GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jó helyen, jókor...
A jelenlegi idő
Staff tagok
Staff tagjai
Legutóbbi témák
» Just_My_Luck_2006_DVDRip_Mtrgm
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:44 pm by Vendég

» Mobile IGI Project Game Phoneky Jar
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:54 pm by Vendég

» Descargar Gratis Video Movil Hentai Xxx Con Monstruos
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:05 am by Vendég

» Adobe Cs5.5 Mac Serial
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 6:12 am by Vendég

» Wingate 6.6.4
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 4:30 am by Vendég

» Concise Routledge Encyclopedia Of Philosophy ||
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 2:26 am by Vendég

» Mai.Stati.Uniti.2013.iTALiAN.MD.CAM.XviD-iMC.avi
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:20 pm by Vendég

» Free Download Abaqus Theory Manual 6.11 Pdf
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 12:07 pm by Vendég

» The Incredible Hulk (2008) Hit
Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 4:38 am by Vendég

Top posters
Rosa Lune
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Armand d’Crescendo
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Andreas Mespelaeren
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Amara Soleil
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Arthur Hermész
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Sophia Seline
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Lamia Gregory
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Emily Reynolds
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
William Peter
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Zoé la Belle
Armand d’Crescendo háza - Page 2 1111Armand d’Crescendo háza - Page 2 1012Armand d’Crescendo háza - Page 2 1211 
Statistics
Összesen 50 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: yellihalwa

Jelenleg összesen 4477 hozzászólás olvasható. in 264 subjects

 

 Armand d’Crescendo háza

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Armand d’Crescendo háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand d’Crescendo háza   Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:47 pm

Igyekeztem nem észre venni, de tényleg elpirult. Halványan elmosolyodtam, és én is hátra léptem.
- Ne segítsek?- Ajánlottam fel óvatosan. Szuper, ha most jobban belegondolok, kezd egy kicsit úgy festeni, mintha minden áron fel akarnám szedni. De remélem nem érti félre, viszont a múltkori után már nem is csodálkoznék, ha imán nemet mondaana. Hiszen már nem bízik bennem. De Ha Lilin-t keresi szívesen segítek, már csak a macska miatt is.

//Bocsi, hogy rövid Sad//
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Armand d’Crescendo háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand d’Crescendo háza   Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:42 pm

Már épp léptem volna tovább, amikor Armand előttem termet, én meg szépen nekimentem. Nos, ez ciki. Meglát a háza előtt, és még neki is megyek. Ha ez nem a világ egyik legcikisebb dolga. . . .Akkor én vagyok a legszerencsésebb. . . . Nos, igen, még bele is pirultam. Sóhajtva léptem egyet hétra és mosolyt erőltettem az arcomra.

-Hello! Most jöttem barátnőmtől el és épp hazafele tartok- Válaszoltam mosolyogva. Haza? Nem haza. . .Előkeríteni Lillin-t. –Izé. . .Mennék én. . .De. . .Megkell keresnem Lillin-t.- Válaszoltam és kifújtam a levegőt. Meglátszik a leheletem. Igen, hideg van. Az meg mellékes, hogy én fázok is. Hehe. . . Oech, de ez van. Ha megtalálom, agyon szeretgetem, majd hazaviszem és leüvöltöm a fejét! Az tuti. Utána egy ideig harag lesz, majd ismét szent a béke. . . .

-Engedelmeddel. . . –És ezzel a szavammal, már mellé is léptem, és elindultam. . .Nem tudom merre. . . .Csak előre. Este 9. Király. . ..
Vissza az elejére Go down
Armand d’Crescendo

Armand d’Crescendo


Hozzászólások száma : 368
Join date : 2010. Oct. 12.

Armand d’Crescendo háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand d’Crescendo háza   Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:29 pm

Az operában voltam. Szinte egész nap, kétszer is megnéztem egymás után az Othello-t, és magamban meg kell állapítanom, hogy a régebbi változatok valamivel jobbak voltak. Amúgy nem lett volna túl sok kedvem elmenni oda sem, de egy kedves barátom ragaszkodott hozzá. Furcsa ízlése van, és mindenáron meg akarta nézetni velem harmadszorra is. Ezt már nem vártam meg, és eljöttem. A hűvös utcákon sétáltam, a következő saroknál befordulok jobbra, és ott is vagyok. De valaki már áll a lakásom előtt, valahogy ismerős, talán megbeszéltem volna valamit? Homlokráncolva léptem oda Rosa-hoz.
- Szia. Hát te?-kérdeztem kíváncsian. Hideg van és bár van rajta kabát, talán nem ártana behívnom nem? Maximum nemet mond. És ez sokkal valószínűbb az utolsó találkozásunk után.- Nem jössz fel?- pillantottam a házra.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Armand d’Crescendo háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand d’Crescendo háza   Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:17 pm

Ez jó délután volt. Felvettem a kabátom, elbúcsúztam Annabell-től, és már indultam is haza. Örültem, hogy találkoztunk. A házából kilépve nem messze megálltam az egyik oszlop előtt. Hova tűnhetett? Most komolyan. . . . Nem szokta ezt csinálni. És nem tartom magam annyira, rossz gazdának, vagy is inkább testvérnek, hogy elszökjön tőlem. . . . Végig simítottam Lillin képén, és egy nagyobb sóhajjal elindultam. Már be is sötétedett. A lámpák fénye, halványan pislogott. Ha most tél lenne akkor lenne tökéletes minden. Térdig érő fehér kabátom zsebébe, eldugtam kezeim, és úgy olvasgattam a háztáblákat. Az egyiken megakadt a szemem, és vagy 10-szer elolvastam, hogy biztos jól látok-e. De igen. Ez Armand háza lenne? Nem biztos, lehet, hogy ugyan az a neve. . . .Mindegy. Sóhajtva lépkedtem tovább és néztem a háztáblákat.
Vissza az elejére Go down
Rosa Lune
Admin
Rosa Lune


Hozzászólások száma : 657
Join date : 2010. Sep. 26.

Armand d’Crescendo háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Armand d’Crescendo háza   Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 6:47 pm

....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Armand d’Crescendo háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand d’Crescendo háza   Armand d’Crescendo háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Armand d’Crescendo háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Armand d' Crescendo
» Armand d’Crescendo
» Armand Wallys d’Crescendo
» Rosa Lune háza
» Rosalie Congrand háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GOTE means gods on the earth... merry xmas for everyone ^^ :: PÁRIZS :: Belváros :: Házak-
Ugrás: