GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Kávézó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Armand d’Crescendo
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Andreas Mespelaeren
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Amara Soleil
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Arthur Hermész
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Sophia Seline
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Lamia Gregory
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Emily Reynolds
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
William Peter
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Zoé la Belle
Kávézó - Page 2 1111Kávézó - Page 2 1012Kávézó - Page 2 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Kávézó

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:47 pm

És kész! Befejeztem. Átfutottam a szöveget és mosolyogva eltettem a mappámba. Elpakoltam a törit és elővettem a magyart. Sose szerettem az irodalmat. Majd Apollo segít. Remélhetőleg. És tudom, hogy segíteni fog, elvégre az egyik kedvenc művét vesszük. Elkezdtem olvasni a könyvet és hozzá írni a vázlatot. Az olvasás már csak látszat. Fejből tudom a könyvet, ezért is írok mellette.

-Fogalmazást- Válaszoltam röviden és egyszerűen. Ennél jobban nem fejtem ki, hogy erről és erről, meg erről. Úgy is látja, de mondjuk, nem illő dolog amit csinálok ezért is. Letettem a tollam, és kissé rendbetettem magam körül a cuccaim, majd kíváncsi mosoly kúszott arcomra. Tudja mi vagyok. . . Pech . . . Ez van, mindig így járok. De miért?

-És te? Mi járatban?- Érdeklődtem, majd bele ittam a cappucchino-ba. –Amúgy Artemia Kenway- Hadartam el neki a nevem, mert azt elfelejtettem megemlíteni.
Vissza az elejére Go down
Zacharie Soleil

Zacharie Soleil


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2010. Oct. 02.
Tartózkodási hely : Párizs

Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:39 pm

Ahogy látom megzavartam valamiben, de nem izgatta magát miatta és én kényelmesen leültem az előtte levő székbe. Jött is egy hölgy, hogy felvegye a rendelésemet. Rendeltem egy forró csokit. Mi mást ha már egyszer annak az illata csapott meg először? Amíg kihozták gondoltam kezdeményezek egy beszélgetést, mert sose szerettem csöndben ülni és bambulni ki a fejemből.
- Mit írsz?- kérdeztem tőle. Úgy néz ki, hogy ma csak kérdezni tudok, de legalább van valaki, aki meghallgat.

És ekkor döbbentem rá, hogy kivel is beszélek. Kicsit lassú a felfogásom ilyen téren, de úgy néz ki, hogy még javulhatok. Egy istennővel ülök egy asztalnál. Hát ez sem mindennapi dolog...
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:21 pm

Csendes tanulásom, megzavarták. Letettem a lapot, és a tollat, majd felnéztem, és halványan elmosolyodtam. Nem a fiún, hanem a faján. Ideáig érződik, hogy tündér. No lám-lám, még nekem is adódnak meglepetések az életben. –Ülj le nyugodtan- Válaszoltam egy mosollyal, majd arrébb pakoltam a cuccom, hogy elférjen.

Nem nézem 18-nál idősebbnek. Most ő sem engem. Jó mi? Nekem az. Sóhajtva tovább lapoztam a könyvben, olvastam, és közben írtam ki a vázlatot. Nem értem minek írom ki, ha egyszer tudom. . . Mindent csak azért, hogy ne tűnjek ki annyira. . . .Na jól van, mindegy. Beleittam a cappucchino-ba, és dolgoztam tovább.
Vissza az elejére Go down
Zacharie Soleil

Zacharie Soleil


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2010. Oct. 02.
Tartózkodási hely : Párizs

Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:15 pm

Tél van és nagyon hideg van, amit én speciel szeretek. Valamiért szeretek ilyenkor kint sétálgatni és nem bent ülni. A hideghez jobban kötődök, mint a meleghez. A hópelyhek amik leesnek a földre jó nagyok, ami néhol rossz néhol pedig jó. Az úton például elég rossz, mivel az autók igazából csak csúszkálnak, viszont a gyerekek élvezettel hógolyóztak. Ami-val megbeszéltük, hogy most sem fogom hanyagolni a tanulást, de magán tanuló leszek.

Egy kávézó mellett mentem el és megcsapott egy forrócsoki illata. Hirtelen ötlettől vezérelve mentem be az ajtón a melegbe. Kellemes idő volt odabent, de tudhattam volna, hogy tele van, ezért bátorkodtam odamenni egy lányhoz és megkérdezni, hogy odaülhetek-e hozzá.
- Helló! Leülhetek?
Vissza az elejére Go down
Artemia Kenway

Artemia Kenway


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2010. Nov. 03.

Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:08 pm

El sem hiszem, hogy Adonisz rávett erre a badarságra. Minek kell suliba járnom . . .Megint. . . .Plusz. . . Megkértük Hebe-t, hogy tegyen fiatalabbá minket. Így 17-nek néznek. . .De én akkor sem tudom minek járok suliba! Érettségizni vagy mit tudom én. De ezért Adonisz még kap. Csak kerüljön a kezeim közé. Beléptem a kávézóba, vállamon a lepkés válltáskám, tele könyvekkel. Kezemben, egy mappa, az meg tele lapokkal, és tételekkel. . ..Utállak Adonisz!

Mondjuk jó, mert Zeusz is belement, és megtette azt, hogy tudjunk emberi kaját enni. Annyira jó. Végre ehetek normális emberi kaját is. Na ez a jó benne. Rendeltem egy cappucchino-t és hozzá három muffint, majd leültem az egyik sarokba, és elkezdtem tanulni. Közben hol italom fogyasztottam, hol pedig az édességet.
Vissza az elejére Go down
Zoé la Belle
Admin
Zoé la Belle


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2010. Sep. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Itt is, ott is

Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:00 pm

Kellemes hely meginni valamit, két emeletes és gyorsan kiszolgálnak mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kávézó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Belváros :: Sétány-
Ugrás: