GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Armand d’Crescendo
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Andreas Mespelaeren
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Amara Soleil
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Arthur Hermész
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Sophia Seline
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Lamia Gregory
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Emily Reynolds
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
William Peter
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Zoé la Belle
Andreas Mespelaeren (Apollón) 1111Andreas Mespelaeren (Apollón) 1012Andreas Mespelaeren (Apollón) 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Andreas Mespelaeren (Apollón)

Go down 
SzerzőÜzenet
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

Andreas Mespelaeren (Apollón) Empty
TémanyitásTárgy: Andreas Mespelaeren (Apollón)   Andreas Mespelaeren (Apollón) Icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 1:45 pm

Név: Andreas Mespelaeren de egy egy őskövület még Apollónnak hív
Becenév: Andy
Kor: 25 vagyok külsőleg. A többi mit érdekel?
Születési idő: Régen...
Születési hely: Délosz szigete
Nem: Férfi
Család:
Apa: Zeusz
Anya: Létó
Testvérek:Artemisz
Féltestvér: Miért kéne számon tartanom? Apám nagy nőcsábász volt...

Faj: Isten
Különleges képesség:
Sebkezelés
A legkisebb karcolástól a legerősebb rákig bármit meggyógyítok akaraterővel és a kezemmel de ugyan így elő is tudom idézni őket teljesen egészséges emberekben is.
Szint: 10

Jellem:
Sokak beképzelt,hiú és öntelt képként jelenek meg az elméjükben. Ez attól lehet, hogy nem érnek fel az én isteni mivoltomhoz. Viccet félretéve nem tartom magam beképzeltnek, csak fontos a külső számomra. Az erős(gyönyörű) külsőm mögött persze érző szív lakik. Ezt csak barátoknak(is ritkán) és egyes családtagnak(Hérának tuti nem) mutatom ki. Így ők számíthatnak rám a bajban de más ne is imádkozzon(már)

Kinézet:
Közel 185cm-el magasnak mondhatom magam. Odafigyelek a testedzésre így izmosabb kategóriába tartozok. Nagyon fontos a körmöm és bőröm védelme, ápoltsága. Sok tetoválás és Piercing is van rajtam nem mind látható helyen...
Általában rövid vagy félhosszú a hajam, a színe a kedvemtől változik, hogy milyenre festem be. Bár vagy barna vagy platina szőke. A szemem szintén kedvtől változik ezt sajnos már nem festékkel hanem hangulattal változtatom

Életút:
Délosz szigetén láttam meg a napvilágot...vagyis a Hattyúk tollát Hérának köszönhetően. Nővérem után születtem istenségek körében. Kisebb harc árán kerülhettem fel az Olümposzra. Sajnos forrt a vérem így gyerekként sem voltam a legjobb. Amikor megtudtam világra jövetelem történetét felkerestem Püthónt és megöltem...hiba volt hiszen Gaia gyermeke volt aki emiatt megharagudott rám. 9 évet húztam le Admétosz istállójában, mint gulyás. Később visszatértem segíteni mikor segélykérését meghallottam.
Nem sokkal később anyán szorult megmentésre szintén Gaia gyermeke miatt, mivel Titüosz megakarta erőszakolni...elkapás után Zeusz Alvilágban súlyos terhet rakatott rá.
Életem meghatározó szerepe volt a fent említett 9 év. Itt döbbentem rá, hogy igazából senki sem számít, csak én. Hiszen én vagyok a tökéletesség. Mikor kiszabadultam és időm engedte hasonló tökéletességeket kerestem, így rengeteg szeretőm volt. Aphorditéhez fordultam ifjú koromban szerelmi bánattal, aki azt a tanácsot adta, mindig vállaljam fel a szerelmeimet vagy szeretőimet. Így történt, hogy mai szavakkal élve felvállalom a biszexualitásomat. Múltam is tele van tűzdelve az erősebbik nem képviselőivel tartott kalandokkal de persze nőket is csábítottam. Most keresem aki olyan jó mint én, és együtt tudunk lenni. Mára a lételemem a bulizás és a haverokkal való lógás. A csajozás(vagy épp pasizás) nem megy nehezen mint hogy a leggyönyörűbb férfi vagyok a földön. Táncban és énekben is tehetséges vagyok(hogy ne lennék ha ezeknek vagyok az istene?!) de valahogy mostanában nem vonz. Azért szeretek még dalolászni
Van-e állata vagy nincs: Sok szeretőm hangoztatta, hogy egy állat vagyok az ágyban(jó értelemben), de nincs állatom. Kivéve mikor macska alakban járok...vagy delfin alakjában úszok(ez ritkább. Hogy mennyire mocskosak néha a vizek..)

Andreas Mespelaeren (Apollón) QEJDDUtvAwMEUAlKQwVQ
Vissza az elejére Go down
 
Andreas Mespelaeren (Apollón)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andreas Mespelaeren ~ Apollón
» Andreas Mespelaeren
» Andreas Mespelaeren
» Apollón szobája
» Andreas lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Elfogadott karakterek :: Istenek-
Ugrás: