GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
William Peter Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
William Peter Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
William Peter Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
William Peter Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
William Peter Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
William Peter Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
William Peter Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
William Peter Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
William Peter Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Armand d’Crescendo
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Andreas Mespelaeren
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Amara Soleil
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Arthur Hermész
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Sophia Seline
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Lamia Gregory
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Emily Reynolds
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
William Peter
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Zoé la Belle
William Peter 1111William Peter 1012William Peter 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 William Peter

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

William Peter Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Peter   William Peter Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 12:11 am

Szomorú egy előtörténet! De természetesen Elfogadva! Kellemes játékot Vill!
Vissza az elejére Go down
William Peter

William Peter


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Oct. 15.

William Peter Empty
TémanyitásTárgy: William Peter   William Peter Icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 11:59 pm

William Peter Alex2

Név: William Jonathan Peter
Becenév: Pet, Will, Jhony, mert minden nevemet használom
Kor: 22/ 184
Születési idő: 1826. Október 25.
Születési hely: Anglia, London
Nem: férfi
Család: Apám: William Jonathan Peter, Anyám: Lisander Waller

Faj: vámpír
Különleges képesség: fénymanipuláció: képes vagyok fényt generálni/létrehozni, és azt irányítani
Hanyas szintű vagy: 7

Avatar: Alex Pettyfer

Jellem: Az apám egy vadállat volt, belém nevelte a csendet, egyszerűen képtelen vagyok sokat beszélni, még a legjobb barátaimmal is csak néhány mondat sikeredik. Vakmerő vagyok, bele minden közepébe, minden életveszélyes dolog közepébe, olyanokba, amire a többiek nem mernek még belegondolni sem. Ám utálom a tömeget, zsivajt, tolongást, szeretek egyedül lenni, gondolkodni, vagy éppen olvasni. Imádom a költészetet, Rimbaud a kedvenc költőm. Nem hiszek a szerelemben.

Kinézet: Szőkésbarna hajam van, bőröm hófehér, általában az átlag hőmérséklet alatt. Szemem színe a barna és a kék közt ingadozik, sose tudom eldönteni, milyen, de saccolni lehet. Nem vagyok egy alacsony legény, de nem is fogom beverni a fejem az ajtóba. Izmos vagyok, de nem egy izomkolosszus, bár nem nagyon térek el az átlagtól, mégis vonzom a tekinteteket.

Életút: 1826-ban születtem, egy hideg, őszi napon, talán azért akkor, mert a hónap legjegesebb napja, pont olyan jeges, mint az apám...de erről kicsit később. Anyám oda volt értem, imádott, csak sajnálta, hogy én is arra a sorsra jutok, mint ők. Vámpír leszek. Hat éves koromig észre se vettem annyira, hogy apám úgy gyűlöl, ahogy vagyok, jobb szerettem kitöréseit másnak tekinteni. nem nagyon volt sok barátom, beszélgetni nem igazán tudtam velük, hisz apám elnyomott minden emberi hajlamot bennem, már akkor is közel álltam egy érzéketlen alakhoz.

Tizenöt éves koromban volt kedves közölni velem, hogy egy nemes vámpír vagyok, de ahhoz, hogy ezt végre elém lökhessek meg kellett halnia az anyámnak. Egy vadász ölte meg. Apám dühöngött, tört-zúzott otthonunkban, engem meg bezárt a pincébe, miután jól megvert. Azt mondta, az én hibám, lehet, hisz anyám velem sétált, mikor lelőtték. Azon az estén kiveszett belőlem minden emberi érzés. A szeretet, a fájdalom, szinte nem is éreztem, a pofonokat, ütéseket, csak akkor eszméltem rá, hogy mi történt, mikor már a padlón feküdtem félájultan. Otthagyott bezárva a büdös szobába, ahol egyedül maradtam.

Nem éreztem semmit. Sem fájdalmat, szeretetet, bűntudatot, gyűlöletet, semmit. Három napon át éheztetett, aztán mégis belökött valami ennivalót, de nem nyúltam hozzá. Csak egy dolog érdekelt. A halál. Érezni akartam az érintését, visszakapni anyámat. Mikor már egy hete nem ettem egy falatot sem bejött apám. Lenyomott a földre és legyilkolta torkomon az ételt. Kényszeretetés, rettenetes dolog. Gyomrom tiltakozott agyam utasítására, így nem sokkal később kihánytam az egészet.

20 éves koromig tartott bezárva, addigra már nem is lehetett engem embernek nevezni, hisz nem volt bennem semmi emberi. Hozzászoktam a fájdalomhoz, nem éreztem semmit. Egyszerűen kiégettem apám szemét és otthagytam. Két év után megöltem az első embert, megittam a vérét. Attól a naptól nem öregedtem egy napot sem. Minden veszélyes dolgot bevállalok, hátha visszanyerem bármelyik érzésemet, de teljesen reménytelennek tűnik.

Van-e állata vagy nincs: nincs!
Vissza az elejére Go down
 
William Peter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Peter
» William Peter
» Dorian Peter Derolon
» Gareth William Price

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: