GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Armand d’Crescendo
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Andreas Mespelaeren
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Amara Soleil
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Arthur Hermész
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Sophia Seline
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Lamia Gregory
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Emily Reynolds
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
William Peter
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Zoé la Belle
Rosa Lune háza - Page 2 1111Rosa Lune háza - Page 2 1012Rosa Lune háza - Page 2 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Rosa Lune háza

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:47 am

Kezei az üvegre kerültek én meg csak mosolyogtam rá. Finoman hátra dőltem, sőt inkább rá dőltem, kezeim hajába túrtak úgy, mint nála nem rég.

-Miért bántanának? Csak nem félted tőlük a nőket? Amúgy meg Árész volt már itt. Héphaisztosszal egy futó összeütközésünk volt- Mondtam mosolyogva felé fordulva. Na csak nem. . .Lehet hogy a riválisai. Ám megérteném. Árész-t tuti. . .Héphaisztosz sem ronda. Sőt kedvemre való.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:35 am

Amint az ablakhoz lép ott termek és egyik kezemet az üvegnek támasztom "menekülési útvonalat" lezárva előle

- Értelek. Azért remélem Héphaisztos és Árész elkerül. Garantálom nem állok jót magamért ha akár melyik bánt
Oké Árészt nem bántanám...Aphroditét el is veszíteném egy időre. A sántát viszont gond nélkül. Most is...nemsokára egész Olümposz fog rajta röhögni
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:31 am

-A bókot elfogadom- Mosolyogtam és sóhajtva nyújtóztam egyet. Elültem magam az opera alatt, na meg persze a taxiban is. Megmozgattam nyakam, vállam, csípőm és csuklóm. Mind roppant is szép nagyokat.

-Minek? Ha. . .Te tudnád, kik járnak hozzám fel ,egy „teára”- Az ablakhoz lépek, és elhúzom a függönyt. Mivel elég messze vagyunk a várostól, hozzám a hold fénye süt be. De az is csodaszép.

-Látod? Nálam szebb a kilátás.- Villantottam felé egy 100 Watt-os mosolyt. Hajam kissé megemeltem, majd visszaengedtem hátamra. Mikor utoljára ablaknál álltam, egy ember esett neki az üvegnek. . .. Mondhatom szép volt.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:19 am

Amint eltűnik a szobába nem kis késztetést érzek, hogy utána menjek...de ő még is egy vámpír, jobb velük vigyázni

-Gyönyörűen áll
Simogatom meg a karját majd ahogy felsorolja meglepődök és persze ennek hangot is adok miközben elmosolyodom a macskát

- Egy vámpír minek tart az otthonában isteni étkeket?
Nevetek fel de tényleg érdekel a kérdés. Tényleg nem értem minek tarthat magánál ilyeneket
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:12 am

-Köszönöm- Mondtam és vártam, hogy lehúzza a cipzárt. Hajam előre söpörte, közben bőröm cirógatta. Hát igen. . . . Emberként, már rég az ágyban lennénk. Ahogy ismerem magam. (Nem kell rosszakra gondolni!!!) Bár, lehet előtte, jól leitatnám. Már csak egy baj van. Nem isik bort.

-Persze. Levenni rólam, utána felvenni egy melltartót, és egy kissé lengébb ruhát. Kössz, de megy magamtól is- Mondtam mosolyogva. Egyik kezemmel tartottam a ruhát, másikkal megcirógattam az arcát. Lilin-re pillantottam, majd fordultam egyet és bementem a szobámba.

Az ajtót nyitva hagytam. Tudom, hogy nem jönne be. Mert ha igen. . . . Bajba kerül. Elengedve a ruhát az leesett rólam. Felvettem egy melltartót, arra egy V kivágású, testhez simulós felsőt. Egy combközépig érő szoknya, és már kész is voltam.

-Kész is vagyok- Mosolyogtam és feljebb tekertem a fűtést. Még a végén megfázik. Érdekes lenne. De megtörténhet. Felé sandítottam, majd sóhajtva felvette, Lillin-t. –Mit kérsz? Nyugi, van pár istennek való étel is. Ambrózia, arany alma. Nektár. . .Meg még pár apróság- Léptem elé mosolyogva. Lillin-t letettem. Ezzel a mozdulatommal végig simítottam Andreas mellkasán, majd leengedtem karom.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:56 pm

Amint belépünk elismerően bólintok. Szép hely...és macska...szeretem a macskákat, olyanok mint a nők. Megsimogatom a kis gömböc fejét majd mögé lépek
- Szívesen
Vigyorodok el majd alig pár milliméterre megállok tőle. A haját lesöpröm bal válla felé és visszafelé megsimogatom a nyakát majd szép lassan húzom le a jobb kezemmel az apró cipzárt a ballal meg végigsimítom a bőrét. Nem olyan mint Aphrodité, de ki olyan? Viszont az átlag fölött van...ez egyértelmű

- Segítsek még valamit?
Hajolok előre és úgy suttogok a fülébe
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:50 pm

-Miért szeresselek, ha ezt megteszi helyettem más is?- Kérdeztem továbbra is gonoszul mosolyogva. Nem szívlelem, azokat akik mindenkivel lefekszenek. . .de! Van pár ismerősöm. Nem is emberek. Vámpírok, tündérek, sellők és még ami kellhet.

-Ha ön várja, én mit mondjak? Ja igen, Lillin-nel vigyázz. A kis dög, még "elszeret tőlem"!- Jelentettem ki kuncogna. Mivel ő is a fülembe suttogott, én is ezt tettem. Miután ez megvolt, finoman rá is haraptam. Nem is tudom, kinél szoktam rá. Josh-vál vagy James-nél. Mindegy is.

Végre odaértünk. Kifizettem a taxit, majd elindultam be. Intettem neki hogy kövessen. Lassan sétáltunk végig a hosszú folyosókon, mire végre felértünk hozzám. Kinyitottam az ajtót. Lillin, mint akit puskából lőttek ki, úgy rohant le. Felvettem és besétáltunk. A lakást bejárta a levendula illat.

-Üdvözlöm szerény lakásomban.- Oké ez nem mondható szerénynek. Hatalmas. Tele van mindennel és a legjobb. A háló szoba a legszebb. Baldachinos ágy. Ahh a kedvencem. Levettem a kabátom, és felakasztottam. Cipőm is leoperáltam magamról, majd besétáltam. Lillin-t a kanapéra tettem.

-Ha megkérlek lehúzod a cipzárt? Nem érem el- Mosolyogtam és elé álltam háttal neki. Jobb esetben mennék át Enma-hoz, de mivel kéznél van Andreas, így majd ő lehúzza.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 2:58 pm

....


A hozzászólást Rosa Lune összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 15, 2010 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rosa Lune háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosa Lune háza   Rosa Lune háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rosa Lune háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rosa Lune
» Rosa Lune
» Rosa Lune
» Rosalie Congrand háza
» Emily Reynolds háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Külváros :: Házak-
Ugrás: