna. Nem látszik egy beszélgetős típusnak, de mindegy is. Ha meg akartam tudni, hogy micsoda valójában, valahogy el kell kezdeni.
Ittam egyet a pohárból, és újra töltöttem. Kissé feltűnő, hogy valaki a folyton mocorgó táskájához beszél, de nem is arra figyeltem fel, hanem egy szóra, vagyis inkább egynévre. Zeusz... tehát egy isten? Valószínű, elég sokan járnak ide, csak a nők miatt.
Vissza az elejére Go down
Arthur Hermész

Arthur Hermész


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Oct. 30.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:13 pm

Hogy én mekkora hülye barom vagyok!
Miért kellett nekem visszautasítani Hebét, mikor sokkal kényelmesebb lett volna, akkor nem lennék itt. A bordélyház ajtajában szívogattam ajkamat, most mi a poklot tegyek? Tea megmoccant oldaltáskámban, éreztem, hogy rajtam röhög.
-Rohadtul nem vicces.
Tájékoztattam dühösen és megveregettem a táskát, mire a benne lévő dolog még jobban rázkódott. Vettem egy nagy levegőt és átléptem a küszöböt. Nem foglalkozva senkivel leültem egy asztalhoz, nem néztem ki, vagy mi mellé, de sikerült a legtávolibba, mindenkitől messze, legfőképp a nőktől. Legszívesebben a fejemet verném a falba jelenleg, a táskám meg úgy rázkódott, mintha ráznák.
-Mondtam, hogy ebben nincs semmi poénos. Zeusz remélem boldog...
Morogtam és igyekeztem az asztalt bámulni. Hogy küldhetett le ide, he?! Milyen apa az ilyen?
Nagyon pocsékul éreztem itt magam, de legalább egyedül ültem...meg persze Tea, aki fulladozott a nevetéstől, de őt eltakartam.
Vissza az elejére Go down
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 12:05 pm

Eredetileg a kocsmába indultam. De ott nem megfelelő a környezet. Vagyis túl sokan vannak. Most vagy hazamegyek és otthon iszom le magam, vagy a bordélyházban. Oda is csak végszükség esetén megyek, és azt hiszem, hogy most végszükség van. Egy hét után fél évig semmi.
A bordélyházban már ismernek annyira, hogy a nők ne keressék a társaságom. Körbe sem nézve letelepedtem az egyik asztalhoz, és elkezdtem felbontogatni a borokat. Elég silány választék, de ez van. Bár szélesíthetném a látókörömet. Mondjuk kipróbálhatnám a wiskhy-t, vagy a rumot. De a megszokások makacs dolgok.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 8:40 pm

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bordélyház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bordélyház   Bordélyház - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bordélyház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Bíbor negyed-
Ugrás: