GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Armand d’Crescendo
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Andreas Mespelaeren
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Amara Soleil
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Arthur Hermész
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Sophia Seline
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Lamia Gregory
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Emily Reynolds
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
William Peter
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Zoé la Belle
Opera - Palais Garnier - Page 4 1111Opera - Palais Garnier - Page 4 1012Opera - Palais Garnier - Page 4 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Opera - Palais Garnier

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 10:47 pm

A színpadot bűvöli. Vajon lépett már fel? Hát kérdezzünk rá. –léptél már fel?- Érdeklődtem, egy gyermeteg mosollyal. Erre a mosolyomra, mindenki reakciója, hogy milyen érdes vagyok. . .Hát, de nem? Én mint gyerek. De jó lenne.

Egyszerűen fázok!!! Basszus. Hiába van itt meleg, én fázok. Na majd ha egyszer hazaérek. Bebújok a takaróm alá, összegömbölyödök és már nem fogok fázni. Közben eszek is valamit. Fagyit! Fagyit, fogok enni. Kész zseni vagyok. . .
Vissza az elejére Go down
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 10:40 pm

- Nem lenne rossz ötlet...- jegyeztem meg egy szimpadias sóhaj kíséretében. Ez a lehetőség eszembe sem jutott... a 14. században nem nagyon volt ilyesmi, és hiába terjedt el mostanra sem sikerült megszoknom ezt az egészet. haladni kell a korral, ebből a szempontból is, de nem fogok rögtön minden egyes bárba bemenni...
Gondolom már nagyon várta, hogy ideérjünk. Fázhatott szegény, nem is kicsit, de a lényeg, hogy itt vagyunk. Leültem mellé, és elgondolkodva néztem a színpadot.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 10:29 pm

-A macskám.- Mosolyogtam, és érdeklődve vártam, merre megyünk. Na vajon hova? Kocsmába? Bár, ott jó meleg volt, de nem. Oda nem akarok menni. Kicsit, szorosabban fogtam felsőjét. Oké, hülyén hangzik. És ár nincs sok okom arra, hogy fázzak. . .De én fázok.

-Persze mehetünk. Csak ne várt el, hogy én vetkőzzek neked- Mondtam mosolyogva. Ha odaakar lelke rajta. Elkísérem, én eliszogatok, ő meg nézze a sok rúdon pörgő nőt. –Mennyünk operába- Ott nem adnak semmi ma. De, beülni okos jó ötlet. Tuti, sokat jár oda. A kocsma mellet. Gondolom én. Legalábbis, ahogy mondta, biztosra veszem.

Az operába érve, leültem, és lassan levettem a kabátokat. Az enyémre ráültem az övét meg magamra terítettem. Hát nem szép így az élet?
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:39 pm

- Az egót nem...csak nem tapasztaltam olyan ízlésficamú nőt aki nem szeretne
Amikor megérkezik a taxi kinyitom neki az ajtót utána pedig beülök mellé.
- Várom hogy kegyedhez érjek...
Cirógatom meg a kezét és úgy suttogom a fülébe. A vezető nem láthat mást csak egy turbékoló párnak kinéző fiút és lányt. Pedig ha tudná...
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:33 pm

Vártam, hogy végre oda érjen és mehessünk. De nem. . .Ámbár igaza van. –Oh, hát bántja az egóját a távolságom?- Kérdeztem gonosz vigyorral. Elé léptem, adtam arcára egy puszit, és nekidőltem a kapunak.

-Ha ölelgetem, még a végén félre értik baráti viszonyunk. És,gondolom nem akarja, hogy a többi nő csak ezért ne ugorjon rögtön a karjai. Majd ha elértünk hozzám.- Mosolyogtam rá kétértelmű mosolyommal. Hát igen, én tudok. Kinyitottam az ajtót, és hívtam egy taxit. Mivel messze lakok, és tűsarkú van rajtam. . . Így semmi kedvem sétálni.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:27 pm

- Erre ruhára csak vigyázni lehet
Mondom angyali mosollyal pedig a fejemben minden eszembe jutott csak az nem hogy vigyázzak rá. Például, hogy fogjam és letépjem...
- Ha így felkínálta mehetünk kegyedhez...
Nevetek fel kedvesen majd elkomorodok és a mellkasom előtt összefonom a karjaimat
- Valami gond van? Múltkor nem húzódtál el tőlem...
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:10 pm

-Ha ez így lenne. Én nem mondanám el senkinek- Mondtam továbbra is mosolyogva. Ezen még nevet is. Hát igen. Belém karolt, de én ismét elhátráltam tőle. Kilépve az ajtón, felé fordultam.

-Benne vagyok. És most hozzám jönne fel az úr? Vagy esetlegesen más pompás ötlete van? Ám, figyeljen a ruhámra is!- Mondtam neki, majd lesétáltam a kabátomért. Egy fekete térdig érő kabát. Felül szűk, alul pedig a ruhámhoz illeszkedően, szétnyílik. A ruhát épp fedi. És még, jól is áll.

Megálltam a kapuban és vártam, hogy ideérjen Andreas is.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 11:02 pm

- Érdekesen jönne ki...ha a művészetek istene hogy mondjam....műveletlen lenne
Nevetek fel halkan ahogy kimondom. Milyen viccesen hangzik. A kérésre nem felelek de amikor megindul kifelé belekarolok és úgy indulok vele aztán kilököm és megtámasztom előtte az ajtót
- Ha fele olyan élvezetes lesz az a kis idő amit együtt töltünk mint múltkor...szívesen megyek
Mosolygok rá kedvesen. A termoszt bent hagyom. Majd Nina elteszi. Tudni fogja hogy az enyém...hiszen nem narancslé van benne...
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 10:59 pm

-Hát a művelődéssel, már elkésett.- Amikor felém lép, én rögtön egyet ismét hátra. Na de kérem! Ki mondta, hogy egy csók után, már ismét taperolhat? Oké, nem tapizott. Na de akkor is. Én nem engedtem meg neki.

-Kérem. Ez a feltételezés is sértő! Amúgy meg. . .Azt hallottam jó opera. Eljöttem. De nem volt valami felemelő élmény.- Mondtam mosolyogva, majd a férfira pillantok, akit valószínű betegséggel sújtottak.

-Na, de megyek. Nem szándékozom, további időm, itt múlatni. Jön? Vagy esetleg marad holnapig?- Kérdeztem mosolyogva, és az ajtó felé fordulva. Ha jön, jön, ha nem, nem. Ámbár, jöhetne. Örülnék egy újabb. . .Beszélgetésnek.

Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 10:52 pm

- Nem. Talántán az úr is művelődik néha napján...és véletlenül hasonló kegyeddel az ízlése
Mosolygok rá kedvesen majd közelebb lépek egyel de nem érek hozzá...
- És honnan tudjam, hogy nem kegyed követett csak nemvolt mersze megszólítani a tökéletességet?
Egy köpcös, tipikus karbantartó kinézetű férfi zavar meg minket. Épp hogy fél szemmel rápillantok mikor kirohan a fájdalomtól könnyekkel küzdve. A költészet istenének muszáj kedvesnek lennie? Nem. A gyógyítást muszáj gyógyításnak felfogni? Nem...betegséget is lehet gerjeszteni
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 10:48 pm

Na de kérem. Ki mer letapizni? Nem vagyok valami felemelő hangulatban. Rég nem ettem. . . Így lehet, használnom kell azt aki ezt tette. Hangját meghallva, elmúlik éhségem, és gonoszul elmosolyodok.

-Ne talántán, az úr követ?- Kérdeztem, majd felnyúltam kezéhez, és elvettem szememtől. Lefejtettem magamról, mancsait és előre léptem két lépést. Amint megvolt, felé fordultam. Kezeim, magam mögött összefontam, és úgy néztem Andreas-ra.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 10:43 pm

Kopog a cipő..felnézek és elmosolyodok amikor észreveszek egy ismerőst. Na jó persze, hogy tudtam, hogy van itt vámpír...leteszem az üres pohárkát majd hangtalanul Rosa mögé lépek. Egyik kezemmel magamhoz húzom átölelve a csípőjét másikkal a szemét takarom el és a füléhez hajolok és úgy suttogok
- Ilyen hamar találkoztunk újra kis vérivó...
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 10:40 pm

Hát, meg kell hagyni, ennél is láttam jobbat. De ez is tetszet. Oké, nekem mi nem tetszik? Ez a szag. A sok förtelmes kutya szaga. Mi a francnak vannak ezek itt? Sóhajtottam, és a darab végén a szokásos módon megtapsoltam őket. Mivel, ilyenkor nagy a tolakodás, én nyugodtan ültem, és néztem a színpadra, amin már csak a díszletek voltak.

Lassan elment mindenki. Odajött az egyik lány. .. Hol is láttam már? Ja igen! Meg is van. A kávézóban. Emlékszem rá. A kis ifjú vámpír. Leült mellém, és beszélgetni kezdtünk. De nem sokat, hisz mennie kellett takarítani. Én meg eleget ültem. Felálltam, megigazítottam, kissé régies ruhám, majd elindultam, ki a hatalmas teremből.
Vissza az elejére Go down
Andreas Mespelaeren

Andreas Mespelaeren


Hozzászólások száma : 339
Join date : 2010. Oct. 06.
Tartózkodási hely : Valakinek az ágyában vagy valami táncos helyen

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 10:35 pm

Besurrantam. A Sevillai borbély vége ment pont. Nyugodtan leültem a leghátsó sorban. Egyik ismerősöm itt dolgozik így hiába van sötét és takarítás már én bent maradhattam. Sok felé járt az agyam. Mélyet sóhajtottam és kitöltöttem a termoszból egy kis jéghideg nektárt a poharamba. Hátradőlök, a bokámat a térdemre vetem keresztbe a lábamat, hátradőlök a széken és belekortyolok az italba
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Sep. 25.
Tartózkodási hely : Fórum

Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 3:40 pm

Opera - Palais Garnier - Page 4 00001683
Vissza az elejére Go down
https://godsontheearth.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Opera - Palais Garnier - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Opera - Palais Garnier   Opera - Palais Garnier - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Opera - Palais Garnier
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Belváros :: Látványosságok-
Ugrás: