GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
"Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Armand d’Crescendo
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Andreas Mespelaeren
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Amara Soleil
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Arthur Hermész
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Sophia Seline
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Lamia Gregory
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Emily Reynolds
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
William Peter
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Zoé la Belle
"Nagyok" csarnoka - Page 4 1111"Nagyok" csarnoka - Page 4 1012"Nagyok" csarnoka - Page 4 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 "Nagyok" csarnoka

Go down 
+2
Aphrodite Prideaux
Amara Soleil
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:29 pm

- Látom gyorsan terjednek a hírek. Nem így fogalmaznék, hiszen igazad van. Mondjuk úgy...találkoztam egy hádészival akivel jól elbeszélgettem és normálisnak tűnt így egy két alkalomra jó lesz...
Cirógatom meg a tenyerét majd az egyik kezemmel a derekát ölelem át és azt kezdem simogatni
- Miért? Tökéletesen megfelelne. Gondolj bele...mindenhonnan a mi képünk tükröződne vissza...maga a gyönyör lenne...még gyönyörűbb...nem de? - suttogtam szinte vibrálóan és a szemeibe néztem kajla mosollyal. Mindig is szerettem a rázós és vad helyzeteket. És mi lehet rázósabb, mint hogy a közös apánk ránk nyit?
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:26 pm

Gondoltam hogy nem mond nemet. Nekem menet mondani? Még drága Héphaisztosz öve nélkül is jól elboldogulok...
- Persze nem itt és most. - nézek körül a teremben. Szerettem ezt a csarnokot, szikrázó fehér márványból felépített fénnyel teli hely, ahol mindig ismerősökbe futsz. Ez persze nem meglepő, mindenki ismer mindenkit. Már évezredek óta együtt élünk tulajdonképpen. És hányszor vettem igénybe az olümposzi férfiak szolgáltalásait... bevallom jól elszórakoztattak.
- Mond csak, igaz a hír, hogy újabban vámpírokba ölöd az energiád? Miért pont velük szórakozol? Olyan mocskosak.
Kezemet az övébe tettem, ami az enyémhez képes hatalmas volt, szinte elveszett benne.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:09 pm

A puszira megremegek. Annak a vérszopónak már sikerült az idegeimmel...inkább érzékeimmel és ösztöneimmel játszani, és Aphrodite persze ezeket már alap helyzetben tovább
- Csak nem arra célozgatsz, hogy játszanunk kéne? - húzom fel az egyik szemöldökömet egy csábos mosollyal. Dehogynem erre célozgat és vágyik...no és persze én is...
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 10:05 pm

Csak halkan kuncogtam nemtetszésén, nem fűztem hozzá semmit. Elvégre van annyi önbizalma, hogy ne kelljen folyton bizonygatnom tökéleteshez közeliségét.
- A jó öreg Aeneas.
Nem vagyok az olvasás nagy híve, hébe-hóba ha nincs jobb dolgom, de akkor is inkább a halandók hozzám írt ódáit részesítem előnyben. Tématerelésben jó vagyok. Letettem az almát, és egyenesen a szemébe néztem.
- Régen játszottunk már, hiányzik a társaságod. - suttogtam fülébe, és apró puszit nyomtam rá. Tényleg nem mostanában volt, hogy egymás társaságát kerestük, mert végül mindig összezörrenünk. Ez mondjuk nem komoly, ezért van a mosolyszünet.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 9:47 pm

- Emberi faj? Ne alacsonyíts le a szintjükre... - "dobom" hátra a haját a válla mögé és a nyakát cirógatom. Amikor elmosolyodik nekem is el kell mosolyodnom aztán beleharapok az almába de előtte suttogok egy "köszönöm"-öt aztán mikor megrágtam s lenyeltem a falatot nyitom válaszra a számat
- Aeneas története. Mindig jót nevetek rajta
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 9:42 pm

Nos, Apollón semmit sem változott az elmúlt időben...
- Itt vagy nekem te, akit szédíthetnék. Nem találnék nemesebb példát az emberi fajból nálad. Vagy mégis... egyenlőre beérem veled. - miközben beszéltem, mutatóujjammal végigsimítottam meztelen felsőtestén. Az ölében jobban éreztem magam, imádom a férfi kényeztetést, ez a lételemem.
- Mit olvastál? - néztem a mellettünk lévő könyv borítójára. Közben beleharaptam az ARANY almába, édes zamata mosolyt csalt az arcomra. Apollón felé tartottam, vártam hogy ő is megízlelje.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 9:19 pm

Egy könyv társaságában töltöm, az időm. Az egyik múzsám kitett mellém egy ezüst tálat rajta egy nagy rosé szőlőfürtöt és ebből szemezgettem. Aeneas közepénél tarthattam mikor a lábam elé gurul egy piros gömbölyödött gyümölcs, név szerint alma. Hamarosan egy kecses női kéz nyúlt érte és meghallottam a "gazda test" éneklősen lágy hangját.
- Ha kegyedet nem zavarja szívesen
Helyezem magam mellé becsukva a könyvet majd elkapom Aphrodite derekát és az ölembe húzom
- Miért nem egy buliban őrjíted a hím nemet édes?
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Prideaux

Aphrodite Prideaux


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2010. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Olümposz vagy Párizs, a szerelem városa

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 9:09 pm

Bevallom őszintén, két órányi tükörkép nézegetés után szünetre vágytam, így kilibbentem a nagytemrebe, vahy nevezzük ahogy akarjuk. Makulátlan ferhér, lenge ruhám mintha csak úszott volna utánam, elindultam a gyümölcstálak felé. A gyümölcsök aranytálakon voltak, így újra magamat pillantottam meg.
- Ezt sosem lehet megunni.
Hullámos fürtjeimet megigazítottam, majd elvettem a tálról egy gyönyörű, arany almát. Ez persze nem akármilyen alma volt, elvégre az emberek egyszerű ételei számukra veszedelmes eledelek voltak. Az alma kiesett a kezemből, és a földön landolt. Ahogy lehajoltam, megláttam a lábát. Hogy kiét?
- Velem tartasz?
Vissza az elejére Go down
Amara Soleil
Admin
Amara Soleil


Hozzászólások száma : 305
Join date : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Párizs

"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 11:28 pm

Ez amolyan társalgó az istenek körében kedvelt hely, itt osztják meg egymással gondolataikat, osztják fel a feladatokat, stb...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





"Nagyok" csarnoka - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Nagyok" csarnoka   "Nagyok" csarnoka - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
"Nagyok" csarnoka
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: ISTENI HELYEK :: Olümposz :: Kristálypalota-
Ugrás: