GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Armand d' Crescendo Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Armand d' Crescendo Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Armand d' Crescendo Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Armand d' Crescendo Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Armand d' Crescendo Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Armand d' Crescendo Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Armand d' Crescendo Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Armand d' Crescendo Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Armand d' Crescendo Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Armand d’Crescendo
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Andreas Mespelaeren
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Amara Soleil
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Arthur Hermész
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Sophia Seline
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Lamia Gregory
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Emily Reynolds
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
William Peter
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Zoé la Belle
Armand d' Crescendo 1111Armand d' Crescendo 1012Armand d' Crescendo 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Armand d' Crescendo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Armand d' Crescendo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand d' Crescendo   Armand d' Crescendo Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 9:16 pm

Üdvözöllek! Nekem tetszik az előtörténeted! Úgyhogy: Elfogadva!! Smile Kellemes játékot Smile
Vissza az elejére Go down
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Armand d' Crescendo Empty
TémanyitásTárgy: Armand d' Crescendo   Armand d' Crescendo Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 9:02 pm

Armand d' Crescendo 00010419 Armand d' Crescendo Paul-wesley-da-man-magazine-0w
Név: Armand Wallys d’Crescendo
Becenév: Armand, Will
Kor: 25/ 698
Születési idő: 1312. április 6.
Születési hely: Auch, Gascogne tartomány, Franciaország.
Nem: férfi
Család:
Annabell d' Crescendo
Matthias d' Crescendo


Faj: Nemesi vámpír
Különleges képesség: Átalakítás: A tekintetemmel képes vagyok megváltoztatni bárminek/ bárkinek a belső szerkezetét. Átalakítom a sejtjeinek, az atomjainak a szerkezetét, így befolyásolom a halmazállapotát, fizikai, és kémiai tulajdonságait. (például ha akarom egy fa asztalt áttudok változtatni üveggé, vagy acéllá is)


Avatar: Paul Wesley

Jellem: Udvarias vagyok ,és nagyon fontos számomra , hogy a nemesi vámpírok közé tartozom, így ez a viselkedésemben is tükröződik. Keveset beszélek, csak akkor ha nagyon muszáj. Komoly vagyok szeretem a békét, és türelmes vagyok. De ha számomra fontos személy kerül veszélybe képes vagyok a tűzbe menni a védelméért. Megfontolt vagyok, az a harmadik lábbal is a földön járó típús, és néha pesszimista. Ezenkívül enyhén alkoholista is, de ilyenkor nem szállok úgy el a valóságtól, hanem inkább egy sötét sarokban csöndben, és egyre komorabban üldögélek.

Kinézet: 185 magas vagyok, izmos, de mégsem az a teljesen kigyúrt, arányos testalkatomra nem panaszkodhatok. Rövid barna hajam kócosan mered mindenfelé, csak néha hajlandó bármit is változtatni a helyzeten. Zöldeskék komoly tekintete miatt kétszer is meggondolod, hogy felidegesítsd. Tipikus nőcsábász külső, bár a jelleme tökéletesen elüt ettől a ténytől.
Életút:
1312-ben születtem, a szüleim vámpírok voltak. Nemesek, ez nekik is nagyon fontos volt, így belém nevelték azokat az erényeket, amik akkor a lovagokat jellemezték. Családunk szoros kapcsolatot ápolt az egyszerű emberekkel. Anyám szerette őket, mert érdekesnek tartotta őket.
A taníttatásom nagyon sokszínűnek volt mondható. Kívülről fújtam családok történetét, vívni tanultam, latinul és angolul is, ami akkoriban nagy szónak számított ( a két ország közti háborúskodás miatt).
18 éves voltam, amikor a szüleimet megölték. Mivel általában igyekeztem távol tartani magam az emberektől, ez most sokkal feltűnőbben kimutatkozott. Régebben gyakran jártam társaságba, vásárokba, ezután csak nagyon ritkán láttak.
Részt vettem a százéves háborúban. Minden évét keményen végig harcoltam, természetesen az angolok ellen. Ez az ellenszenv irányukban az évszázadok alatt egyre jobban kezdett elmosódni.
Évszázadok teltek el, míg újra meglátogattam a családi birtokot. Azt hiszem ekkor talált rám a nagy szerelem.
A hölgy a szomszéd város plébánosának az unokahúga volt. Gyönyörű méz szőke, haj, és szikrázó kék szemek… elbűvölő volt, és nagyon okos.
Két év múlva a feleségemmel (ugyanis elvettem a kisasszonyt) szokás szerint vadászni indultunk. Az egyik ösvényen a ló ledobta a hátáról, és Lorelen elájult. Azonnal hozzásiettem, és akkor megláttam rajta a tüzes liliomot. A bűnözők jelét égették a feleségem bőrébe.
A nő holtestét még aznap megtalálták az árokban. Tudom, hogy túlreagáltam, mert ő csak egy ember volt, és nekem is megvolt a magam titka, hogy vámpír vagyok, de azt hiszem, akkor nem tehettem mást.
Akkor szoktam rá az ivásra. Az éveim onnantól utazgatással, és a háborúkkal - szinte az összes jelentősebb harcban részt vettem meg persze az ivással teltek. Elvileg azért, hogy felejtsek, és egy kicsit feldobjam magam, de ez valahogy sosem tud összejönni. Sokat, és gyakran, ez a mottó. Ha eddig nem ártott, miért most kezdene? Auch városában halottnak hisznek, és a birtokot lakatlannak tartják, de gyakran visszalátogatok oda.
Van-e állata vagy nincs: igen vagy nem, és ha igen, mi az és mi a neve
Vissza az elejére Go down
 
Armand d' Crescendo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Armand d’Crescendo
» Armand Wallys d’Crescendo
» Armand d’Crescendo háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: