GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Gareth Price Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Gareth Price Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Gareth Price Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Gareth Price Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Gareth Price Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Gareth Price Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Gareth Price Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Gareth Price Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Gareth Price Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Armand d’Crescendo
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Andreas Mespelaeren
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Amara Soleil
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Arthur Hermész
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Sophia Seline
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Lamia Gregory
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Emily Reynolds
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
William Peter
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Zoé la Belle
Gareth Price 1111Gareth Price 1012Gareth Price 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Gareth Price

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Gareth Price Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth Price   Gareth Price Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 8:45 pm

Szia! Nos, nekem nagyon tetszett az előtörid, olvastam volna még egy jó darabig Very Happy De a lényeg ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
Gareth Price

Gareth Price


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Dec. 11.

Gareth Price Empty
TémanyitásTárgy: Gareth Price   Gareth Price Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 8:07 pm

Név: Gareth William Price
Becenév: Gareth. A nagyapám után Billnek hívtak egy darabig.
Kor: 410/ 26
Születési idő: 1600. február 14.
Születési hely: Wales/ Cardiff
Nem: férfi
Család:
Harrison Price
Lilly Price
William Price
Talbot Price

Faj: vámpír
Különleges képesség: Másolás: Többnyire magamról készítek másolatokat, de bármi másról, egy tárgyról vagy akár egy állatot is lemásolhatok. Ezek tökéletesen megegyeznek a valódival, megkülönböztetni is csak én tudom őket. Van önálló gondolatuk, és véreznek, ha megsérülnek. Viszont fenntartásuk elég komoly koncentrációt és odafigyelést követel.
Hanyas szintű vagy: 8

Avatar: Josh Hartnett

Jellem: Vannak ugye jó és rossz vámpírok. Én egyértelműen az utóbbihoz tartozom. Kegyetlen vagyok, és néha eléggé agresszív. Ebből adódóan nincsenek erkölcseim sem. De elveim bizony igen: nőt nem bántunk, és a hűség mindenek felett.
Hajlamos vagyok elragadtatni magam, és nem szoktam megálljt parancsolni a nyelvemnek. Ha nem tetszik valami azt mindig megmondom… ha viszont igen, azt elfelejtem megemlíteni. Néha könnyen zavarba jövök, ilyenkor a szokásosnál engedékenyebb is vagyok.
Lehet, hogy gonosznak tűnök (ami így is van) mégis igyekszem lezárni a múltat, és változni. De ez nagyon nehezen megy, és néha nem is tudok nemet mondani a kísértésnek.
Kinézet: Fekete haj kócos haj, és sötét kifejező szemek, amik többnyire pimaszul csillognak. 180 cm magas vagyok és izmos testalkatú. Jó pár tetoválás díszeleg a vállaimon, a hátamon és a mellkasomon.
Életút:
A szüleimet egész kiskoromban vesztettem el. Hétévesen egyedül voltunk a Wales-i birtokunkon. A ház és az udvar hatalmas volt, de személyzet, és szülők nélkül kellett élnünk évekig. Igen többes szám, az öcsém miatt. Ő akkor lett egy éves, amikor mi árván maradtunk.
Élelmünk nem igen volt, ez lehet, hogy kicsit furcsán hat, de ez történt. Tehát lopnom kellett. Tudtam, hogy vámpír vagyok, és ennek minden előnyét kihasználtam, ha véletlenül elkaptak. Az emberek félni kezdtek tőlem, annak ellenére, hogy csak egy gyerek voltam.
Nyolcévesen, aztán a nagyapánk magához vett. Nem volt jó kapcsolata a szüleimmel, de érzelmi szinten csak hozzá, és az öcsémhez kötődtem.
Az évek gyorsan teltek, és hamar visszataláltam a régi önmagamhoz. Napi rendszerességgel húztam ki az öcsémet a pácból, aki lázadó viselkedésével kivívta a városlakók ellenszenvét.
Egyszer aztán az egyik tündér vadász férfi megelégelte, hogy Talb csak úgy átgázol az embereken, és lelőtte. Meghalt volna, ha nem iszik a férfiből, és a nagyapám nem segít neki, ellátni a sebet. Költöznünk kellett.
Londonba mentünk, itt hamar beilleszkedett a helyi vagányok közé. Míg ő a vámpírok közé próbált bekerülni, én az emberek társaságát kerestem, és ebből rengeteg veszekedésünk származott. Egyik éjjel egy kissé elfajult a dolog. Olyannyira, hogy egyedül vágtam neki az éjszakának a zuhogó esőben. El akartam tűnni az életükből, hogy én is elfelejtsem őket.
Pár évtized után, azzá váltam, amitől a kisöcsémet óvtam. A london-i alvilág feje lettem, mindenki csak Indigonak hívott a képességem miatt. Tiszteltek és féltek is tőlem. Drogügyletek, nők, gyilkosságok, rablás, minden kegyetlen,és gonosz dolgot elkövettem, amit csak el tudsz vagy nem tudsz elképzelni.
Évszázadok teltek el így. Az öcsémmel és a nagyapámmal továbbra is tartottam a kapcsolatot, de csak levelek útján. Talbot-ot segítettem ki olykor vagy a nagyapámat nyugtattam meg, hogy nincs semmi bajom, jól vagyok.
Aztán megölték a nagyapámat. A halálos ágyán megkért, hogy próbáljak meg újra a régi lenni, akit ő is tisztelt, nem csak a vámpír világ legalja. Azóta is próbálkozom de nagyon nehéz az ügy. Az öcsém itt él Párizsban, ezért én is ide költöztem. Rendes gyerek lett belőle, akivé nekem is válnom kellett volna. De a baj még mindig nem kerüli el.
Hiába költöztem Párizsba, a régi, Londoni életem megtalál, mert a szigetország alvilági fejét mindenhol ismerik. Én pedig akármennyire is próbálkozom nem tudok kiszállni belőle.

Van-e állata vagy nincs: Egy fekete perzsamacska, Lucifernek hívják
Vissza az elejére Go down
 
Gareth Price
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gareth William Price

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: Itt kérj karaktert :: Vámpírok-
Ugrás: