GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Kira Smith Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Kira Smith Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Kira Smith Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Kira Smith Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Kira Smith Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Kira Smith Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Kira Smith Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Kira Smith Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Kira Smith Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Armand d’Crescendo
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Andreas Mespelaeren
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Amara Soleil
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Arthur Hermész
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Sophia Seline
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Lamia Gregory
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Emily Reynolds
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
William Peter
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Zoé la Belle
Kira Smith 1111Kira Smith 1012Kira Smith 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Kira Smith

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Kira Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kira Smith   Kira Smith Icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 10:54 pm

Nos kedved Kira ELFOGADLAK! Kellemes játékot. És mégegyszer bocsi!
Vissza az elejére Go down
Kira Smith

Kira Smith


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Nov. 24.

Kira Smith Empty
TémanyitásTárgy: Kira Smith   Kira Smith Icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 9:06 pm

Kira Smith KateBeckinsale4

Név: Kira Smith
Becenév: Kira
Kora: 25/300
Születési idő: 1710. Augusztus 25. 20:30-kor
Születési hely: Kanada, Ottawa
Nem: nő
Család:
Apa: Oscar J. Smith
Anya: Maria Robins
Nevelő szülők: Lisa és Steve Calin


Faj: Vámpír
Különleges képesség: föld és talaj manipuláció
a földet, köveket irányítja, abból bármilyen formát kialakítani
Hányas szintű vagy: 6

Avatar: Kate Beckinsale

Jellem: Általánosságban egy életvidám lány vagyok, de könnyen ki tudnak hozni a sodromból. Mivel imádom az állatokat, ők tudnak engem igazán felvidítani. Nem igazán vagyok társaság kedvelő, jobban szeretem a magányt.

Kinézet: A hajam hosszú, majdnem a fenekemig ér, fekete és loknis. A bőröm hófehér, a szám pedig vörös. Körülbelül 165 cm magas vagyok. Szeretem a magassarkút és a szoknyákat, viszont nem szeretem, ha valaki extravagánsan öltözködik.

Életút: 1710. nyarán születtem egy középosztálybéli családba. Az első 6 évem boldog családi légkörben telt. A 6. életévem karácsonyán megtörtént a baj. Édesapám és édesanyám elmentek a posta kocsi állomásra a unokatestvéremért, aki velem egyidős volt. Josephnek hívták. Mikor már a házunkhoz vezető sáros úton zötykölődtek, hirtelen valahonnan egy kiáltás hangzott fel, és a kocsi amin jöttek felgyulladt. Én az ablakból néztem végig a merényletet, amit a szüleim ellen követtek el. Később kiderült, hogy azért ölték meg őket, mert azt hitték, hogy vámpírok. Mielőtt a engem is észre vettek volna a merénylők, az egyik szoba lányunk egy rejtek ajtón kivezetett a házunkból. Menekültünk az éjszakában, csak rohantunk egészen egy kis házig. Ott mielőtt bekopogtunk volna, kitárult előttünk az ajtó. Egy gyönyörű nő állt az ajtóban. Hosszú szőke haja volt, körülbelül 170 cm lehetett. Kék szeme volt és széles mosolya.
- Gyertek be. -Szólt nekünk mi beléptünk és itt változott meg tejesen az életem.
19 évig éltem velük békében. Vámpírok voltak, de saját gyermekük ként neveltek. Nem tettek semmi olyat ami nekem rossz lett volna. Mindig azt nézték hogy nekem jó legyen.
A nőt Lisának, a férjét pedig Steve-nek hívták. Mikor betöltöttem a 25 éves kort, elindultam világot látni. Már két napja voltam úton és besötétedett, ezért a legközelebbi fogadóban szálltam meg. Kiderült, hogy ott már egy hete tűnnek el emberek. Ki találtam, hogy meg keresem a gyilkost és megölöm. Meg is találtam. Egy estén, mikor pisztollyal a kezemben egy pisztollyal, a derekamon két tucat karóval mentem a gyilkos vámpír szobájába, éppen evett és az orromat meg csapta a friss vér illata. Kínzó vágyat éreztem, hogy rávessem én is magam a lány félholt testére, hogy fogaimat a vérébe mártsam. Ekkor gondolkodtam el, hogy talán a szüleim tényleg vámpírok voltak és nem csak kitalálták. Erős düh áradt szét bennem. A gyilkos vámpír háta mögé lopóztam, ő annyira bele merült az evésbe, hogy nem is vett észre, és a hátán keresztül a szívébe döftem a karómat. Aztán csak arra maradt erőm hogy elfussak. Rohantam és meg sem álltam a következő faluig. A kis falu parkjának az egyik padjára, fejemet a kezembe hajtottam és sírni kezdtem. Nem tudom, hogy mennyi ideje bőgtem egymagamban, de egyszer csak arra eszmélten fel, hogy valami hideg és nedves böködi a kezemet. Fel néztem és ez fiatal német juhász kutya volt. Meg simogattam a fejét, ő pedig végig nyalta az arcomat érdes nyelvével. Nem bírtam ki nevetés nélkül, annyira bohókás kis jószág volt. Mikor már össze szedtem magam annyira, hogy útra kelhessek, felálltam a padról és elindultam tovább az utamra. A kutya követett és sokat segített nekem abban, hogy könnyebben feldolgozzam azt, hogy attól az éjszakától kezdve minden éjjel vért kellett innom, hogy életben maradjak. De sajnos 20 év után meghalt, én pedig síremléket állítottam neki és azóta is ha arra járok kinézek hozzá és elmesélem milyen kalandokat éltem át.

Van e állata vagy nincs: Mióta Lucie (így neveztem el a német juhászt) meg halt, már nem bírtam új kutyát magamhoz venni, de az előző évben egy állat kereskedésben megláttam egy vadász görényt aminek nem tudtam ellen állni, ezért elhoztam és elneveztem Jamesnek. Azóta is mindig velem van.
Vissza az elejére Go down
 
Kira Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kira Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: